• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
MV6? AT? MT?
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
kejml-litvinov
Tuesday 24 January 2006 - 22:04:55 Citovat
Host
Zdar všichni, zajímal by mě váš názor na tuto věc mám možnost koupit MV6, ale nevím, jestli si mám koupit automat nebo manual řazení..jde o to, že mám trochu obavy z údržby toho automatu nevím, co je třeba udržovat a jak je to náročné, díky moc všem...jakou máte zkušenost s TC?
JardaB
Tuesday 24 January 2006 - 22:17:56 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Automat nemam, ale rad bych - kde to roste? Jinak co jsem vysledoval, tak zalezi, jestli s nim bylo dobre zachazeno, pokud je ve forme tak staci vymenit olej, tesneni a filtr a je v pohode. Pokud je uz "nacnuty", tak je to asi na masli.
K tomu TC, v podstate jen omezuje vykon motoru pri prokluzu, je to dobry treba proti zakernemu ustreleni zadku v zatacce, ve srac.ach to spis vypinam, lepsi je se z toho brutalne vyhrabat, to samy kdyz chci blbnout Na ledu to moc nepomuze (ale mam nic moc gumy, tak mozna s lepsima jo).

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
kejml-litvinov
Tuesday 24 January 2006 - 22:25:06 Citovat
Host
Dost toho je v říčanech u prahy, ale jinak všude možně koukal jsem, že máš MV6ku v jedný jsem jel a připadalo mi, že to vzhledem k tomu výkonu moc nejede když jsem jel v A4 2.8Q 135kW tak mi přišlo, že je to dravější..nemáš nějakej figl, jak poznat ten automat, jak na tom je??
JardaB
Tuesday 24 January 2006 - 22:30:01 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Na tu v Ricanech jsem se chtel podivat (pokud se jedna o HP-Auto), skoro bych rekl ze i koupit. Ale podle telefonatu mi ta firma prisla nejak divna, ta cena je taky nejak podezrele nizka... Podle popisu ale ta MV6 vypada hezky. A je fakt, ze to subjektivne nejak extra nejede, urcite jsou lepsi auta a motory, ale za dost jiny prachy... Ale ve vyssich rychlostech se docela drzi, ja to mam na LPG tak jsem si uz zvyk na jeste mensi vykon. Je trochu problem to v benzinu uzivit, hlavne ve meste...
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Út led 24 2006, 10:35 ]</span>

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JOB
Tuesday 24 January 2006 - 22:34:16 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
kejml-litvinov napsal ...
Dost toho je v říčanech u prahy, ale jinak všude možně koukal jsem, že máš MV6ku v jedný jsem jel a připadalo mi, že to vzhledem k tomu výkonu moc nejede když jsem jel v A4 2.8Q 135kW tak mi přišlo, že je to dravější..nemáš nějakej figl, jak poznat ten automat, jak na tom je??

No myslím že ty auta jsou cenově nesrovnatelný,teda pokud se budem bavit o stejnym ročníku a výbavě.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

kejml-litvinov
Tuesday 24 January 2006 - 22:58:33 Citovat
Host
HP-auto a ještě Profi-Car, ale tam to vypadá nějak divně nejsou moc ochotný..pořád nějak nevim..asi ten automat necham ležet bojim se toho, ale zase by to byla pohoda a partnerka by to taky ocenila...
ach jo začne to všechno nanovo..nemá někdo tip na slušnej bazar?? _s103
Vodník
Tuesday 24 January 2006 - 23:12:40 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
projeď si www.tipcars nebo www.cars, tam se vždycky něco najde...
kejml-litvinov
Tuesday 24 January 2006 - 23:19:48 Citovat
Host
tak to jsem hledal správně jestě kouknu na cars..snad tam bude něco pěknýho..na auta mam docela štěstí tak snad ted nebudu mít smůlu to by bylo nemilé..ještě jeden dotaz není divný, že ten křížovej kloub na kardanu není nicím chráněnej nějakou gumou nebo něčím...teda žigul to měl taky otevřený, ale přišlomi to docela drsný _rendek
JOB
Wednesday 25 January 2006 - 00:21:56 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
kejml-litvinov napsal ...
tak to jsem hledal správně jestě kouknu na cars..snad tam bude něco pěknýho..na auta mam docela štěstí tak snad ted nebudu mít smůlu to by bylo nemilé..ještě jeden dotaz není divný, že ten křížovej kloub na kardanu není nicím chráněnej nějakou gumou nebo něčím...teda žigul to měl taky otevřený, ale přišlomi to docela drsný _rendek

Tak se podívej na terénní auta ty maj klouby taky na pospas okolí.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

mates
Wednesday 25 January 2006 - 08:57:41 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Kup si automat... Pokud předchozí majitel nebyl p..a, tak vyměníš olej a filtr v AT a máš klid.
TC je fajn, v zatáčce na sněhu tě to hezky pohlídá a má tu výhodu, že se dá vypnout...

Lexus RX 350
Honda Crosstourer

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1534 sec,0.1160 z toho dotazů.