• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Spatny prutokac na sani
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JardaB
Thursday 25 August 2005 - 13:50:37 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Nejsou nakonec v pr... kabely,nebo neco kolem zapalovani? Nejde to ani studene (hned po nastarovani)? A ma to mech. ovladani skrtici klapky,nebo elektronicke (v 1.pripade by tam byl snimac - potenciometr,jestli neni problemv nem)

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Jariii
Thursday 25 August 2005 - 14:04:30 Citovat
Host
Ne, natocit to jde, ale jakmyle pridam plyn tak se to dusi a kde to do chcipnuti, kdyz pridam vic tak po chvilce premlouvani se to chytne ale je to bida. Ma to mechanickej plyn, normalni lanko. Taky me napadlo jestli nejsou spatny kabely, ale vsechno jsem poodpojoval a zase zpatky pozapojoval a je to porad stejny. Zapalovani, to je taky jedna moznost, taky me napadlo jestli neni nakonec v pr.. ridici jednotka, to bych byl asi v pr.. taky.
klubo
Thursday 25 August 2005 - 18:24:23 Citovat
Host
rada pro příšně, nech si napsat na papír co s tim je a s razítkem a k tomu účtenku, ne že ti to tam někdo vybleje na chodbě a pak zjistí že mluvil o jinym autě.....já měl normálně na zakázkovym listě popis závady a řešení a stálo to 300 kč
Jariii
Tuesday 30 August 2005 - 10:17:34 Citovat
Host
Tak konecne jezdim, nakonec to byla ta vaha, i ta nova co jsem koupil byla spatna a kvuli tomu to nejelo, takze jsem ji vymenil s mensima potizema ale o tom se tady nebudu rozepisovat, hlavni je ze to byla vaha a ze to jezdi. Ale... obcas kdyz jedu a motor se po vyrazeni dostane do volnovehu tak se rozsviti diagnostika, nevim proc. To je prvni problem, pak druhej je, ze nekdy kdyz vyradim a motor jde do volnobehu, tak se zastavi na 1500 ot. a divne skube, jakoby vynechava a sviti diagnostika. Oba problemy po pridani plynu zmizej a kontrolka taky zhasne, je to divny ale presne tohle mi to delalo, jak zacala odchazet puvodni vaha. Ted se bojim aby neodesla i tahle ale to by uz asi nebyl problem ve vaze ale spis jestli do ni nejde velky napeti, ale na to by asi v Opelu prisli nebo ne?
K_P
Tuesday 30 August 2005 - 19:52:43 Citovat
Host
Nejdřív bych zkontroloval to dotažení těch pásek jak už jsem tu jednou psal. Potom bych se zaměřil na vyčištění klapky sání, ale hlavně to chce prověřit krokový motorek volnoběhu. Nechci strašit, ale je o něco málo levnější než váha.
Jariii
Wednesday 31 August 2005 - 11:39:04 Citovat
Host
A je to tu zas, dojezdil jsem... Byl jsem zase v servisu a bezplatne mi udelali diagnostiku a hadejte co... Vaha v kopru. Ale pricina uz se mozna zna, mam sportovni filtr, ten technik to nazval hruska a ta se prej ma kazdejch 5tis. km cistit, ale to jsem nevedel. To je prej pricinou toho, ze ta vaha odchazi, ale jeste asi neni uplne kaput, protoze se mi to obcas chytlo a jelo to normalne, tak budu doufat ze vaha neni KO. Takze filtr dneska vycistim a uvidime co to bude delat. Kazdopadne jsem tomu filtru uz najel asi 40tis. km a jestli mel ten technik pravdu tak to asi bude tim. Co si o tom myslite vy?
klubo
Wednesday 31 August 2005 - 11:47:34 Citovat
Host
vyser se na sportovní filtr a dej tam původní box! taky znám jednoho joudu co má TDI ochcáfku se sportovnim filtrem a váhu kupuje jednou do měsíce
klubo
Wednesday 31 August 2005 - 11:49:16 Citovat
Host
jinak já měnim vzduchovej filtr právě kvůli váze asi jednou za 10000 - 15000 km, ty dvě stovky mě nezabijou a lepší než dát bůro za váhu
Jariii
Wednesday 31 August 2005 - 12:31:28 Citovat
Host
No ja tam chtel dat origos box ale ten i na vrakaci stoji 1800, coz se mi zda docela dost. Ja to totiz s tim sportovnim filtrem uz koupil. Ted jsem ho vypral a byl zas*anej jak prase, ted se uplne leskne, tak jsem zvedavej co bude. Kazdopadne mam v planu ten origo filtr koupit ale jde mi sehnat hlavne levne ten box na to.
klubo
Wednesday 31 August 2005 - 13:34:48 Citovat
Host
komplet origo box i s filtrem stojí u opla 2500 pro motor X12XE a corsu B

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1438 sec,0.1091 z toho dotazů.