• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Spatny prutokac na sani
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
klubo
Monday 22 August 2005 - 23:11:26 Citovat
Host
možná tě zklamu ale vyčištění na 99,9999952369% nepomůže....spíš si ji zničíš (možná fukční) uplně
K_P
Tuesday 23 August 2005 - 08:13:17 Citovat
Host
2 Jariii: Jestli máš X12XE tak máš stejný systém jako moje X10XE, máme Motronic 1.5.5. Když klikneš na moje jméno tak tam najdeš email. Pošli mi tvůj mail a já ti pošlu nějaké obrázky kde je egr nebo krokáč.
Jariii
Wednesday 24 August 2005 - 14:09:06 Citovat
Host
Tak pokud o vycisteni vahy nevysel, je to porad stejny, motor naskoci ale po pridani plynu se zacne dusit a jde do chcipnuti, kdyz plyn pustim, zase si jede kousek vic nez je volnobeh. Vaha sla asi do kopru, teda doufam ze to je vaha, protoze do servisu nedojedu... Zejtra jedu koupit novou vahu, tak snad zejtra uz budu jezdit. A jestli to neni vaha, tak se chotnu za ko*le
Jariii
Wednesday 24 August 2005 - 20:49:32 Citovat
Host
Sakra, ja mam takovej blbej pocit co kdyz to ta vaha neni, ja ji koupim a bude to stejny. Jenze nemuzu dojet do servisu, auto nejede. Jakmyle to natocim a pridam plyn, auto okamzite zdechava dokud plyn zase nepustim, to se to opet chytne a bezi. Poradte pls.
klubo
Wednesday 24 August 2005 - 21:22:50 Citovat
Host
no jestli nebyla špatná tak tim čištěním si ji oddělal, takže koupit jí můžeš...osobně bych ti asi poradil vzít nějakýho kámoše a odtáhnout to do servisu...nejlíp kvalitní neorigo kde maj diagnostiku
Jariii
Thursday 25 August 2005 - 12:26:57 Citovat
Host
Tak panove, stesti pri me nestalo, vaha nova, problemy stejny. Ted uz nezbejva nic jinyho nez zajet do servisu, resp. se tam nechat odtahnout a tam si s tim snad poradej. Jinak uz nevim. Kazdopadne jestli jsem jen tak vyhodil 5k tak me to celkem vite co.
K_P
Thursday 25 August 2005 - 12:37:14 Citovat
Host
To je přesně tak jak jsem psal, v Oplu řeknou jednu věc a trvají na tom.
[ Upraveno Čt srp 25 2005, 02:09 ]
Jariii
Thursday 25 August 2005 - 12:42:11 Citovat
Host
Nejste nekdo pobliz Prahy 8 Dablic kdo by tu znal nejakej kvalitni servis, nasel jsem jeden neorigo ale nemaj tam diagnostiku na muj motor, je to Auto Vit, ale tam delaj diag. az od 1,4. A ja tu zadnej servis pobliz neznam.
klubo
Thursday 25 August 2005 - 13:15:24 Citovat
Host
hele zaplatils za tu diagnostiku jak ti řekli že je špatná váha? já když byl napíchnout u opla tak do protokolu napsali přesně co s tim je, pokud to tam máš taky tak tam jeď a reklamuj! a neodjížděj bez peněz nebo at ti udělaj diagnostiku znova a zadarmo a zjistěj závadu...jinak bych jim tam udělal pjeknej brajgl!!!!!!!!!!!!!
Jariii
Thursday 25 August 2005 - 13:23:53 Citovat
Host
Oni mi zadnej protokol nedali, dali mi jen uctenku na diagnostiku a to je vsechno. A jeste je tu problem ze jsem tu vahu nekupoval u nich ale na Odkaz a tam mi to asi zpatky nevezmou. Mluvil jsem jeste s technikem u Opla a ten rikal ze to muze bejt tesneni mezi sanim a hlavou, ze si to tam prisava falesnej vzduch at to poledu vodou, ze to tim na nejakej cas zacpu, tak jsem to zkusil ale ani prd, chce to servis a diagnostiku. Ja totiz kdyz jsem byl predtim na ty diag. tak mi jeste nesvitila zavada, takze na to neprisli, ale ted uz sviti tak snad na neco prijdou... Jenze porad nevim kam nejbliz do servisu abych s tim nemusel pres celou prahu, navic se to musi jeste odtahnout, coz je peknej vopruz

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2546 sec,0.2222 z toho dotazů.