• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Neco proti snehu...
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
riwal
Friday 18 February 2005 - 16:40:37
Host
Jo a jeątě, kdyby ti vyhroľovali soudem, tak i u soudu můľeą odmítnout svědectví nebo výpověď proti sobě nebo rodinném přísluąníkovi, protoľe by si sobě nebo jemu způsobil stíhání.
[ Edited Fri Feb 18 2005, 04:41PM ]
fedas
Friday 18 February 2005 - 16:41:51
Host
hmmm ,tohle zase svědčí o mé inteligenci ,nějak se mi ten odkaz nepoved,nebo mi to presmerovani hned zrusili,tak snad jindy,ale fotka to byla pekna
kalach1
Friday 18 February 2005 - 17:37:54
Host
Přesto - pokud si tě+ předvolají, nech se ŘÁDNĚ poučit - buď ti poučení musí přečíst, nebo předloľit na papíru. Je tam §, který říká, ľe nemusíą vypovídat, pokud by jsi způsobil stíhání pro přestupek sobě, či osobám blízkým ( rod. přísluąnílům). Po pomto počení, které trpělivě vyslechneą, nebo sám přečteą, se odkáľeą na přísluąný § a vypovídat odmítneą. Protoľe se SPOLEHLIVÉ nepodaří prokázet, ľe - v tomto případě přestupek - spáchala konkrétní osoba, bude tento "odloľen aa" bez daląích opatření. Z tvé výpovědi totiľ nebude patrné, zda jsi přestupek spáchal ty sám, nebo někdo z rodinných přísluąníků. Kdyby Ti chtěl nekdo tvrdit opak, nenech se vyvést z míry, jinak, neľ je shora uvedeno, to není. (pozn.: nejsem MP, a tyto "střelce" bytostně nemám rád )
mp - profi
Friday 18 February 2005 - 21:24:23
Host
Váľení pánové
Některé Vaąe nářky jsou opravdu velmi dojemné ale nevyvolávají ve mě lítost, spíąe touto formou jasně deklarujete své velmi nízké právní vědomí a takřka absolutní neznalost právních norem.
Profesionalita zaměstnanců v jakémkoliv oboru je záleľitostí jednotlivce, jeho individuality a úrovně odborného růstu a vzdělávání.
S pozdravem stráľník MP / psovod/
Anonymous
Friday 18 February 2005 - 21:28:56
Host
Ten paragraf o kterém se bavíte oslíci je: §11 odst. 3,4 Zák. 553/91 Sb
klubo
Friday 18 February 2005 - 22:28:08
Host
2mp-profi: to je zajímavý ľe já narazim větąinou na debila a to grandyjózního kterej si dělá čárky za botičky nebo odtahy, a takový zmrdy platíme z naąich daní a pokut! Jinak proti MP co nedávaj botičky a nedělaj odtahy samozřejmě vůbec nic nemam...
DAQ
Friday 18 February 2005 - 22:28:17
Host
Nevim ale jestli bych tam nasel blocek tak zavolam at si tu srandu prijde ten co ji tam dal sezrat a nebo bych na nej jeste podal stiznost ma si to sklo odmest kdyz se chce podivat predtim to bylo viditelny a za povetrnostni podminky ja nerucim to by mohl potom vypisovat blocky v aute kdyby prselo a on tam nevidel a davat je rychle za sterac aniz by se podival nejdriv
elan
Saturday 19 February 2005 - 12:01:19
Host
Něco podobného se mi stalo.V jednom městě jsem předjíľděl na zasněľené vozovce náklaďák."Kluci" mě dojeli se zapnutým majákem a ľe prý jsem předjíľděl na plnou čáru /moľná tam byla co já vím,ale byla pod sněhem/.Ptal jem se jich,jestli na horách,kdyľ budu chtít předjíľdět si mám napřed odhodit sních ze střed.čáry jestli tam náhodou není plná.Odmítl jsem zaplatit ,tak mě daly sloľenku.OKAM®ITĚ JSEM TO ©EL ŘE©IT NA JEJICH SLU®EBNU.Tam jejich nadřízeny po vysvětlení vzal sloľenku a zahodil ji a jeątě mi popřál ą»astnou cestu.Záleľí na koho narazíą.Blb zůstane blbem i kdyľ si nasadí uniformu.
Anonymous
Sunday 20 February 2005 - 20:08:13
Host
Jeątě k tomu parkování: ve Vrchlabí naprosto pravidelně parkovací automaty odmítají tisknout lístečky. Asi dochází papír, protoľe tiskárna vrčí, jako kdyľ tiskne. Peníze to za parkování vezme, dokonce to vrátí drobné. Ale člověk odchází s prázdnou. Stále čekám na okamľik, kdy to budu nucen řeąit s policií. Jakpak se asi zachovají? Ten lístek mi to nevydá tak 3x z 10. Jak se mám správně zachovat? Odpoví mi tady nějaký "profík"?
Duffy
Monday 21 February 2005 - 09:54:04
Host
O tom paragrafu jsem se bavil s kamarádem, který uľ s tím má nějaké zkuąenosti. 2x mu to svádění na rodinnýho přísluąníka vyąlo a potřetí ho nafilmovala kamera (na to bacha), takľe si připadal jako vocas
2 mp-profi: docelas mě překvapil, ľe znáą... Vůbec ľádný benga nemusim, a» jsou ve státnim nebo městkym obleku, ale zase psovod musí mít rád psy, takľe asi tak ąpatnej nebudeą hehe
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1406 sec,0.1059 z toho dotazů.