• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klima nechladí
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6] 7 8
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JardaB
Thursday 10 June 2010 - 13:45:26 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak ja nejsem nejak vyhraneny, musel jsem akutne sehnat manzelce karu a tohle byl prvni pouzitelny kus... Omega ma problem - bud LPG nebo se to neda uzivit... A LPG stoji jak to auto.
Takze kompresor smontovan, nainstalen, vypada to tesne - tak uvidime, jestli zas nevyfici. No jestli vydrzi aspon mesic, tak to na nase klima staci - koupim flasku chladiva a je to Kompresor Omegy je konstrukcne o nekolik generaci dal nez ten u Mondea, nechapu, jak za ten jednoduchej kram muzou chtit pres 10 litru. A vubec je ta klima nejak divne udelana, bandasku ma na nizkotlake casti, to jsem jeste nevidel... Jestli teda nema nejaky zasobnik u EV, ten je nejak schovany.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
toskey
Thursday 10 June 2010 - 15:00:25 Citovat
Host
Jak plníš tu klimu z bomby,jsis udělal nějako trubku s tou spojkou,manometrem a ventilem,nebo se to dá koupit?
JardaB
Thursday 10 June 2010 - 15:33:06 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
koupil jsem takovy rozvadec asi za 6 stovek - 2 budiky, k tomu vyvody a uzavery, dalsi 3 vyvody pred ventilama a pruhleditko. K tomu hadice a koncovky do auta - celkem to vyslo asi na 1500. Chladivo jeste prodavali v jednorazovych bombach, az dojde, budu muset brat zalohovane a prepoustet. Jde to dobre, nedostatek vakua kompenzuju proplachnutim chladivem - zda se, ze to nicemu nevadi. Hlavne je to dobry, kdyz to clovek ma, v pripade oprav a diagnostiky - na budikach je videt tlak i za provozu a staci treba napustit 100g chladiva a uz se ukaze, jestli to vubec funguje...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
toskey
Thursday 10 June 2010 - 15:49:47 Citovat
Host
A můžeš mi prosím poslat nějaký odkaz kde jsi to koupil.Pochopil jsem to správně tak ze jsi koupil jednotlivý častí a slozil dohromady.Co jsem koukal na netu tak chtej jen za tu blbou koncovku na nízkotlak (servisní rychlospojka) 1200 Mohl bys mi prosím poslat nějaký foto a popis jak to sestavit,tak bych ti byl vděčný.Kdybys chtěl tak ti pošlu přihlašovací údaje do autokelly a jméno firmy přes kterou nakupuju se slevami,na e-mail.Nechci to dávat veřejně.
lesak
Thursday 10 June 2010 - 16:01:27 Citovat
Vectra A 3,0 V6
Uživatel #1443
Registrován: Saturday 01 March 2008 - 20:49:44
Příspěvků: 450
Vrgadaa-tos opravdu špatně pochopil,psal jsem že na netu jsem levnější nenašel(utěsnovač za 1800kč)ale ten jsem nikomu nenabízel jen jsem dával srovnání protože někomu se zdála cena za ten co mám moc velká(za 800kč) na srazu ho budu mít,moje nákupní cena je 779kč plus poštovné.Ty co jsem koupil v Halforzu jsem vyplácal na svoje auta,kdyby jich tam měli více tak bych je vzal na sraz samozřejmě za cenu nákupu.Protože se mi osvěčily na vlastních autech tak jsem je musel koupit na netu (obvolával jsem všechny co znám aby se podívaly v Halforzech po celé čr)a bohužel jsem levnější nesehnal.A co se chladiva R134 týká tak v březnu se 12kg bomba dala koupit za 2200kč bez DPH a včera jsem tutéž bombu koupil za 3600kč bez DPH (abych měl dost na sraz) já nejsem plátcem DPH takže si k tomu připočti DPH a také samozřejmě nějaké peníze za pronájem bomby vem v potaz že z ní naplníš cca 12-14 aut tak cena za doplnění 300kč,doplnění s kontrasní látkou 350kč,za celkové naplnění 400kč a za celé naplnění s kontrastní látkou 500kč je tak akorát na pokrytí nákladů.A samozřejmě nikoho nenutím si tam dávat ten utěsnovač já ho prostě levněji nesehnal.
JardoB-tos měl teda kliku já ty věci na plnění kupoval nové a celkem mě to přišlo na 15000kč (mám těch serepiček samozřejmě více).

Autoopravna-Pneuservis Plzeň a okolí
Odtahová služba
JardaB
Thursday 10 June 2010 - 16:33:07 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
toskey napsal ...

A můžeš mi prosím poslat nějaký odkaz kde jsi to koupil.Pochopil jsem to správně tak ze jsi koupil jednotlivý častí a slozil dohromady.Co jsem koukal na netu tak chtej jen za tu blbou koncovku na nízkotlak (servisní rychlospojka) 1200 Mohl bys mi prosím poslat nějaký foto a popis jak to sestavit,tak bych ti byl vděčný.Kdybys chtěl tak ti pošlu přihlašovací údaje do autokelly a jméno firmy přes kterou nakupuju se slevami,na e-mail.Nechci to dávat veřejně.

Vetsinu jsem kupoval tady Odkaz nemaji asi online cenik ale na poptavku reagujou - ty koncovky mam nejake obycejne, bez rucniho uzaveru, ale fungujou dobre - myslim, ze staly tak po 200Kc, sada hadic tak 350Kc... Ale uz to je par let.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
mates
Thursday 10 June 2010 - 18:48:24 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
lesak napsal ...

...vem v potaz že z ní naplníš cca 12-14 aut...

Doufej, že budeš jen doplňovat, páč v anketě je 17 lidí pro ANO

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
toskey
Thursday 10 June 2010 - 19:50:02 Citovat
Host
Jsem našel plníci ventily a plus vývěvu,kterou připojíte na kompresor,asi to funguje na bázi ejktoru?...
na ebay
Odkaz stejně v tý Americe maj všeljaký autosračičky za pár korun,my jsme fakt ještě 100 let za vopicema,asi jim napíšu na kolik vyjde doprava počítám tak ten stejnej peníz co cena
lesak
Thursday 10 June 2010 - 20:04:36 Citovat
Vectra A 3,0 V6
Uživatel #1443
Registrován: Saturday 01 March 2008 - 20:49:44
Příspěvků: 450
To co je na té fotce tak to je jen plnící baterie neumí odsávat u nás se dá sehnat od 3 do 4000kč já mám drobátko jinou můžu plnit i něco co má mnohem větší trubky a musí se to tam hnát pod velkým tlakem.Ale ani jedna nemá vývěvu takže nemůže odsát chladivo nebo udělat podtlak.Jen je u všech těchto baterií problém že dodávají jen krátké hadice takže ty se musí koupit zvlášt,a jako vše u nás stají taky palbu.Chladiva budu mít na sraz dost,byl jsem ještě koupit jednu bombu a šel jsem do kolen během dvou měsícu zdražili chladivo o 250%.ale mám ještě zbytek levnějšího takže plnění bude u všech stejné.Jestli si to chce někdo pořídit tak všechny ty serepetičky kolem plus dvě bomby přišly na cca 22 000kč

Autoopravna-Pneuservis Plzeň a okolí
Odtahová služba
vrgadaa
Thursday 10 June 2010 - 20:23:29 Citovat
Host
uz jsem se omluvil, tak jeste jednou promin, proste mi tech 1800 prislo jako prisernej ulet, zazracnych vodicek je, na utesneni chladice, na utesneni uniku oleje, na snizeni spotreby benzinu....Mne to vzdycky pripomina Horsta Fuchse a jeho kouzelne pripravky

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6] 7 8  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1646 sec,0.1211 z toho dotazů.