• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
motor nejde za plynem
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
pavel381
Monday 10 May 2010 - 11:52:55 Citovat
Uživatel #950
Registrován: Thursday 21 December 2006 - 17:48:19
Příspěvků: 117
vrgadaa napsal ...

mam opacnou zkusenost, po vybuchu v sani a jeho rozpojeni auto na lpg vubec nejelo ale na benzin v pohode, protoze pokles tlaku lpg zablokoval, ale benzinove vstriky tam ten benal tlacily a nejakej vzduch si to taky nasalo, takze se dalo z dalnice dojet na odpocivadlo a tam to teprve doresit. Co mam jinou zkusenost s netesnosti v sani (ustreleny kus manzety u dualramu vespod, takze to nebylo videt), tak mi pritom akorat nedrzel volnobeh, ale jelo to normalne jak na benzin, tak na LPG. Jinak netesnost sani dokaze taky pekne potrapit, soused kdysi utopil v opravaqch calibry skoro 20litru, nez se prislo na to, ze je praskly sani vespod. Ale opravdu netesny sani dela spis neplechu pri volnobehu, stani na krizovatkach atd.



vidím že se mě opravdu snažíte všemožně poradit a pomoct ..moc díky..bude to myslím nějaká blbost až to přijdu tak se budu bít do hlavy ale teďka jsem ale ...volnoběch to drží v pohodě žádné kolísání otáček jen jak jsem psal při rychlém sešlápnutí plynu se to na benzin dusí a ne a ne jed... zkusím prohlídnout to sání ....
Kubba
Monday 10 May 2010 - 15:57:29 Citovat
Host
jen mě tak napadá, zkus úplně odpojit čidlo teploty, pak nastartovat a prudce přidat plyn (na benzín). ŘJ se tak dostane do nouzového režimu a uvidí se.. ..mohla by se s tím problémem nějak poprat. Pak by se dalo úplně vyloučit to sání.
pavel381
Monday 10 May 2010 - 19:12:54 Citovat
Uživatel #950
Registrován: Thursday 21 December 2006 - 17:48:19
Příspěvků: 117
tak po mnoha pokusech ..čidlo teploty ok, váha vzduchu ok,sání vzduchu ok, řídící jednotka ok, spínač škrtící klapky ok,relé palivového čerpadla ok, jen to má asi nějak malý tlak paliva zkusím další čerpadlo a potom pokud to nepomůže tak ještě podtlakový regulátor..nebo další vstřiky...uf..určitě potom napíšu jak jsme dopadl ..moc díky za rady..
pavel381
Tuesday 11 May 2010 - 18:13:50 Citovat
Uživatel #950
Registrován: Thursday 21 December 2006 - 17:48:19
Příspěvků: 117
tak auto jede..řeknu Vám když tam člověk dá 3 čerpadla které jdou tak člověka ani nenapadne že jsou špatné že dávají málo benzínu ..nakonec jsme vzal dvě staré palivové čerpadla rozebral je a složil jedno dobré...auto jede na benzin jak čert..všem děkuji za rady )
Kubba
Tuesday 11 May 2010 - 20:30:29 Citovat
Host
tak to gratuluju _; Možná bych taky mohl časem pořídit nové čerpadlo
pavel381
Wednesday 12 May 2010 - 18:41:51 Citovat
Uživatel #950
Registrován: Thursday 21 December 2006 - 17:48:19
Příspěvků: 117
Kubba napsal ...

tak to gratuluju _; Možná bych taky mohl časem pořídit nové čerpadlo


ještě jednou..už více nespravovat palivové čerpadlo !!! vydrželo 20km nedá se to zalisovat a poskládat jak to originál..roztřelilo se takže kupuji nové a snad bude už klid ..:-))
vrgadaa
Wednesday 12 May 2010 - 19:32:54 Citovat
Host
jeste je varianta vykaslat se na to, chvili se trapit se slabym cerpadlem-mas 3, nez se motor ohreje a pak prepnout na LPG zazracne to palivo bez biosracek, ktere zadne cerpadlo nepotrebuje, predpokladam, ze mas nasavany a v zasade muzes v lete okamzite prepnout na smradlavy sporak. Moc bych do toho neinvestoval, novy cerpadlo je tak 5litru, coz je pravdepodobne vic, nez zustakova cena vozu
pavel381
Wednesday 12 May 2010 - 19:45:24 Citovat
Uživatel #950
Registrován: Thursday 21 December 2006 - 17:48:19
Příspěvků: 117
vrgadaa napsal ...

jeste je varianta vykaslat se na to, chvili se trapit se slabym cerpadlem-mas 3, nez se motor ohreje a pak prepnout na LPG zazracne to palivo bez biosracek, ktere zadne cerpadlo nepotrebuje, predpokladam, ze mas nasavany a v zasade muzes v lete okamzite prepnout na smradlavy sporak. Moc bych do toho neinvestoval, novy cerpadlo je tak 5litru, coz je pravdepodobne vic, nez zustakova cena vozu


taky mě to napadlo ale auto je v moc slušném stavu zachovalé a lpg má ještě 4 roky a cena čerpadla je 3055,- a jelikož je to auto syna rozhodl on
Kubba
Wednesday 12 May 2010 - 19:45:26 Citovat
Host
Ono už to s 5tis taky naštěstí není pravda. Na Aukru se teď objevují nová čerpadla zhruba za 1500,-. Je jasné, že to není originál a taky bych si nebyl jistý s tlakem. Čas od času se i autorizovaný servis sekne a dá do Omegy čerpadlo, které nemůže dodat potřebný tlak.
fastarrow
Thursday 14 October 2010 - 16:16:25 Citovat
Host
Nechci zakládat nové téma, ale chci se zeptat co s tím, když někdy šlápnu na plyn a auto začne uplně lehce zrychlovat ani nepodřadí - ve skutečnosti se chová jakobych jen lehce sešlápnul plyn a když dám nohu z plynu a znovu sešlápnu, tak se někdy chytne jede naplno. Čím to může být? Mám 2,5 TD 97. Je třeba něco pročistit?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1785 sec,0.1333 z toho dotazů.