• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
omega C
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Nomike
Friday 20 January 2006 - 11:00:18 Citovat
Host
Asi by pomohl dokonalejší reduktor. Místo dvou stupňového tak tří stupňový. Ale na by jeden musel mít čas, prostředky a vůli ...
host
Sunday 19 February 2006 - 22:23:46 Citovat
Host
mám OC2,2i 16v caravan r.v.00, přivezená z D loni v létě. Hned jsem tam nechal zamontovat sekvenční vstřik LPG u JKproduct v HK. Už jich tam dělali několik. Jezdí to bez problémů. pokles výkonu na LPG neznatelný. cena byla 36.000Kč. tak po 10tis. km to chce dát vyčistit a nekupovat podezřele levnej plyn.
Tlumex
Monday 20 February 2006 - 06:43:38 Citovat
Host
host napsal ...
mám OC2,2i 16v caravan r.v.00, přivezená z D loni v létě. Hned jsem tam nechal zamontovat sekvenční vstřik LPG u JKproduct v HK. Už jich tam dělali několik. Jezdí to bez problémů. pokles výkonu na LPG neznatelný. cena byla 36.000Kč. tak po 10tis. km to chce dát vyčistit a nekupovat podezřele levnej plyn.


To me zajima jakej tam mas system a jak velka nadrz se ti tam vesla esli mas do rezervy . To co mas se mi moc libi
_love
vrgada
Monday 20 February 2006 - 19:13:58 Citovat
Host
2JardaB
Mam tam BRC fly sequent a spokojenost, tedas po te, co to po pul roce zprovoznili. Blblo to a pravdepodobna pricina byla, ze pri velkem mokru se jim tam dostala voda, pak to jako opravovali (vyschlo to) a az do dalsiho deste to jezdilo. Po te co jsem rekl, ze chci zpatky prachy a vymontovat, natahli elektroinstalaci znovu a od te doby cca pul roku (tuk, tuk) je to v pohode. Ted v zime mam akorat problemy pri prudke akceleraci na plny plyn se mi to okolo 6000 otacek prepina na benzin,coz nedelalo. Nicmene nechci, aby na to sahali a pricitam to zimni smesi a nizkym teplotam. Vzhledem k tomu, ze prepnuti je neznatelne a vykon na benzin je teoreticky vyssi, beru to jako forsaz. Vetsinou se snazim radit drive, takze k tomu nedochazi. Navic mam vypozorovano, ze tento jev je castejsi, kdyz je malo plynu v nadrzi.
Ja jsem zatim spokojen a navic to vypada, ze zaslepeni EGR stahlo spotrebu o litr (snad, jeste je brzy po tydnu to hodnotit, ale vypada to velmi nadejne)
host
Friday 03 March 2006 - 21:55:25 Citovat
Host
Tlumex napsal ...
host napsal ...
mám OC2,2i 16v caravan r.v.00, přivezená z D loni v létě. Hned jsem tam nechal zamontovat sekvenční vstřik LPG u JKproduct v HK. Už jich tam dělali několik. Jezdí to bez problémů. pokles výkonu na LPG neznatelný. cena byla 36.000Kč. tak po 10tis. km to chce dát vyčistit a nekupovat podezřele levnej plyn.


To me zajima jakej tam mas system a jak velka nadrz se ti tam vesla esli mas do rezervy . To co mas se mi moc libi
_love


Nadrž mám 55l místo rezervy. trošku jsem si dal posunout ventil, takže se mi tam vejde 51l plynu.
info o systémech maj na
Odkaz
Odkaz
Zdravím
Karel

vrgada
Friday 03 March 2006 - 22:51:23 Citovat
Host
tezka zavist, mne presvedcili, ze vetsi se nedela a misto rezervy se mi tam vejde jen 38l plynu:-(. Ale da se to vydrzet i na ceste doChorvatska, jak rakouskou tak madarskou trasou, ale tech 13l navrch bych bral:-)
Tlumik
Saturday 04 March 2006 - 10:28:13 Citovat
Host
host napsal ...

Nadrž mám 55l místo rezervy. trošku jsem si dal posunout ventil, takže se mi tam vejde 51l plynu.




51 litru _love _love ja mam naplnitelnych na 33 coz je priblizne 300 Kilaku jen a po meste kolem 260
Moc pekny. A co problemy s instalaci? Ja uz sem byl nalomenej na toho 2,2 DTi ale 51 litro to bych jeste prezkoumal _s103
host
Sunday 05 March 2006 - 01:25:45 Citovat
Host
namontovali, naladili, po třech dnech co to tam měli,jsem odjel a všechno funguje doteď (najeto cca 20 tis.km, doseřízení po prvních 300km hotový za 20minut).
Když ji neproháním, jezdí mimo město pod 10l, ve městě za 11-12l. HK-Rozvadov za 2 hodiny - 13-14l .
Tlumex
Sunday 05 March 2006 - 06:37:58 Citovat
Host
no presne muj rezim Dikes za info
Miras
Sunday 05 March 2006 - 10:26:36 Citovat
Host
Ahoj,
taky přidám svojí trošku do mlejna.
OB r.v. 99 karavan LPG.
Systém BRC v nějaké polské verzi, kterou tady nikdo nezná plus nějaká součástka přímo od Adama k sehnání v polsku. Po montáži obrovské problémy špatně namontovaná voda ke směšovači, zamrzání.... No prostě hrůza. Chtěl jsem to nechat předělat tady u nás, žel nikdo tu moji ŘJ ještě neviděl neznají konektory atd. Dal jsem to zpátky tam kde to namontovali, předělali vodu přímo na topení ne až za termostat naladili. Pak paráda jezdil jsem asi tři měsíce a natankoval jsem nějakej šit, zaneslo mi to filtry a ŘJ se přenastavila a spotřeba vzrostla - bohatá sněs. marně jsem hledal v CZ někoho kdo by to pošteloval. Tak jsem se naštval sehnal kabel, sw a nastavil jsem to sám po dohodě s montážní firmou. Od té doby zase paráda spotřeba pohodová jízda 9,5L město 11L. Nad 11,5L jsem se ještě nedostal a to jsem to mastil do švýcarska hlava nehlava.
Maximální spokojenost asi rok už jezdím vpohodě. Trochu mi vadí rezerva v kufru a tak sháním dojezdové kolo, prej ho opel vyráběl. Jo ještě nádrž mám 53L místo rezervy, maximálně jsem tam dostal 50L, ale už v tom chrastilo, že jsem měl strach že to roztrhá, ale ženská co to plnila byla absolutně v klidu že prej to musí zaokrouhlit.
Jinak k OB po faceliftu, zdá se mi že ten vnitřek je takovej moc hranatej a plastovej. Mám rád když si můžu ruku položit a nemít ji otlačenou ad hranatejch plastů. I to ovládání klimy a rádia se mi zdá moc hranaté a plastové. No nevím možná je to můj neobjektivní dojem, ale koupil bych OB po faceliftu a narval tam vnitřek z OB.

Mějte se a hodně zdaru m.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1337 sec,0.1046 z toho dotazů.