• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
tlačítko recirkulace vzduchu Vectra B
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Tuesday 27 June 2006 - 14:21:31 Citovat
Host
pánové, prosím o pomoc, praskla mě žárovička ( 1 ze 2 ) uvnitř spínače na vnitřní cirkulaci vzduchu, spínač jsem vyjmul, rozdělal, ale není tam klasická 1,2W jak v palubovce, ale nějaká speciální.U Oplu mě řekli, jen nový spínač v kuse za 632,- s DPH.Poradíte co s tím?Děkuji moc.David Vectra B, Z18XE
Václav GT
Tuesday 27 June 2006 - 14:49:21 Citovat
Host
Na této stránce vpravo přibližně uprostřed je okénko a pod ním tlačítko hledej ..... Pokud do okénka napíšeš třeba slovo žárovička a klikneš na tlačítko hledej, najde ti to např. toto
Odkaz Buď zdráv, anomyme
David Z18XE
Wednesday 28 June 2006 - 09:46:32 Citovat
Host
Ahoj a díky za rady, ale opravdu nemám ani èas, ani chuť pájet kvùli jediné žárovièce nìjaké led diody, kupovatk tomu odpory, a souèástky, pájku, apod.Poradí mì nìkdo, kde to vzít?vrakáèe jsem obvolal a není tam...Díky moc,David, Brno, Z18XE
Václav GT
Wednesday 28 June 2006 - 09:57:57 Citovat
Host
Davide, tys to nepřečetl celé:
... žárovky jsou na 14 V 100mA a 14 V 80 mA - jsou dvě v jednom tlačítku. (Na fotce je tlačítko z Vectry A). Odkaz . Koupit se to dá (ty žárovičky) v prodejnách s elektrosoučástkami, jedna stojí cca 30,-Kč. A v Brně třeba tady Odkaz . Vyměnit si to musíš už sám, po netu ti nepomůžu
David, Brno, Z18XE
Wednesday 28 June 2006 - 10:32:15 Citovat
Host
Ahoj Václave GT !
diky moc za pomoc, jen jeste prosim, ktera je ktera? praskla me ta co je jen podsviceni, ta druha po zapnuti recirkulace ta jeste sviti...:-) ( zatim... )
David Brno Z18XE
Václav GT
Wednesday 28 June 2006 - 11:30:54 Citovat
Host
Ta na podsvícení je tuším 100 mA (nevím to úplně přesně, už je to delší dobu, co jsem to měl rozdělané), ale když už do toho tlačítka vlezeš, tak je vyměň obě.
(anebo vydrž do večera, jedno tlačítko mám doma v šuplíku, tak se na to podívám).
David, Brno, Z18XE
Wednesday 28 June 2006 - 12:20:18 Citovat
Host
Ahoj a diky...zarovky uz mam v kapse koupeny, 1x 80mA a 1x100mA, do vecera v pohode vydrzim, chci to delat o vikendu.Jeste jeden dotaz, musi se menit obe? Ta puvodni a tady tato nova ( 14 V ) by se nesnesly?...:-)
pepik
Wednesday 28 June 2006 - 12:26:12 Citovat
Host
To jen aby ti to neodeslo, a zase bys musel kutat.
Tak to udelas zaroven a mas pokoj.
ZdendaS
Thursday 29 June 2006 - 09:42:47 Citovat
Host
Ahoj, taky mi odešly ty žárovičky v tlačítku klimy. Můžete mi prosím poradit jak to tlačítko vyndat? Zatím jsem to nezkoušel, nechtěl bych to nějak podělat. Díky.
Pája J.
Friday 30 June 2006 - 05:20:27 Citovat
Host
Tlačítko jsem opatrně za strany šroubovákem vyloupnul. Praskla mi totiž taky ta hlavní žárovka podsvícení. Ale protože pracuji v elektrovýrobě, přeletoval jsem si to na diodu 5 mm s odporem. Svítí to krásně bíle. Jenže teď budu muset přeletovat i ostatní tlačítka, protože žárovka má nažloutlé světlo. Ostatní tlačítka mají teď jiný odstním. Jinak na vrakovišti ve Slušticích mi to tlačítko nabízel za 100 kč. _;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2372 sec,0.1930 z toho dotazů.