• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
navýšení výkonu motoru
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
walto
Tuesday 25 March 2008 - 16:04:25 Citovat
Host
2 qpc: niekedy si urcite najdem cas. Mate nejaky terminovnik? Napr. aj vo stvrtok tento tyzden budem v Phe.
Brenky
Tuesday 25 March 2008 - 16:43:46 Citovat
Host
Ypere, díky za podporu..plně s Tebou souhlasím _;
tak už jsem si to pozjišťoval...ceny jsou zajímavé až závratné.
- vačky 262°/ 10,4 mm a 268°/ 10,6 mm, 30510 Kč včetně DPH za kompletní sadu.
- Přínos je 17/ 22 PS
- svody udělají na zakázku...ale 38k nedám ?:!:
- optimalizace hlav navýšení krouťáku a 20hp - 38k - trochu moc, ne?
No, celkem zajímavý mejl mi poslali...pokud to někdo chce přeposlat, napište mi na Email
Jak se dají vyleštit sací kanály, spalovací prostor hlavy a hlavu pístu?
Nedokážu si to představit. Pokud by měl někdo foto, sem s ním.
Po zhlédnutí cen jsem zatím v rozpacích...uvidíme co mi nabídnou jiné firmy případně jiní úpravci motorů. Pokud by někdo narazil na MV6 v kompresoru (třebou bořenou), nebo jen její motor za slušný peníz, dejte mi odkaz...možná bych pak nemusel dělat tolik práce za nehorázné peníze.
Klidně přispívejte dál.
Děkuji.
Martas
Tuesday 25 March 2008 - 16:53:35 Citovat
Host
Odpovedel sis sam, zde 100% plati za malo penez malo muziky, snad s vyjimkou ze clovek ty motory "dela" cely zivot, s tim ze si sam kde co poupravi pripadne vyrobi, a presne vi co je treba a co uz je moc ... no ale to by potom asi na tomhle foru neresil kde a co koupit

Nikdo te nechce zrazovat (tedy alespon ja ne) od toho aby sis potunil dle libosti a financnich moznosti ale navyseni o 20kW s tim, ze to bude stat aktualni cenu auta s relativne nejistym vysledkem ...
JardaB
Tuesday 25 March 2008 - 16:56:40 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak ja pujdu taky do tuninku "nove" OB, ale zacnu a skoncim tim, ze tam asi vrazim LPG, nakonec asi novy, cimz hodnotu auta skoro zdvojnasobim ale co uz. Dnes jsem prolezl u montazniku vsechny komponenty, otestoval soft, byl jsem tam asi hodku, fakt super system, Odkaz pry jsou zkusenosti jen pozitivni, tak jsem zvedavy jak to zase zku.vi... No radsi budu spolupracovat a kolem motoru to udelam sam, uz jsem dohodl slevu

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
WISAStar
Wednesday 26 March 2008 - 00:07:14 Citovat
Host
Martas napsal ...

Odpovedel sis sam, zde 100% plati za malo penez malo muziky, snad s vyjimkou ze clovek ty motory "dela" cely zivot, s tim ze si sam kde co poupravi pripadne vyrobi, a presne vi co je treba a co uz je moc ... no ale to by potom asi na tomhle foru neresil kde a co koupit

Nikdo te nechce zrazovat (tedy alespon ja ne) od toho aby sis potunil dle libosti a financnich moznosti ale navyseni o 20kW s tim, ze to bude stat aktualni cenu auta s relativne nejistym vysledkem ...


Si to rek spatne ne? Za hodne penez malo muziky a kdy uz tu nekdo da do cecka C30SE??? Ja uz k tomu mel krucek ale vybod sem se na to protoze nebyla dobra kasle...
Martas
Wednesday 26 March 2008 - 06:20:28 Citovat
Host
Asi otazka kolik je pro nekoho hodne a kolik malo, nicmene ja to myslel ze pokud tunit (ne menit motor) tak jenom za vacky dam 30 000 a zvednu vykon o nejakych 10% s tim ze buh vi co to udela kdyz k tomu neudelam neco dalsiho co je potreba protoze nevim poradne jak na to. Kdyz to dam "nekam", tak pod 100 000 se nedostanu a to navyseni vykonu mozna nebude o nic vetsi.
VGT
Wednesday 26 March 2008 - 06:45:04 Citovat
Host
Brenky napsal ...

Jak se dají vyleštit sací kanály, spalovací prostor hlavy a hlavu pístu?
Nedokážu si to představit.

Nedokážu si to představit ........ A přesto chci tunit motor.
Kolego, já jsem to tady v poradně popisoval už asi 5x, Yper asi 800x a ty otázky jsou pořád stejné (jo, a taky aby to úžasné navýšení výkonu bylo pokud možno zadarmo, že jo )
Škoda mého času (Yperového taky). Hodně štěstí .... (tu júú)
ndefo
Wednesday 26 March 2008 - 07:23:22 Citovat
Host
VGT: verim tomu, ze Brenky vi, jak vypada vylestena vec, nicmene jde spis o zpusob, jak a moc toho muze "zbrousit" apod.
jestli podle tebe muze "tunit" motor pouze ten, kdo je v dane oblasti profik a vsechno musi vedet, tak mne tento zpusob uvazovani celkem zarazi. Je rozdil mezi nekym, kdo rozebere auto a pak "co s tim" a mezi tim, kdo shani vsemozne informace, aby vedel "jak na to".
v uvodu napsal "Zatím mì zajímá jen teorie....a pokud by to náhodou vyšlo, možná bych i do toho šel." coz je myslim dostacujici vysvetleni v jakem je stadiu uprav.
Martas
Wednesday 26 March 2008 - 07:29:29 Citovat
Host
No tak kdyz uz jsme u toho tak lesteni kanalu nema s lestenim jako takovym az tolik spolecneho !
ndefo
Wednesday 26 March 2008 - 07:43:56 Citovat
Host
at tak, ci tak, kazdopadne je to "ubrani" materialu, coz si myslim, nebude mit jen kladne dopady, precijen saci kanal je nejak navrzen a "vetsi" zmenou uhlu proudeni, velikosti prutoku apod. se narusi "klidny" privod paliva, nevim, myslim si... pokud jde o odstraneni "zbytku" z formy, tak je to jasne plus. Slicovani uz smysl dava vetsi.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2111 sec,0.1571 z toho dotazů.