• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
naklápění předních světlometů
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JOB
Sunday 06 May 2007 - 15:50:21 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Spike napsal ...

Navazuji na téma, nechci zakládat nové.
Po výměně pravé potkávací žárovky mi nějak svítí pp-světlo pod nohy. Naklápění funguje, ale světlo svítí před čumák a nedá se vyštelovat výš. Co můžu zkontrolovat? Žárovku jsem tam snad nasadil správně.



Pravděpodobně jsi moc zatlačil a vycvakla se ti taková ta kulička co slouží jako čep.Nevím jak to přesně popsat.Prostě parabola je přidělaná na třech bodech a jeden z nich nesedí jak má.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Spike
Tuesday 08 May 2007 - 17:26:36 Citovat
Host
_; Tak to asi bylo, ale abych na to přišel, napřed jsem to světlo vymontoval a prohlédnul a po chvíli laborování se mi povedlo něco do něčeho opravdu zacvaknout. A že to teď drží dobře, nachávám to tak. Ale ten pan autoelektrikář, kterej mi to světlo opravoval, mi fakt připravil ošklivé chvilky. Představa, že je to k neopravě - nákup nového světla - hnus.
Ale aspoň mi vyměnil vyhořelý konktor ve světle za nově udělaný od něho.
Díky za dobrou a platnou radu.
pasl
Wednesday 26 December 2007 - 13:45:03 Citovat
Host
Jo mócccc děkuju, měl jsem stejný problém. Nahoru, dolu a ještě jednou a opravdu něco cvaklo a já konečně uvidím na chodce. Ještě jednou dík JOB
JirkaK
Tuesday 16 December 2008 - 10:32:51 Citovat
Host
Zdravím. Tak byla technická a světla se jim nelíbily. Kupoval jsem nový - druhovýroba, levé svítí moc nahoru a nejde už doštelovat dolů. Technik mi říkal, že vevnitř je tyčka, která (jestli jsem dobře rozumněl) přenáší pohyb z motorku na parabolu. V ní má být závit a šroubek. Tady má být možnost dalšího nastavení (mimo šroubů určených pro normální nastavování vně světla). Mám to prý minimálně o dva závity otočit a bude to snad OK. Má s tím někdo zkušenosti? Utáhnout nebo povolit? A nechá se to udělat tak, abych sice vymontoval světlo, ale nemusel lézt dovnitř do něj? To bych opravdu nerad... Díky za radu, jestli jste to už někdo dělal. Za měsíc opakovaná technická mi radostně mává "v ústrety"...
Cesťák
Tuesday 16 December 2008 - 15:09:28 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
Nevím, co máš za auto.
Jám měl VB 2001 s origo xenonama a tam byly motorky zalepeny uvnitř světlometu a tyčka byla zatavena napevno v plastu.
Na jiném vlákně: Odkaz se zde mluví o naklápění světlometů se žárovkami a jsou tam i fota motorků a řekl bych, že také štelování nemají. Ty jsou však na tělese přichyceny zvenku, myslím bajonetem.
Píšeš, že jsi dával jiné světlomety, víc se rozepiš a potom ti možná kluci poradí, tohle všechno co o tom já vím.

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

pepa
Saturday 11 February 2012 - 10:02:42 Citovat
Host
cau lidi mam takovi problem mam V.b 1999 byly tam xen. ale auto sem trochu naboril a odneslo to svetlo tak sem zvolil tunig svetla protoze bili levnejsi nes xen. ale nevim jak viresit naklapjeni muzetemi poradit diky.
wisastar
Saturday 11 February 2012 - 14:58:31 Citovat
Host
Cao. Mam problem s otrikovaci svetlometu... Nefungujou. Na motorek nejte zadny napeti. Pojistka c.26 je dobra. Motorek pri pripojeni na tvrdo maka pekne. V cem muze byt problem? Omega 2.6 V6 rok 2000.
Legend
Saturday 11 February 2012 - 17:09:25 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Může být špatné relátko ostřikovačů světel, nachází se v reléovém boxu vedle baterky přímo vedle pojistky, je to myslím to úplně nejvíc vepředu po směru jízdy. A další věc je, že ostřikovače světel fungujou jenom když se svítí světlama, ale to asi psát nemusím.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
wisastar
Saturday 11 February 2012 - 17:29:18 Citovat
Host
Legend napsal ...

Může být špatné relátko ostřikovačů světel, nachází se v reléovém boxu vedle baterky přímo vedle pojistky, je to myslím to úplně nejvíc vepředu po směru jízdy. A další věc je, že ostřikovače světel fungujou jenom když se svítí světlama, ale to asi psát nemusím.


jo to vim takze jakoby druhy relatko zepredu.. je u nej patice na pojistku ale je prazdna. Ale tim to nebylo, protoze sem tam dal pojistku a stejne nic. A podle manualu je to pojistka 26 v interieru. Mrknu teda na to relatko, dik moc za napad.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1323 sec,0.1006 z toho dotazů.