• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Poradna nebo diskuze?
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
veki4ever
Thursday 04 November 2004 - 21:31:29
Host
Tak nevim pánove, jestli jste to pochopili blbě Vy nebo já ) Kdysi dávno jsem dostala vynadáno za to, ľe pletu diskuzi a poradnu a vy tady pak místo abyste mi radili, tak řeąíte, jakej je pravopis, jak ste sklerotický a jak musíte doma dřít
Teda to Vám příątě připomenu, Vy ľárlivky
A k té výměně motoru - jak jste jistě podle nicku poznali, jde mi právě o tu Vectru, nikoli o nějakýho závoďáka - toho z ní teprve odělám . VeBe je moje vysněný auto, takľe se jí jen tak nevzdám. Dost dlouho jsem jí sháněla a jsem ą»astná za to, v jakém stavu je na to, za kolik jsem jí koupila a co jsem očekávala. ®e to relativně nejede mě ątve kdyľ mě spráská na silnici nějakej vysokoobjemovej bavorák a podobný zběsilosti, coľ se mi nedávno stalo . I kdyľ neříkám, ľe podvozek by to nevylepąil, protoľe v zatáčkách i na 17·225tkách to zase tolik nedrľí, jak bych si představovala - jednou jsem málem skončila ve svodidlech
No a třeba k tý Impreze - kdybych teda uľ chtěla nějaký takovýhle extrémnějąí DRAHÝ auto, tak bych ąla radąi do Eva 8. Měla jsem tu čest se s oběma osobně seznámit a to STI je proti tomu straąnej koráb . minimálně straąně měkky, i kdyľ to taky dobře sedí. Evo, je uľ víc ultimativní dle mého názoru.
No a nakonec - proč ne 2,5 - protoľe s mojí nohou a jízdou seą s tim pod 15 nedostanu, stejně jako by to bylo u STI nebo Eva, který nejezděj pod 20. Myslela jsem spíą na nějakej motor s turbem, jestli nemáte nějakou ideu.
No, závěrem se moc omlouvám za tuhle esej. Kdo dočtete aľ sem, máte můj neskonalý obdiv
riwal
Friday 05 November 2004 - 07:06:13
Host
Dobře, NIO by se na to vyprd, ale mě to nedá a odpovím Ti. Myslím, ľe jsme Ti jasně řekli, ľe s tím motorem nic moc nenaděláą a měnit ho nemá smysl a kdyľ na tom máą takový lyľe a nevejdeą se do silnice a překvapuje Tě, ľe tě udělaj vysokoobjemový auta, tak seą správnej magor a není Ti rady. Kup si 2.5 litra nebo 3 litra a nebo jeątě větąí, obuj na to 245 gumy a chraň nás vąechny Bůh. To je asi vąe co bych Ti k tomu mohl říct.
Lib
Friday 05 November 2004 - 07:17:14
Host
veki: hele jestli chces zavodaka, tak si kup primo z vyroby, treba speedstera nebo neco od OPC. Jestli jsi rada ze mas pekny auto v dobrym stavu tak nevidim nejmensi duvod proc tohle vsechno poslat k sipku diky nejakym bastlenym upravam. Ze ti napraska kdejakej baworak tak s tim se musis smirit, jsou i takovy auta ktery maj napr. objem 1.6 a nalozi ti tak na prdel, ze budes brecet jeste 2 dny (honda type-R nebo klidne i stara toyota 1.6 GTI a klidne i octavia 1.8T RS). Takze cesta typu "koupim pekny rodinny auto a udelam z toho zavodni supersport" mi pripada trosku zvrhla a to uz nejen s financniho hlediska ... tot muj nazor. Jo a s tim Subarkem ... ty jako bezne michas ctyrkolky a predo/zadohraby dohromady? No potes koste. No preju ti mnoho stastnych km bez nehody ...
[ Edited Fri Nov 05 2004, 07:21AM ]
Andrej
Friday 05 November 2004 - 08:10:38
Host
No, vono to koneckoncu zas tak nerealne neni. Jen si priprav takovejch 60k (nebo vic) Kc, a s trochou stesti se do te sumy vejdes. Vim sam jak si clovek zvyka na konkretni auto a nechce se ho vzdat, ale ve tvem pripade bude opravdu nejlepsi prodat stavajici vectru a koupit jinou - s motorem x25xe.
Jinak mohu jen potvrdit ze to jede o dost lip nez 20xev
Lib
Friday 05 November 2004 - 08:31:12
Host
no tak aby ne, taky je tam pul litru a dva valce navic
veki4ever
Friday 05 November 2004 - 12:27:17
Host
Lib napsal ...
veki: hele jestli chces zavodaka, tak si kup primo z vyroby, treba speedstera nebo neco od OPC. Jestli jsi rada ze mas pekny auto v dobrym stavu tak nevidim nejmensi duvod proc tohle vsechno poslat k sipku diky nejakym bastlenym upravam. Ze ti napraska kdejakej baworak tak s tim se musis smirit, jsou i takovy auta ktery maj napr. objem 1.6 a nalozi ti tak na prdel, ze budes brecet jeste 2 dny (honda type-R nebo klidne i stara toyota 1.6 GTI a klidne i octavia 1.8T RS). Takze cesta typu "koupim pekny rodinny auto a udelam z toho zavodni supersport" mi pripada trosku zvrhla a to uz nejen s financniho hlediska ... tot muj nazor. Jo a s tim Subarkem ... ty jako bezne michas ctyrkolky a predo/zadohraby dohromady? No potes koste. No preju ti mnoho stastnych km bez nehody ...



K těm čtyřkolám a předo a zadohrabům: Já nevim, kdo mi tady minule radil, a» "si teda radąi koupim Imprezu, kdyľ chci lítat" Nepamatuju si uľ kdo to byl, ale můľeą se tam podívat. Je mi jasné, ľe Vectra je předokola, Bavorák zadokola a Impreza a Evo permanentní čtyřkoly. O tom, se nebudemem přece přít. Jmenaovala jsem tahle auta v různých kontextech, tak si to pořádně přečti, kdyľ chceą prudit.
Vidim, ľe Vy tady máte k autům prostě jinej přístup - rodinné autíčko, na které patří maximálně 16tky max 205 gumy, jak píąou v techničáku a klídek, jen aby to moc nedrncalo. No, máme na to prostě jinej názor. Sem eątě dost mladá na to mít rodinný auto a taky si nemyslím, ľe Vectra, obzvláąt v sedanu něco takovýho je. Pokud to za to někdo pokládá, asi nikdy nejel autem na dovolenou. No nic, sorry ľe sem otravovala.
P.S. Někdy se nemusí slevovat z ničeho. Vím, ľe výměna motoru je finančně i pracovně náročnej úkon a taky ho hned teď nehodlám dělat, kdyľ sem si svou beruąku jeątě tolik neuľila, ale časem z ní bude auto jen na srazy a na svezení a to si klidně jinej motor dovolit můľu. Nakonec to dopadne, ľe z ní zbyde jen kastle (teda pokud do tý doby totálně neprorezne jako kaľdej Opel).
Ale tohle jsou úpravy, který dělaj lidi, který k tuningu a k autům prostě přistupujou jinak neľ vy. 2,5 V6 je určitě super motor, ale po Praze by mě dřív nebo později vysál z peněz úplně. Neříkám, ľe jinak je ąpatnej, to vůbec
riwal
Friday 05 November 2004 - 12:36:27
Host
2Lib: Vidíą ty páprdo jeden a máą to.
Psala jsi, ľe jsi dost mladá, tak dej pozor aby si se taky doľila stáří.
Jinak uľ bez komentáře.
Lib
Friday 05 November 2004 - 12:39:52
Host
Tak ty jako v jedne vete napises, ze udelas supertuning auta a v druhe nasledne ze bys neuzivila 2.5V6 (ale 2.0 ano)? No to je teda sranda
veki4ever
Friday 05 November 2004 - 12:49:28
Host
No, záleľí na zdrojích. Nebudu se ąíříit jak na ně. Prostě pro mě je jednoduąąí mít velkej jednorázovej příjem, kterej nasypu hned do auta neľ kaľdej tejden lejt do auta plnou nádrľ. To je ale snad muj problém. A take jsem psala, ľe super kára to bude výhledově, čili, aľ na to vydělám. Benzín to ľere pořád. To leda ľe by pořád stála doma v garáľi a práąilo se na ní, coľ mi přijde zcestný.
veki4ever
Friday 05 November 2004 - 12:52:07
Host
Lib napsal ...
Tak ty jako v jedne vete napises, ze udelas supertuning auta a v druhe nasledne ze bys neuzivila 2.5V6 (ale 2.0 ano)? No to je teda sranda

Odkud jsi? Z Prahy? A jezdíą kaľdý den autem? A jaký ľe má objem? Nevím jak pod Tvojí, ale pod mojí nohou prostě papírová spotřeba minimálně o 2 litry stoupne. Rozjíľdět, zastavit, rozjíľdět, zastavit, - Magistrála, Baranďák, kolony.... To ti nic asi neřiká. Ty spotřeby, co tady píąete prostě v reálu za takových podmínek neuděláte
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1718 sec,0.1279 z toho dotazů.