• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
rady ohledně AUTOMATU
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Rob 2
Thursday 19 January 2006 - 16:54:12 Citovat
Host
JardaB: Přišel Ti ten e-mail? Předmět je "AT"
Rob 2
Thursday 19 January 2006 - 17:01:29 Citovat
Host
Roman: Ty si prostě nedáš říct. Jestli chceš řadit, tak si kup něco s MT, nebo si ujasni, na co se to vlastně ptáš a jestli to má vůbec smysl (když "máš vsugerováno") PS: Nezhasínáš při jízdě z kopce také motor, aby se Ti "neošoupávaly" součásti v něm? Promiň, ale nemohl jsem reagovat jinak.
jaroslav
Friday 20 January 2006 - 07:49:01 Citovat
Host
vono kdyz nektery ameriky maji D a k tomu maji jeste rezim na mesto tak to asi ma nejakej duvod
Nomike
Friday 20 January 2006 - 10:41:07 Citovat
Host
Možná se jen zdá, že to tam šouplo 4-řku. Omega umí taky vyřadit, či sešlápnout spojku, či jak to mám napsat. Akorát teď nevím, jestli se jeden musí dotknout brzdy, nebo stačí sundat nohu z plynu. Jedno je jisté, z kopce brzdit motorem v omeze lze jedině tak, že se využije právě těch stupňů 3-2-1. Abych poznal víc, chci tam ten ukazatel zařazeného stupně.
Roman
Friday 20 January 2006 - 12:21:14 Citovat
Host
Rob 2 napsal ...
Roman: Ty si prostě nedáš říct. Jestli chceš řadit, tak si kup něco s MT, nebo si ujasni, na co se to vlastně ptáš a jestli to má vůbec smysl (když "máš vsugerováno") PS: Nezhasínáš při jízdě z kopce také motor, aby se Ti "neošoupávaly" součásti v něm? Promiň, ale nemohl jsem reagovat jinak.


Ne to nedělám, ale pokud znáš odpověď tak bych byl radši naž na takový blbý keci. Automat mám krátkou bodu a normálně v manuálu jsem neutrál dával. Je pravda, že bych teď automat neměnil, ale trochu se v tom autě nudím a proto občas šáhnu po neutrálu. Tak proto byla ta otázka. Doufám, že jsi pochopil a že už to nemusím znova psát.
mates
Friday 20 January 2006 - 15:59:09 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Hoši klíííd!
Já jezdím s automatem přez 5 let...takže sednu, nastartuju, dám tam D (jako Domů, Do hospody ) a o víc se nestarám...akorát když dlohu stojím na přejezdu, tak tam lupnu N, aby to netahalo. D znamená drive, takže bych to tam nechal a radši si s tím kalupklackem moc nezahrával. Jo ještě - zkuste nastartovat, dát N, plyn na podlahu a prdnout tam D...párkrát a je po automatu.

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Rob 2
Friday 20 January 2006 - 17:33:41 Citovat
Host
Mates: Ale já jsem naprosto klidný (invektiv ani jiných opovržlivých formulací - Roman: mimochodem nejsou "blbý keci", ale "blbé kecy" a předem jsem se Ti za svůj názor omluvil, což jsi asi přehlédnul - nepoužívám) A s těmi rozjezdy máš pravdu - jednou jsem se nějak zapoměl, a zařadil do plynu. Rána, pískání pneu a efektní(???) odjezd z křižovatky. _s103
All: Omega na klepnutí o brzdu odemčením HDM nereaguje (např. Ford ano) Z kopce, pokud je zájem brzdit motorem, jedině přesunout volič do požadované polohy. Jinak při stání se zařazením čehokoliv se nikde nic nešoupe - pouze se "míchá" kapalina v HDM. Pokud má někdo jiné informace, rád se přiučím.
Nomike
Monday 23 January 2006 - 10:49:20 Citovat
Host
Já mám jiné informace. MV6 odpojuje, ale nevím kdy. Zcela jistě při brždění za určité rychlosti.
mates
Monday 23 January 2006 - 11:11:03 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Nomike: to se mi nezdá...že by to bylo jinak u mé 2,5 V6 a u MV6? Dyk jsou to stejný motory a převodovka že by byla jiná? Nebo že by to bylo softem?

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Pavel
Monday 23 January 2006 - 12:30:53 Citovat
Host
Mam už třetí ATčko:Subaru Leon,VEA 2.0 rv.1990 a VEB rv.1996 a ten rozdíl je že v Ačkové Vectře jsem vyřazoval na N jen při delším stání v letě cca 1min a výš protože to mělo fakt vliv na chlazení motoru a tento automat neumměl ještě vyřazovat pomosí elektroniky ja ko ten co mám tet´ve VEBE,takže si myslím že starší oply to fakt neuměly a co vím z doslech tak zeto začalo používat až polovině devadesátých let.čau PAVEL z Brna.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1687 sec,0.1385 z toho dotazů.