• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Spatny prutokac na sani
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jariii
Tuesday 09 August 2005 - 13:37:58 Citovat
Host
Byl jsem v servisu opel a zjistili mi tam, ze mam zcasti odeslej prutokac, ze dava o pul voltu nizsi napeti nez by mel a tim padem to ma spatnou smes... Ale hlavni co mi rekli je ze novej je za 5,5tis. To jsem celkem valil voci
No a moje otazka je za kolik by se dal sehnat novej nejlevnejs. Help pliiis
Jariii
Tuesday 09 August 2005 - 13:40:39 Citovat
Host
Jo uplne jsem zapomnel dodat ze mam Corsu 1.2 16V omlouvam se
Anonymní
Thursday 11 August 2005 - 12:18:01 Citovat
Host
Tak to máš asi smulu, ja to ted menil na sve Corsicce 1.0 12V a stalo me to 6000 - nejlevnejsi nove. Starsi se daji sehnat za 500 až 1500, ale nevis jestli to bude fungovat. Mimochodem v Opelu by to bylo za desitku.
Anonymní
Thursday 11 August 2005 - 17:09:30 Citovat
Host
"váha vzduchu" kat.č.08 38 628
orig díl Opel výrobce(BOSCH) 9289,-
přímo od Bosche 6683,-
neznačková 4395,-
P.S. na skladě máme teď za 6683,-
Odkaz
K_P
Thursday 11 August 2005 - 20:07:10 Citovat
Host
A co Bosch Exchange? Jsou do programu také zařazeny váhy pro Opla?
Jariii
Monday 15 August 2005 - 15:01:09 Citovat
Host
Sakra to je ale drahej spas, vzdyt je to takovy miniaturni zarizeni, co je na tom tak drahy? To je hruza, no nic, asi si to pujdu koupit, vymena je uplne jednoducha, udelam to sam klidne doma. Teda aspon si to myslim. Nebo myslite ze se to musi jeste nejak dodatecne kalibrovat, nebo to staci jen pripojit a uz to jede?
K_P
Monday 15 August 2005 - 15:06:12 Citovat
Host
Jo jak píšeš, nic na tom není. Jenom vyndáš starou a dáš tam novou váhu. A pak už si vychutnáváš bezproblémovou jízdu.
klubo
Monday 15 August 2005 - 17:37:45 Citovat
Host
ještli tě zajímá proč to je tak drahý tak se podivej sem Odkaz , ikdyž je pravda že výrobní náklady budou v řádu stovek korun, zbytek sou marže, jenom opel dealer má kolem 50%, a něco vezme distributor pro čr a bosch to taky nebude dělat zadarmo....
Jariii
Wednesday 17 August 2005 - 14:09:21 Citovat
Host
Teda to je zajimavy zarizeni, takze predpokladam ze tam v tom je zhavenej drat, nektery motory uz tam maj mrizku ale tohle na to nevypada. No nezbejva mi nez to koupit, dneska se mi uz nekolikrat za sebou rozsvitila chyba motoru, ale ne ten napis ECS ale to zluty cerpadlo, asi to ma souvislost s tou vahou. Zajivavu je ze to udela jen kdyz se motor dostane do volnobehu a kdyz slapnu na plyn, okamzite to zhasne a jeste se to rozsviti jen jednou za cas, ale predtim mi to nedelalo. Sakra, ta vaha me stve, to je penez...
klubo
Wednesday 17 August 2005 - 14:47:49 Citovat
Host
to co popisuješ nevypadá na váhu

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1672 sec,0.1129 z toho dotazů.