• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Spatny prutokac na sani
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
klubo
Thursday 18 August 2005 - 14:03:27 Citovat
Host
neboj jestli to je váhou tak tu se zatim nikomu nepodařilo opravit, aspoň o tom nevím
K_P
Thursday 18 August 2005 - 15:24:18 Citovat
Host
Tak aby bylo jasno, pánové!

http:// site_error

Kapišto!
Bosch váhy repasuje, říká tomu Exchange program. Kdy se dá stará váha do balíčku s tímto označením. Nevím jestli to ale platí jenom pro servisy nebo i soukromníky. Já to dál neřěšil, protože jsem koupil radši novou.
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Pá led 20 2006, 10:59 ]</span>
klubo
Thursday 18 August 2005 - 19:57:58 Citovat
Host
třeba škodofka váhy taky repasuje nová stojí 11tis a repasovaná 3000
Jariii
Friday 19 August 2005 - 13:23:59 Citovat
Host
Diky za vsechny vase rady a postrehy a za vycerpavajici diskusi! Zajedu si na vrakac do Bennett Cars, tam si odzkousim vahu a uvidim, jak to dopadne. Jeste jednou vam vsem dekuju!
Yper
Friday 19 August 2005 - 14:17:24 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
No, já před půl rokem viděl v televizi pořad "něco o zlatých českých ručičkách" a tam byl podnikatel, shodou okolností z Pha a ten váhy repasoval za cenu - podle typu - 1000-1500 kč. Jen si zaboha nedokážu vzpomenout kdo to byl a věřte mi, že se snažím.
Prohlédl jsem si odkaz od "K_P" a nejporuchovější se mi tam zdá onen kompenzační odpor - ten je pořád žhavenej - to může být onen zakopaný pes - tomu by odpovídala i ta jednoduchost a cena opravy tím soukromníkem z Phy. Pak samotný žhavící drátek. V případě té druhé váhy - mřížky, si nemyslím, že ta by zrovna odcházela.
2 Klubo: jak bychom se dohodli na předání? Kdy si zase pojedeš několikrát pro pokutu do okresu Most?

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
klubo
Friday 19 August 2005 - 16:19:45 Citovat
Host
2yper: no do mostu už nikdy! pošlu ti to počtou
Jariii
Monday 22 August 2005 - 18:40:28 Citovat
Host
Tak a mam po jezdeni, uz mi to nedede vubec, teda respektive jede ale neda se s tim jet, motor naskoci, otacky jsou na 1500, sviti oranzovy cerpadlo, jakmyle pridam plyn, otaci se opet vratej na 1500, kdyz jridam plym jen z lehka, temer nepatrne, tak motor jakoby pridava a hned zas ubira, jako kdybych prerusovane slapak na plyn, sakra co se to stalo, ono se s tim sice da jezdit ale jen pres 2000 otacek, ale nechci to riskovat. Nevite co s tim? Nesetkal jste se s tim nekdo? Kazdopadne zlyty cerpadlo sviti porad, nevim jestli to signalizuje zavadu motoru nebo co to signalizuje, protoze tam je jeste jedna kontrolka s napisem ECS a ta po nastartovani zhasne. Myslite ze to je fakt ta vaha? Nevim co mam delat.
K_P
Monday 22 August 2005 - 18:58:35 Citovat
Host
Myslíš asi EPS což je kontrolka elektronického posilovače řízení. Když jedeš tak co to dělá? Když je váha KO tak to třeba vypadá jako když tě za jízdy chytne někdo za auto ty šlapeš na plyn a ono to nejede. Nebo třeba jedeš do kopce a najednou to nejede, musíš třeba podřadit na dvojku a i s tou sotva jedeš. Nebo třeba jsem vyjel s garáže a zůstal jsem stát v křižovatce a šlapal na plyn jak blázen a auto nejelo.
Při poruše váhy totiž elektronická řídící jednotka použije náhradní hodnotu pro dobu otevření vstřikovacích ventilů - je to vlastně nouzový provoz.
K_P
Monday 22 August 2005 - 19:02:36 Citovat
Host
Ano to čerpadlo signalizuje tu závadu, je to kontrolka systému řízení motoru. Signalizuje to taky spoustu jiných věcí, třeba EGR, krokáč atd.
Jariii
Monday 22 August 2005 - 22:35:35 Citovat
Host
Jenze ono to nejede porad, nedela to jen nahodne, motor naskoci ale jakmyle se chcy rozjet tak to proste nejede, dela to presne to co popisujes, jakoby me nekdo drzel za zadek. EGR ventil nemam, aspon jsem si teda nevsim niceho co by z vejfuku vedlo do sani. Jo a krokac, pokud tim myslis benzinovy cerpadlo, tak zluty cerpadlo jakmyle zapnu klicek tak na momentik zhasne a ozve se nejakej zvuk jakoby motorek a prave v tu chvili ta kontrolka zhasne takze to by melo bejt v poho. Takze to asi fakt bude ta vaha, kazdopadne jsem ji vyndal a pokusim se ji vycistit, kdyz to nepomuze, koupim novou, co jinyho mi zbejva...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1420 sec,0.1056 z toho dotazů.