• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vibrace do volantu + výměna sedaček
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Vodník
Thursday 09 March 2006 - 11:40:24 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Ještě jsem nikdy neřídil auto, které by nemělo v nějaké rychlosti nějakou vibraci. V tom soustrojí je obrovská kupa otáčejících se komponentů a není divu, když za určitých podmínek nastane synchronizace několika vůlí a nepřesností, které se materiálovou reznonancí přenášejí po celém autě do neuvěřitelných míst, jimiž se exportují navenek. Vždy je možné tyto podmínky změnit, rezonanci zmírnit nebo posunout do jiných frekvencí. Je jen otázka, jak moc obtěžuje a kam až se vyplatí to řešit. V některých velkých techničácích nebo záručních listech k autům bývá napsáno, že vůz nebyl testován na vibrace a rezonance. Asi vědí, výrobcové, proč to tam píšou.
macil
Thursday 09 March 2006 - 17:09:39 Citovat
Host
No hej, ale u tých zimných to mám vyskúšané do 180 _rendek a nič. Na letných to nad 130 začína byť dosť nepríjemné.
Vodník
Thursday 09 March 2006 - 18:08:39 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Tož nezbývá, než řešit. Převážit, přehodit na autě. Může být také zbořená konstrukce u jedné z nich. To by ti v pneuservisu měli umět najít, ale jestli je to o milimetru, tak možná ani to ne. Je to štrapác, uznávám. Ale jinak se asi nedá.
nejva
Friday 10 March 2006 - 07:43:26 Citovat
Host
Taky mi to kolem 130 lehce vibruje. Nechám to převážit, všechno očistit a za týden už to dělá zase. Po dvou letech jsem si už zvykl. Přitom tlumiče, gumy, hliníkáče nový, prohlídka přední nápravy v servisu (vyměněna taková ta tyčka na stabilizátoru) a je to furt stejný. Pokud to netrhá ruce, tak už to neřeším.
mao
Sunday 04 June 2006 - 10:59:26 Citovat
Host
Tak jsem měl také vibrace kolem 130km zmizely po výměně všech čepu a geometrii

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1727 sec,0.1324 z toho dotazů.