• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Poradna nebo diskuze?
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6] 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo
Monday 08 November 2004 - 21:16:57
Host
Tak s timdle sem se tady jeątě nesetkal a doufal jsem ľe nesetkám, ale prostě vľdycky se najde nějakej jantárek. Veki neudělala nic tak straąnýho aby se nějakej anonymous a jemu podobní museli hned otírat. 2Veki: nic si z toho nedělej a ptej se dál
riwal
Monday 08 November 2004 - 21:35:25
Host
Riwal je v pohodě, má v autě rádio, bude lala
Praetor
Monday 08 November 2004 - 21:36:43
Host
2riwal: hh
Yper
Tuesday 09 November 2004 - 06:27:28
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Já jsem se k tomu vyjádřil také dost jasně. Souhlas s Riwim, NIO, Benji a Klubo.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Anonymous
Tuesday 09 November 2004 - 08:50:45
Host
B
Duffy
Tuesday 09 November 2004 - 08:55:45
Host
No, já abych pravdu řek´tak jsem sakramentskej laik (mám VeBe 1,6 asi měsíc - spokojenost) a musim uznat, ľe dotazy Veki vůbec nejsou mimo mísu. Kdyľ někdo potřebuje s něčim poradit, něco vytunit nebo pokecat, tak myslim, ľe je správně na týhle stránce a jestli se to nějakejm "hodně zpruzenym" anonymum nelíbí, tak a» přispějou taky něčim smysluplnym Já se rád přiučim, páč o tom autě vim prd a rád se s nim seznamuju
4critical anonymous: Hele, kritizování nech komouąum a jdem se bavit i s holkama ne?
maniac
Tuesday 09 November 2004 - 10:00:30
Host
veki4ever81.27.192.71 napsal ...
2 Maniac:
Co pořád máą? Vľdy» jsem nic tak extra ąpatnýho neřekla! Co Ti pořád vadí? Fakt nechápu. Přiąla jsem sem jen s dotazem a vąichni se na mě hned sesypali. Zdá se mi, ľe si z mých příspěvků vybíráą jen to ąpatné a překrucujeą to v něco, co to neni. Nic ze sebe nedělám. Vąude byly smajlíky. Uľ to nebudem řeąit. Začni radąi taky přispívat s něčím rozumným, co se týká aut a nerej do mě furt.

uspěla si to byl jen takový test... Ale s těmi koněmi pod kapotou to nepřeháněj stejně se tu u nás nedá jezdit rychle.
jenom sem chtěl napsat, ľe dnes ráno sem se probudil a kouknul z okna a on sníh a já letní gumy no dojel sem v poho byla to jen taková břečka...takľe musím vyměnit letní za zimáky. mám si je nechat vyváľit po minulé zimě? poraď ľenská....
Praetor
Tuesday 09 November 2004 - 11:30:53
Host
to zalezi jak si je mel uskladneny ... takze vekina u tebe delala testovaci jizdu jo?
riwal
Tuesday 09 November 2004 - 12:05:30
Host
V kaľdym případě převáľit - i normálně by se gumy měly převaľovat tak po 20k.
malajizva
Tuesday 09 November 2004 - 16:11:25
Host
Jéé kucí
uz jsem tu dlouho nebyl a vidím, ze jsem o hodne prisel...
U nas v praci by rekli: "no to je prdel-" (a dodavam -ka)
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6] 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1890 sec,0.1502 z toho dotazů.