• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Poradna nebo diskuze?
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
NIO
Sunday 07 November 2004 - 18:46:41
Host
To veki : nechci se te dotknout ale byt tebou podival bych se na tu pneumatiku znova. DUNLOP SP 9090 se opravdu nevyrabeji. A pro info, nastupce pro letosni rok za SP9000 je Dunlop SP Sport MAXX. shodou okolnosti je mam na aute.

A jeste ja nikdy nerekl ze jsem neomylnej.
Lib
Sunday 07 November 2004 - 19:43:16
Host
viki4ever: jezdit na omezovac je pitomost, jestli jsi nekdy videla prubeh kroutaku a vykonu, tak zjistis, ze tocit konkretne 2ku VeBe za 6k je volovina (obecne proste do cervenych, za cerveny pole je to obvykle zbytecny, akorat to pretacis a likvidujes). Jo a omezovac to ma na 6600. Jo a na ABS se vybodni, napr u te M3 si musis dat hooodne majzla na prdel, protoze to ma nahon na zadek a uleti to jedna basen.
.
Btw NIO, vona bude mit asi pravdu ... viz
Odkaz
Odkaz
[ Edited Sun Nov 07 2004, 07:47PM ]
veki4ever
Sunday 07 November 2004 - 20:08:12
Host
2 NIO: Snad vim, co mám na autě a číst taky jeątě umim

®e je M3 a BMW obecně zadokolka vim A taky vim, ľe je to přetáčivý jedna báseň Ale někdy bych to chtěla zkusit řídit. Musí to bejt něco. Ale vy s tim asi zkuąenosti máte, tak nebudu plácat.
BTW: V první zatáčce bych to rozvěsila
Jirka K.
Sunday 07 November 2004 - 21:02:22
Host
For veki:Já mám ten plyn, je to segvenční vstřikování, montáľí se neztrácí ľádný víkon při jízdě na benál, na plyn je pokles výkonu 4-5procent tzn:8koní a to se ztratí ľe to skoro nepoznáą, jinak to jde přiątelovat na čerpadle a řídící jednotce plynu a jedeto i líp neľ na benál. jinak si tam dej motor 2,0 16v turbo 205k a budeą v nebi ( a jestli někdy přijedu na tvojí nehodu tak ti dám pálku to budeą koukat )
Anonymous
Sunday 07 November 2004 - 21:21:59
Host
veki4ever sorry za to ľe jsem napsal ľe otravujeą, není to pravda. promin
NIO
Sunday 07 November 2004 - 21:28:52
Host
veki4ever81.27.192.71 napsal ...
2 NIO: Snad vim, co mám na autě a číst taky jeątě umim

®e je M3 a BMW obecně zadokolka vim A taky vim, ľe je to přetáčivý jedna báseň Ale někdy bych to chtěla zkusit řídit. Musí to bejt něco. Ale vy s tim asi zkuąenosti máte, tak nebudu plácat.
BTW: V první zatáčce bych to rozvěsila



No tak asi teda jeste nekde jsou, ale podle meho znameho prodejce se vyrabely jako podruzna vyroba pro vysocerzychlostni automobily jako bylo i to zminovany Porsche. Zacaly na konci roku 2002 a v soucasne dobe je nahrazuje ten MAXX a zas bude mit i podrznou pro nejky auta.vyssi tridy. Jinak nejnovejsi jsou ty 01.
TAKZE SE VEKI OMLOUVAM, ale SP 9000 je to same. 9090 ma jen nizsi profil.
Yper
Monday 08 November 2004 - 08:36:01
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Herdek chlapi, měli bychom si vąichni zklidnit hormony. Buďme rádi, ľe je tady alespoň nějaká fanynka téhle značky. To, ľe tomu rozumí (nebo skroro), jeątě neznamená, ľe to není tak, jak se zdá. Na druhou stranu musím říci, ľe přeci jen NIO ve mně zasel malé zrnko pochyb. Nicméně nikde není jisté, ľe já nejsem například ľenská, která vystupuje jako chlap, abyste ji brali váľně.
Kaľdopádně "veki4ever" - asi vąichni budeme zvědaví, aľ dorazíą na sraz. To by byla prča.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
veki4ever
Monday 08 November 2004 - 15:10:16
Host
Tak doraľte někdo ve středu na ten Strahov a můľeme pokecat v reálu. Případně dejte avízo, jaký sraz plánujete. Teď v zimě (na podzim to bude ale asi slabąí, ľe?)

2NIO: Já jsem napsala jen, ľe mám Dunlop 9090, a rozměr. Nic daląího jsem nepsala, tak se pořád nehádej.Nikdo netvrdil, ľe je to naprosto něco jinýho neľ ty 9000. Kupovala jsem je asi před půl rokem z Rajchu......Dy» já ti neberu, ľe jsi Opel mág
maniac
Monday 08 November 2004 - 15:37:11
Host
veki4ever81.27.192.71 napsal ...
Tak doraľte někdo ve středu na ten Strahov a můľeme pokecat v reálu. Případně dejte avízo, jaký sraz plánujete. Teď v zimě (na podzim to bude ale asi slabąí, ľe?)

2NIO: Já jsem napsala jen, ľe mám Dunlop 9090, a rozměr. Nic daląího jsem nepsala, tak se pořád nehádej.Nikdo netvrdil, ľe je to naprosto něco jinýho neľ ty 9000. Kupovala jsem je asi před půl rokem z Rajchu......Dy» já ti neberu, ľe jsi Opel mág

nevychyluj a uklidni se a raději sem přispívej s nečím zajímavjeąím neľ jen ľe más to a tamto a ľe to je nejlepąí uľ mě to fakt unavuje....čus
veki4ever
Monday 08 November 2004 - 15:43:59
Host
maniac82.99.162.243 napsal ...
veki4ever81.27.192.71 napsal ...
Tak doraľte někdo ve středu na ten Strahov a můľeme pokecat v reálu. Případně dejte avízo, jaký sraz plánujete. Teď v zimě (na podzim to bude ale asi slabąí, ľe?)

2NIO: Já jsem napsala jen, ľe mám Dunlop 9090, a rozměr. Nic daląího jsem nepsala, tak se pořád nehádej.Nikdo netvrdil, ľe je to naprosto něco jinýho neľ ty 9000. Kupovala jsem je asi před půl rokem z Rajchu......Dy» já ti neberu, ľe jsi Opel mág

nevychyluj a uklidni se a raději sem přispívej s nečím zajímavjeąím neľ jen ľe más to a tamto a ľe to je nejlepąí uľ mě to fakt unavuje....čus




Tak to nečti a máą pokoj, kdyľ se ti to nelíbí. Jsme ve svobodný zemi, máme demokracii a Listinu základních práv a svobod, která mimo jiné dovoluje i SVOBODU PROJEVU. Co mám jsem napsala pouze v jednom příspěvku a zbytek byla diskuze o tom, co jsem napsala - jestli je to pravda nebo ne. Nemůľu za to, ľe se toho ostatní chytli. Nechtěla jsem se vytahovat nebo tak něco, spíą se představit.
ČUZ
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1542 sec,0.1241 z toho dotazů.