• Opel club renbau
 • Opel club renbau
 • Opel club renbau
 • Opel club renbau
 • Opel club renbau
 • Opel club renbau
 • Opel club renbau
 • Opel club renbau

Budoucnost a fungování OCR

Vložil: Jerry   dne: 18 Oct '19  
Ahoj přátelé a kamarádi.

Zakládám toto vlákno, jako reakci na připomínky některých členů a samozřejmě aby jsem byl i já v obraze jak to s námi půjde dál. Předem bych chtěl vysvětlit jak je to vlastně s Opel klubama a jejich WWW. Někteří z nás byli krom OCR ještě členy klubu OPEL.COM. Před časem se stalo, že po diskuzi v soukromých zprávách (které byly nepochopitelně lustrovány) o společném srazu OCR a OPEL.COM na Seči bylo spousta lidí během noci bez udání důvodu vymazána dutou hlavou (majitel stránek) a stala se tak bezprizorní. Vzhledem k tomu, že i já tam byl registrován a samozřejmě vyhozen jsem nabídl odejdutým členům opel.com útočiště u nás v OCR. Dost lidí k nám přešlo, nic méně nebo více jim nevyhovoval náš web po klasicku tak se rozhodli založil nový Odkaz který je založen na redakčním systému PHP BB na který byli zvyklí. Všimněte si, že je to jen otočenina našeho klubu (opel-club.cz, club-opel.cz). Oba tyto kluby jsou vlastně jedna rodina my tam oni u nás a již se pořádaly i společné srazy. Tak to jenom na vysvětlenou.

Teď bych chtěl řešit co bude vlastně dál. Fungování klubu už je vlastně jen o srazech. Jak jste si jistě všimli, tak naše srazy už se zredukovali jen na letní, protože opravdu nebyl zájem. Poslední srazy už jezdilo v podstatě jen to zdravý jádro + občas nějaká návštěva. Není to o tom , že bych nechtěl srazy dělat, ale pro 12 lidí to opravdu nemá cenu. Chápu, že jsme po celý republice, ale jednou za rok by jsme to dát mohli. Dále dávám návrh, že by se srazy pořádali jako v jiných klubech a to tam kde je ubytování i strava. Např. objedná se penzion s restaurací kde si každý zaplatí ubytování a co sní a vypije a bude pokoj a nemusí se řešit přípravy a zásobování. Ono je v podstatě jedno jestli se nás sejde 20 nebo 50 přípravy věřte zaberou 3 dny. Ale tímto otvírám jen diskuzi berte to jako návrh. V každém případě bych chtěl zachovat letní na Seči.

Jinak co se týká návštěvnosti na stránkách je to všude (na obou klubech) stejný. Lidi přijdou zamávají a zmizí. Spousta členů už se neukázalo několik měsíců a ani nenapsali ahoj končím.

Tak nějak na konec bych chtěl podotknout, že naše stránky bohužel tak nějak už nejsou nejnovější a může se stát, že na nových serverech budou padat. Řeším to s Jirkou co by se s tím dalo dělat. Může se stát že nám stránky spadnou a už nenaběhnou. Budu se snažit v tom udělat maximum aby se to nestalo.

Pište svoje názory a připomínky prosím pokud možno jen seriózní jsem přece jen už starší pán a čtení nesmyslů mě unavuje děkuji

Přeji všem zdraví, pohodový život a snad se někdy někde uvidíme.

Ahoj váš Jerry

P.S. nepište prosím rychle já umím číst jenom pomalu

Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Opel sraz Podzimní Zátiší 2019

Vložil: Jerry   dne: 25 Jun '19  
Vážení přátelé, přijměte pozvání na sraz klubu-Opel. Podzimní Zátiší 2019. Termín srazu je 25.-27.10.2019 v Autocampu Zátiší (1.máje 4, 41145 Úštěk) Oficiální začátek srazu je v sobotu 26.10.2019 Tento sraz je celorepublikovým srazem pro majitele a příznivce vozů Opel. Rádi přivítáme každého zapáleného Opláka, ale pokud nevlastníte Oplíka, nevadí, nerozlišujeme! Přijeďte se podívat, popovídat. Vstupné: Dospělí - 150,- Kč Dítě - 100,- Kč V ceně vstupného pro vás bude připraveno pro Oplata návštěva hasičů a pro dospělé večer ohnivá šouuu. Ještě menší překvapení jsme pro vás uvařily.
Opět budeme uzavřená společnost, takže budeme v celém kempu samy.
Ubytování lze zajistit na telefonním čísle: +420774733034. Prosím v dostatečném předstihu.
Jídelniček dle aktuální nabídky kempu. Srdečně Vás všechny zveme.

Odkaz

Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Opel chystá elektrifikáciu vo veľkom, Corsa-e a Grandland X

Vložil: Jerry   dne: 13 Jun '19  
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

OPEL-COM

Vložil: Jerry   dne: 27 Jan '19  
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Letní sraz OCR 21.-23.6.2019

Vložil: Jerry   dne: 08 Jan '19  
Ahoj přátelé a kamarádi. Letos bych chtěl udělat alespoň jeden náš sraz tak to doufám píši dostatečně dopředu, aby jste si stačili rezervovat volno. Sraz bude na Seči na Ústupkách v kempu Yachtclubu Pardubice a to v termínu 21.-23.6.2019. Bude probíhat v našem tradičním duchu startovné, jídlo, pití, muzika. V případě většího počtu účastníků zájezdu bude i udírna a polévka. Hudební nástroje samozřejmě s sebou. Další instrukce po cestě v tomto vlákně. Ubytování není třeba rezervovat máme zamluvený celý kemp. Toto vlákno prosím nespamujte pište jen kdo přijedete aby se mi to lépe sčítalo kvůli proviantu. Po dohodě je možné přijet už ve středu.

Mějte se hezky a ať se v novém roce dílo daří

Těším se na Vás

Jerry

Odkaz
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Nové SUV: Atletický a dobrodružný Opel Grandland X

Vložil: jirka   dne: 27 Apr '17  
 • Dokonale trendy: Nové dynamické kompaktní SUV pro rychle rostoucí trh
 • Dokonale módní: Elegantní Opel se sportovními liniemi a výraznými proporcemi
 • Dokonale prostorný: Spousta místa pro cestující i jejich zavazadla
 • Dokonale ovladatelný: Systém Grip Control pro optimální trakci na každém povrchu
 • Dokonale bezpečný: Samočinné nouzové brzdění, detekce chodců, monitorování únavy řidiče
 • Dokonalý výhled: Adaptivní světlomety AFL LED
 • Dokonalý příbuzný: Po modelech Mokka X a Crossland X jde o třetího člena rodiny „Opel X“
Přesně takto to vypadá, když se sportovní charakter střetne s dobrodružným duchem: Moderní, dynamické linie, off-road vzhled a vyvýšená poloha sedadel s dobrým výhledem všemi směry, typická pro SUV vozy. Přesně to je nový Opel Grandland X – s celou škálou špičkových technologií a spoustou místa pro pět pasažérů a jejich zavazadla i sportovní výstroj. Tyto kvality dělají z nového modelu Opel Grandland X černého koně rychle expandujícího SUV segmentu. Jen v kompaktní třídě podílů SUV modelů vzrostl od roku 2010 ze 7 procent na aktuálních téměř 20 procent. Atletický vzhled modelu Grandland X s délkou 4,48 m je charakteristický výraznými proporcemi s krátkými převisy a energicky napjatými plochami karoserie. S volitelným dvoubarevným lakováním má kompaktní SUV model značky Opel zcela osobitý styl. Opel Grandland X bude mít světovou premiéru na letošním mezinárodním autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem (14. – 24. září 2017).
... Přečtěte si více
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 
Přejít na stranu  [1] 2 3 ... 74 75 76

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0674 sec,0.0439 z toho dotazů.