• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prosím poraďte proč Vectra nechytá
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Wednesday 14 April 2010 - 17:08:13 Citovat
Host
Mám Vectru1.6 benzín r.v 1997,někam dojedu a jak chci nastartovat,nejde to,starter točí,ale nechytne auto,při nastartování nesepíná čerpadlo,po dnu nebou dvou dnech přijdu k autu a nastartuji na poprvé,už mě měnili i čerpadlo,proměřovali vše co se dá a nic,jsem z toho už zoufalej,pokud má někdo zkušenosti budu rád,když napíše. děkuji
p.s.
Wednesday 14 April 2010 - 17:49:41 Citovat
Host
prohlídni kontakty relé čerpadla zda nejsou opálené a skus ho napojit na přímo po klíčku může nákym zpúsobem zlobit počítač neco se tam ohřeje a pak to nespíná
sám to mam přepojený co mam auto cca 3 roky a 50000km a žádnej problém
Martas
Wednesday 14 April 2010 - 17:51:20 Citovat
Host
Pada ti benzin, to ze nesepne cerpadlo chvilku pote co motor bezel je normalni.
Anonymní
Wednesday 14 April 2010 - 18:00:26 Citovat
Host
Martas to vím ale proč to nechytne třeba po 3 hodínách a starter točí???
p.s
Wednesday 14 April 2010 - 18:01:57 Citovat
Host
relé i kontakty jsou v pohodě,po výměně čerpadla a opakované závadě se kontrolovalo
p.s.
Wednesday 14 April 2010 - 18:31:11 Citovat
Host
co skusit jinej klíček zapalování jestli neblbne imobilizér
pokud sepneš kontakty relé čerpadla rozběhne se??
Anonymní
Wednesday 14 April 2010 - 18:43:43 Citovat
Host
p.s to jsem taky zkoušel,pravě že se čerpadlo nerozběhne,ale druhej den hned chytne i 20krát po sobě,a přitom je čerpadlo nové,připadá mě,že to dělá jen když je auto zahřáté a když vychladne startuje normálně
Martas
Wednesday 14 April 2010 - 19:04:36 Citovat
Host
Rele cerpadla je rizeno primo ridici jednotkou a v celem systemu neni zadny tlakovy spinac, jen podtlakovy regulator tlaku paliva. U starsich modelu (Kadett) se cerpadlo rozebehlo az po sepnuti spinace tlaku oleje.
Anonymní
Wednesday 14 April 2010 - 19:10:17 Citovat
Host
martas nejsem technickej typ,spíš mě řekni v čem muže bt problém u mě?? starter točí motor nenaskočí,nové čerpadlo nesepne,a druhý den bez problému.... a diagnostika neukazala žádnou závadu
Anonymní
Wednesday 14 April 2010 - 19:16:51 Citovat
Host
pokud sepneš kontakty relé a ČERPADLO se nerozběhne bude někde binec v elektrice zkontroluj a proměř zda de na relé plus 12V a to i při startu
koukni na pojistku jestli neni zoxidovaná, vypálená
koukni pod zadní sedadlo a očisti napruž a prostříkni kontakty konektoru čerpadla
a ještě mi napadá když to nestartuje za tepla bejvá v háji teplotní čidlo pro ŘJ má modrej konektor a najdeš ho z boku pod termostatem
ale nevim zda to má souvislost s tim že nesepne relé čerpadla
a nakonec když na kontakty relé čerpadla přivedeš plus 12V třeba z baterie rozběhne se?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2375 sec,0.1950 z toho dotazů.