• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Centrál nádrže
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Zdenda
Saturday 24 September 2005 - 14:01:17 Citovat
Host
Zdar Opláci, mám takový menší problém. Centrál pro uzamykání víka nádrže mi někdy funguje normálně a někdy zůstane v uzamčeném stavu, to pak musím řešit otevřením přes kufr, chtěl bych si ten motorek vytáhnout a promazat, popřípadě se podívat co s tím je, ale nevím jak se to vytahuje - je tam totiž dost málo místa a nerad bych něco poškodil. Proro vás prosím o radu jestli nevíte jak na to. Mám Vectru B r.v.2000 5-ti dveř.
Zdravím Zdenda
Anonymní
Sunday 25 September 2005 - 09:53:10 Citovat
Host
zdendo je to uplne v pohode... tedka jsem to taky resil na svym stroji... je nutny opravdu ten motorek promazat a bude to zase chodit super. Vlezes do kufru a po pravy strane ohrnes ten tapecak... pak povolis takovy dva vetsi srouby, ktery drzej takovej plech, v kterym je zandanej ten motorek. Nepokousej se ani rovnou rozebrat ten motorek s ty desticky to nema vubec cenu... musis povolit ty dva srouby, ktery drzej celej ten dodatecnej plech s tim motorkem. Ty srouby jsou presne v miste jak sroubujes origo opel hever. trosku schovany pod tim tapecakem. Neni to velkej problem good luck kdybys stale nevedel staci napsat
Zdenda
Sunday 25 September 2005 - 10:20:46 Citovat
Host
Díky za radu odpoledne se na to vrhnu.
qpc
Sunday 25 September 2005 - 12:02:25 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
ahoj,zkus napřed rozpojit a pořádně zapojit ten konektor,mě tohle dělalo a bylo to jen konektorem.Pokud se to nezlepší,pak vyndej ten motůrek

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Anonymní
Sunday 25 September 2005 - 15:23:46 Citovat
Host
jj nekdy je to konektorem, ale me se to smazilo z duvodu nenamazani... je to udelany dost debilne
Zdenda
Wednesday 28 September 2005 - 11:07:16 Citovat
Host
Tak jsem ten motorek vytáhl a promazal, ale zjistil jsem že motorek nejde rozebrat, je totiž zalitý-nerozebiratelný, tak jsem ho prostříkal olejem kde se dalo a zatím mi to funguje, uvidí se na jak dlouho, každopádně děkuji za rady.
Anonymní
Monday 03 October 2005 - 10:11:37 Citovat
Host
měl jsem stejnej problém ,ale motor nebyl měřitelný ohmicky,takže sem ten pohom nožem podél rozřízl ,rozděla motorek vyčistil ,měl olej v komutátoru a složil z5 ,jsou tam body kterejma to de sešroubovat tak aby se to nerozpadalo,doporučuju soukolí mazat bílou vazelínou a motorek propláchnout kontoxem,rozhodně ne WD 40 opaluje kontakty .
Martin VeBe 2,5V6
Anonymní
Monday 03 October 2005 - 13:43:21 Citovat
Host
jinak novej motor na otvírání víčka stojí 1200 to jen tak pro orientaci ,ale jediný co tam muže chcípnout je motorek ,je to Mabuchi 12V ,naprosto běžnej elektromotor v každým modelářství za pár stovek.
Martin VeBe 2,5 V6
Rene
Friday 23 June 2006 - 09:57:23 Citovat
Host
Prosím pomoc

včera se mi sekl centrál víčka palivové nádrže na VeBe combi.
Tady píšete, že se dá otvřít ručně, jakpak

kouknu přes tu díru v tapecírunku a vidím jen asi motorek připevněný dvěma šrouby na pozink držáku a hadičku asi přepadu nebo odvzdušnění

kde a co mám hledat abych otevřel

díííky
Martas
Friday 23 June 2006 - 10:02:58 Citovat
Host
Rene napsal ...

Prosím pomoc

včera se mi sekl centrál víčka palivové nádrže na VeBe combi.
Tady píšete, že se dá otvřít ručně, jakpak

kouknu přes tu díru v tapecírunku a vidím jen asi motorek připevněný dvěma šrouby na pozink držáku a hadičku asi přepadu nebo odvzdušnění

kde a co mám hledat abych otevřel

díííky


Cituji z navodu pro VeBe strana 48 :

Odklopte calouneni na prave strane, uvolnovaci packa pro dvirka palivove nadrze se nachazi za ovladacim motorkem (vzadu zezhora) zatahnete za packu smerem dozadu.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1324 sec,0.0969 z toho dotazů.