• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Spatny prutokac na sani
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6] 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
K_P
Wednesday 31 August 2005 - 19:48:37 Citovat
Host
Čeče klubo, tak rychle jako dnes jsem ještě neutíkal koupit novej vzduchovej fitr, potom co jsem si přečetl tohle vlákno. To jsem to pěkně podělal. Říkal jsem si, že stačí měnit po dvou letech, ale že jsem mezitím najel 45 tkm na to jsem nemyslel. _rendek
klubo
Wednesday 31 August 2005 - 21:39:18 Citovat
Host
to je jako u člověka...lepší nemocem předcházet než léčit
Jariii
Thursday 01 September 2005 - 20:01:40 Citovat
Host
Tak, dneska jsem se nechal odtahnout do servisu k Autotechnik Zraly a tam mi na doagnostice zjistili ze to je krokac, takze dalsi investice to jisti, ale tentokrat uz to snad bude vsechno. Zajimavy je ze v Opelu mi tvrdili ze to je vaha a hlasilo jim to tam stejnou chybu. No kazdopadne nova vaha je v poradku, co vic, pokud to delal krokac, mohla byt i ta stara vaha v pohode a to by me celkem vytocilo ale uz je stejne pozde. Kazdopadne si priste radsi zajedu ke Zralymu kde tomu aspon rozumej. To jsou veci co, zejtra uz snad budu jezdit. Jinak ten krokac i s vymenou by mel stat 3300Kc
K_P
Thursday 01 September 2005 - 20:14:35 Citovat
Host
No vida a je to tady jak jsem psal. Je možný že byla váha i krokáč KO. Pokuď máš nářadí na Opla tak si to oprav sám není to nic složitýho a aspoň si vyčistíš i tu klapku. Já se toho bál, ale nakonec to byla sranda.
Jariii
Thursday 01 September 2005 - 20:19:13 Citovat
Host
No uz je pozde, ted uz to mam objednany a zitra to budu mit vymeneny, naradi na Opela nemam takze bych to asi stejne neudelal ale ja jsem si pak rikal jestli jsem neudelal chybu ze by to mozna slo jen vycistit.. Skoda, tak priste, ted do toho jeste investuju a ten starej vycistim, aspon budu mit nahradni dil.
K_P
Thursday 01 September 2005 - 20:28:48 Citovat
Host
No nevím jestli jde ten náš vyčistit. Já si ho taky radši schoval, ale možná bude na nic. Neví někdo? Máme ten krokáč v plastový krabičce. Lze to vůbec rozebrat?
Cichmen
Friday 02 September 2005 - 09:51:02 Citovat
Host
2 KP:Co myslis naradim na opela? Kde se to da sehnat?
Yper
Friday 02 September 2005 - 10:35:35 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Cichmen: sada "Torxů" (hvězdiček).
t.j. místo šestihranné matky - matka do hvězdičky!
Místo šestihranné hlavy šroubu - hlava do hvězdičky zvenčí, nebo dvězdička dovnitř!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
klubo
Friday 02 September 2005 - 10:36:33 Citovat
Host
2cichmen: sehnat se to dá pouze v německu a je to speciální sada originálního nářadí GM, součástí ne například kit (ne tmel) na snížení podvozku - tzv. klíč na kola....konec srandy bylo myšleno normální nářadí kterym si opravíš svýho opla, tzn. spousta různejch torxů a dalších xindlů
klubo
Friday 02 September 2005 - 10:37:17 Citovat
Host
tak koukám že mě Yperit předběhl

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6] 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2111 sec,0.1743 z toho dotazů.