• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
tlačítko recirkulace vzduchu Vectra B
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Rudo
Friday 12 October 2007 - 17:21:15 Citovat
Host
Yper napsal ...

Tady se můžete podívat na to, jak jsem to řešil já.
Současně je tam návod na rozebrání tlačítka a označení polarity kontaktů pro žárovičky - to zvlášť pro ty, kteří to ještě nikdy nedělali.

Odkaz


Perfektná práca.Dík.
hosť
Friday 12 October 2007 - 18:58:13 Citovat
Host
qpc napsal ...

ZdendaS napsal ...

Ahoj, taky mi odešly ty žárovičky v tlačítku klimy. Můžete mi prosím poradit jak to tlačítko vyndat? Zatím jsem to nezkoušel, nechtěl bych to nějak podělat. Díky.


zleva a zprava malej šroubováček a pujde ven



Nechcem sa hádať,ale podľa obrázka mi to vychádza na zapáčenie zhora a zdola. ?
Martas_
Friday 12 October 2007 - 19:02:28 Citovat
Host
hosť napsal ...


Nechcem sa hádať,ale podľa obrázka mi to vychádza na zapáčenie zhora a zdola. ?



Velmi dobre to jde dvema malymi hacky (treba za kancelarke sponky), zasunout z boku, pootocit a za oba vytahnout.
hosť
Friday 12 October 2007 - 19:08:49 Citovat
Host
Martas_ napsal ...

hosť napsal ...


Nechcem sa hádať,ale podľa obrázka mi to vychádza na zapáčenie zhora a zdola. ?



Velmi dobre to jde dvema malymi hacky (treba za kancelarke sponky), zasunout z boku, pootocit a za oba vytahnout.


Beriem späť.Máš pravdu. _;
kuclb
Saturday 13 October 2007 - 19:04:36 Citovat
Host
Pekne udelany navod _;
Muzu se ale zeptat? Jak delate, aby barva kontrolky zapnuti mela odpovidajici (napr.cervenou, modrou ) barvu? Ten plastik, pres ktery jde svetlo je zluty. Docela dost to meni barvu - z modre na zelenou:-( Jak na to? Dik
Yper
Sunday 14 October 2007 - 15:35:31 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 kuclb: to se dělá barvu diody. Tedy její barvou po jejím zapnutí. Trochu jsi mne zmátl tímto dotazem. Já nejsem elektronik jako je tady Palic, Legend a řada ostatních, ale jsem poměrně slušný elektro-mechanik, takže také úplně všemu nerozumím. Nicméně asi Tě trochu zmátla barva (čirá) těch vyobrazených diod. Přestože jsou čiré, tak ve skutečnosti tyhle konkrétní na obrázcích svítí sytě červeně.
Takže je dávno pryč doba, kdy barva plastu diody určovala její barevný svit.
Jinak to rozptylovadlo, které máš asi na mysli (namodralý obdélníček), tak ten jsem vyndal. Ani jsem to s ním nezkoušel, ale kdoví, jak by to s ním vypadalo.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
kuclb
Saturday 03 November 2007 - 20:15:11 Citovat
Host
To Yper: No, tak to jsme si pěkně nerozumněli:-) Barvě diody rozumím docela dobře:-) V tomhle jsem vzdělaný. Ale když rozeberu tlačítko (Váš návod je fakt dobrý), nainstaluju tam diodu o požadované barvě (řekněme modrou), vyndám ten namodralý bazmek - to udělátko normálně překrývající žárovičku, tak to stejně bude svítit nazelenale, protože samotné tlačítko má ten "průzor"pro světlo kontrolky žlutý/oranžový. By mě zajímalo, jak jste si poradili s tímhle? Anebo to mají jen první VeBe? Nevím rok výroby, ale asi je to 97/98. Kdybys mi odpověděl a třeba i poradil, budu šťastný, protože jsem si s tím hrál docela dlouho a nakonec nic moc.... Zatím se mějte
Martas_
Saturday 03 November 2007 - 20:28:07 Citovat
Host
Ja mam uvnitr tlacitka kousek oranzove pruhledne umele hmoty, tuto staci vydloubnout, ale je to u Faceliftu.
kuclb
Saturday 03 November 2007 - 21:56:26 Citovat
Host
Já právě nevím, jak na to. Koukal jsem na to a přijde mi, že tam je nějaký oranžový proužek navařen. Možná je tam ještě průhledný (ten, co vidím zvenku), ale bojím bojím ?lola něco vydloubnout...
kuclb
Saturday 03 November 2007 - 22:18:00 Citovat
Host
Aby jsme si rozumněli, když koukneš na obrázek z Yperovýho návodu 06 a 08, tak tam uvidíš, že to tlačítko má oranžový proužek plastu, přes který vidíš světlo. No a ta oranžová docela dost mění barvu. Prostě jsem tam dal modrou na zkoušku (praskla žárovička) a vznikla z toho tmavě zelená. Takže to nebyl moc velký úspěch:-(

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2028 sec,0.1683 z toho dotazů.