• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
omega C
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
konipas
Sunday 08 January 2006 - 02:18:08 Citovat
Host
Ahoj všichni. Koncem roku jsem si udělal radost a koupil jsem OC 12/2000 s motorem 2.6 V6. Jsem spokojenej na max. úplně se vším. Měl jsem před tím vectru B 2.5 V6 která mi také vyhovovala, ale tohle je úplně něco jiného.
Musím uznat, že nejvíc mě překvapil zvuk motoru, u omegy je poctatně tišší a pro ucho je to nádhera. Spotřeba je teď v zimě 11 litru a jezdím z 95% po Praze. Známej má 2.5TD a jezdí taky za 11 l. Mám teď pátý opel a pro OC zvedám palec nahoru. Jen se musim ještě učit s náhonem na zadek. Velký rozdíl teď v zimě.
Tlumex
Sunday 08 January 2006 - 09:32:40 Citovat
Host
nezbyva nez gratulovat a v mym pripade zavidet
Vodník
Sunday 08 January 2006 - 09:49:10 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Tlumex: souhlasím s tebou, moc mu jí přeju. _legion
X3
Thursday 12 January 2006 - 11:17:28 Citovat
Host
Taky me to ceka, tak za 2 mesice... 2.5TD nebo TDI jestli seznenu... Ted na ni usilovne schanim prachy
Rob 2
Thursday 12 January 2006 - 19:01:15 Citovat
Host
x3: "A každému jsem tady na té židli říkal: Neber TD, neber TD, nebo se z toho zblázníš! Ale je to marný, je to marný, je to marný!" "Rozvaž to dobře Arnošte!"
Vodník
Thursday 12 January 2006 - 20:01:17 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
X3: nad čím, sakra, ještě přemýšlíš? jasně, že TDI. TeDI, nechci tě nijak ovivňovat, to bych si nedovolil ani nevzal na triko, ale ty benzíňáky neposlouchej...
Rob 2
Thursday 12 January 2006 - 20:35:46 Citovat
Host
Vodník: Pokud by jsi pozorně četl, tak já to TD mám. A nejsem liška, která si chválí svůj ocas. Jenom proto, že mám Trabanta, tak nebudu tvrdit, že je to nejlepší auto na světě. Věř tomu, že jednou ty koně začnou chybět každému &|
Rob2
Thursday 12 January 2006 - 20:44:29 Citovat
Host
Vodník: Dodatek (omluva): O tom, že mám TD jsem psal (x-krát) v jiných rubrikách - v této jsem to neprezentoval, čímž jsem Tě asi zmátl. Sorry.
Vodník
Thursday 12 January 2006 - 21:21:59 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Rob 2: já přece vím, že jsi kolega kamnář. Můj příspěvek měl hommage X3, tedy nebyl přímou reakcí na tvůj, tak si ho, prosím, neber osobně. A svůj vocas si já zase klidně pochválím, protože to žádná za mě neudělá, žejo. Pročež, abych vše uvedl na správnou míru, musím zde upřímně a zcela objektivně, nezaujatě a férově jako majitel 2,5 TD přiznat, abych nemystifikoval kamarády, kteří se teprve rozhodují, abych je tedy nemístně neovlivňoval a netropil zde jim škodu či jinou neplechu, neřku-li nezasíval sémě rozbrojů huvnitř Clubu, neurazil či nedotkl se citů všech kolegů a odborníků, co si jich tuze vážím a dopustiti na ně bych nedal, či snad dokonce ruku vztáhnout kdo by si dovolil se mnou by dočinění měl, nechť to či ono palivo k pohonu užívají, tak on ten benzín je fakt teda mnohem, mnohem bezkonkurenčně a vůbec po všech stránkách teda doopravdy je nafta prostě bezva.
Tlumex
Thursday 12 January 2006 - 21:34:30 Citovat
Host
vodnicku ty bys mel kandidovat do parlamentu ten posledni odstavec ctu asi potreti a az na ramcovou strukturu tve myslenky, kterou chapu pouze mlhave sem nepochopil vubec nic

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1272 sec,0.0979 z toho dotazů.