• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Chatbox (všechny příspěvky)


bullet Wonderboys v Monday 20 May 2024 - 13:30:30
u nás je pořád slunečno ,akorát včera trochu sprchlo, chtělo by to ještě je sucho O to víc chutná dobré točené
bullet Colommbo v Friday 17 May 2024 - 16:24:52
Díky, Pavle, vám oběma taky! Tutaj v kutnohorskokolínském pohraničí celé dopoledne deštivo a 12°C, od poledne už neprší, ale i tak to na koupání zatím není...
bullet Wonderboys v Friday 17 May 2024 - 07:39:10
Přeji krásný sluneční den
bullet Jerry v Wednesday 15 May 2024 - 18:44:12
Aho všici. Jen upozornění. Středa čtvrtek už je plno tak že pokud se rozhodnete přijet dřív než v pátek tak počítejte se spaním ve stanu nebo v autě.
bullet Jaryn v Thursday 02 May 2024 - 23:08:04
Díky Jiří. Tušil jsem to.
bullet Colommbo v Friday 26 April 2024 - 10:47:11
Ahoj, kamaráde! Co vím, tož vlnovec jako oplí náhradní díl se nedodává, jest nutno
1. vlézt pod auto nebo jej zvednout,
2. změřit délku a průměr,
3. podle toho koupit a
4. nechat céóčkem přivařit... Odkaz
bullet Jaryn v Thursday 25 April 2024 - 23:24:57
Jiří, Ty víš všechno. Jaký vlnovec (pletenec, pružný díl výfuku ...) patří do mojí Omegy? Začala znít jak Ford Mustang.
bullet Wonderboys v Tuesday 23 April 2024 - 16:56:51
bullet Colommbo v Thursday 18 April 2024 - 19:01:09
A zrovna koukám, že výuční list má, či co to je...
Odkaz
bullet Colommbo v Wednesday 17 April 2024 - 20:57:27
Nebo možná i Jerry - viděl jsem kdysi fotku ze Štoků, jak strká šroubovák do zásuvky... A jelikož to přežil, mohl by vědět co a jak.
bullet Jaryn v Wednesday 17 April 2024 - 05:46:58
Ten asi bude mít jiné starosti.
bullet Colommbo v Tuesday 16 April 2024 - 22:10:34
Jestli dorazí Kuba (Legend, podle komentáře se chystá), myslím, že by se mohl nechat přemluvit...
bullet Jaryn v Tuesday 16 April 2024 - 21:50:35
Nechci plevelit srazové vlákno tak se zeptám tady. Bude na srazu někdo kdo by byl schopen a ochoten se mi trochu pohrabat v elektrice? Samozřejmě to ocením.
bullet Colommbo v Friday 05 April 2024 - 21:01:11
Koule na elektrokolo vypadá stejně jako koule na kolo, akorát do ní vedou dráty...
bullet qpc v Saturday 30 March 2024 - 13:51:35
jak vypadá koule na elektrokolo?
bullet Colommbo v Friday 29 March 2024 - 12:34:20
Ať žije náš předseda!
bullet Colommbo v Friday 29 March 2024 - 11:05:07
Asiford, to neznám...
bullet Jaryn v Thursday 28 March 2024 - 22:35:58
Přijeď klidně na trakaři. Hlavně když dorazíš.
bullet JardaB v Thursday 28 March 2024 - 21:41:43
Jsem kouknul sem po letech a asi bych prijel. Asi fordem protoze ma kouli na elektrokolo jestli to prezijete
bullet pepik99 v Friday 22 March 2024 - 16:51:54
bullet Wonderboys v Friday 15 March 2024 - 07:02:09
Přeji hezký den
bullet TOMdesign v Saturday 02 March 2024 - 20:57:57
Zdar děcka
bullet Jerry v Saturday 02 March 2024 - 00:38:10
Už to tam máte kluci nedočkavý
bullet Jaryn v Friday 01 March 2024 - 23:01:38
Seč 2024 !!!
bullet Colommbo v Thursday 29 February 2024 - 21:13:14
Seč 2024...?
bullet Jerry v Wednesday 07 February 2024 - 20:09:33
Vždyť už se domluvili
bullet qpc v Wednesday 07 February 2024 - 16:00:10
tak už se domluvte
bullet Colommbo v Wednesday 31 January 2024 - 20:55:04
Máš pravdu, Václave, A12XER ano, ten hydroštely má.
bullet Venca49 v Wednesday 31 January 2024 - 20:04:32
Motor A12XER hydroštely ale má. No je to jiná kubatůra
bullet Jerry v Wednesday 31 January 2024 - 16:15:09
Zdar Rychec návrat ztraceného syna
Přejít na stranu  [1] 2 3 ... 65 66 67

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0357 sec,0.0092 z toho dotazů.