• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vibrace do volantu + výměna sedaček
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
King
Wednesday 08 March 2006 - 09:19:58 Citovat
Host
Ahoj! Chci se zeptat na občasné vibrace do volantu při přejetí nerovností. Mám Opel Astra 1,4, hatchback, X14XE, r.v 2000 a najeto 83 000 km. Dá se s tím něco dělat?

Nevíte taky, zdali se da prohodit LP sedačka za PP sedačku? Řidičova totiž vrže. Taky mi připadá, že nejak víc vysezená...

Díky za informace!

TOM

klubo
Wednesday 08 March 2006 - 11:06:39 Citovat
Host
mělo by to jít přehodit pokud nemáš boční bagy, stačí přehodit napínáky pásů a štelování sklápění, pokud máš bagy tak bys musel přehodit čalounění
Martas
Wednesday 08 March 2006 - 11:10:05 Citovat
Host
klubo napsal ...
mělo by to jít přehodit pokud nemáš boční bagy, stačí přehodit napínáky pásů a štelování sklápění, pokud máš bagy tak bys musel přehodit čalounění


U VeA by to neslo uchyty na vnitrni a vnejsi strane se lysily ....

Ale pokud to pude tak budes mit opacne sklapeni operadel takze tezko rict jak se ti to vejde kolem strednuho panelu ...
Prazdroj
Wednesday 08 March 2006 - 11:25:01 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
Vyndej sedačku otoč jí a dostaneš se ze spoda tam jí promaž jemě at se ti nepromastí potach.. Jestli máš erbeg tak po odpojení nezapínej klíček jinak mažeš na dijagnostiku... odepsat erbeg.. Měl by jít i ten potach sundat ale to jsem nedělal...Na tz vybrace je jedinej lék vodstěhuj se do německa jsou tam lepší silnice.. Ted vážně jaký vibrace?? jakoby nevyvážený kolo?????

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer
Anonymní
Wednesday 08 March 2006 - 11:48:48 Citovat
Host
Prazdroj napsal ...
Vyndej sedačku otoč jí a dostaneš se ze spoda tam jí promaž jemě at se ti nepromastí potach.. Jestli máš erbeg tak po odpojení nezapínej klíček jinak mažeš na dijagnostiku... odepsat erbeg.. Měl by jít i ten potach sundat ale to jsem nedělal...Na tz vybrace je jedinej lék vodstěhuj se do německa jsou tam lepší silnice.. Ted vážně jaký vibrace?? jakoby nevyvážený kolo?????


Ve Světě motorů to zmiňují u někerých aut - něco jako přenos vibrací do volantu. Když třeba (někdy) brzdím a je tam nerovný povrch, tak citím ve volantu jemné chvění...
prtka
Wednesday 08 March 2006 - 12:05:01 Citovat
Host
gumy...nevyvážení...kotouče...čepy....mě u Astry taky nad 130 jemně vybroval volant...nic jsem s tím nedělal...musel bych vyměnit celý předek
Mike
Thursday 09 March 2006 - 08:46:59 Citovat
Host
Ahoj, mam take problem s vibracemi do volantu, mam to pouze pri rychlosti 120 +- 3 km/h, pod i nad v poho, gumy novy, geometrie udelana, z ostatnim jsem zatim nic nedelal. Zajimave je, ze na zimnich jsem tohle nepozoroval.
Chtel bych se zeptat na co doporujete se jeste podivat ?
dik

Astra G 1,6 SZR Caravan
ooo
Thursday 09 March 2006 - 09:27:07 Citovat
Host
Pridam sa:
robilo mi to iste:
NOVE GUMY: nad 130km triaslo.
KAMOS v pneuservise- prevazovanie, skusanie../esteze som to neplatil /
nakonie pomohlo dat zadne disky na predok a na ne nove gumy.
Potom to islo OK. Odporucil mi vymenit plechace za ALU.
Ondrej .
Anonymní
Thursday 09 March 2006 - 09:52:11 Citovat
Host
Mike napsal ...
Ahoj, mam take problem s vibracemi do volantu, mam to pouze pri rychlosti 120 +- 3 km/h, pod i nad v poho, gumy novy, geometrie udelana, z ostatnim jsem zatim nic nedelal. Zajimave je, ze na zimnich jsem tohle nepozoroval.
Chtel bych se zeptat na co doporujete se jeste podivat ?
dik

Som na tom rovnako. Zimné O.K., letné nad 130km/h vibruju. Nechal som niekoľkokrát prevážiť, očistil dosadacie plochy na diskoch aj nábojoch, nechal na stolici otestovať tlmiče (O.K.). Nechávam prezúvať na tie isté disky, tak v tých to asi nebude. Gumy majú za sebou jednu sezónu. Uvidím tento rok. Zadné pôjdu dopredu a naopak.
macil
Thursday 09 March 2006 - 09:53:21 Citovat
Host
Zabudol som sa podpísať.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1703 sec,0.1223 z toho dotazů.