• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
OPRAVA LAKU
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
MILUNAEVIKU
Friday 26 August 2005 - 20:36:58 Citovat
Host
PROSIM O RADU.ASI V UTERY SE TU BAVILO JAK ZPRAVIT LAK OD KAMINKU VSE JE DOBRY KORES TUZKU MAM ZE TO MAM NAKONEC ROZLESTIT TO TAKY VIM,ALE JAKY BEZBARVY LAK POUZIT NA TU TUZKU NEVIM PORADTE JE TO VE SPREJI NEBO V PLECHOVCE A JAK TO UDELAT AT NENARUSM OKOLI PUVODNIHO LAKU.DEKUJI ZA RADU.NEMUZU TO NIKDE DOHLEDAT.VASE RADY JSOU FAKT SUPER CHYBEJICI FANFARY UZ MAM NAMONTOVANE NAKONEC V AUTE VUBEC NEBYLY.DIKY
klubo
Saturday 27 August 2005 - 08:43:00 Citovat
Host
pokud máš metlu tak součástí opravný tužky by měl bejt i bezbarvej lak se štětečkem jako na nehty, pokud to neni metla tak se to lakem nenatírá
Yper
Monday 29 August 2005 - 10:39:15 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
jj, přesně. Součástí metly je i samostatně lak!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Anonymní
Thursday 10 August 2006 - 08:26:53 Citovat
Host
Yper napsal ...

jj, přesně. Součástí metly je i samostatně lak!


a kde tu metlu a lak seženu, aniž bych musel kupovat půl kila?
Martas
Thursday 10 August 2006 - 08:39:27 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Yper napsal ...

jj, přesně. Součástí metly je i samostatně lak!


a kde tu metlu a lak seženu, aniž bych musel kupovat půl kila?


V kazdy slusny autolakovne ti namichaji i mensi mnozstvi, ale myslim ze min jak deci to nebude.
Václav GT
Thursday 10 August 2006 - 21:43:35 Citovat
Host
Nejmenší balení co se dá koupit je tzv. opravná laková tužka. Vypadá to přibližně jako lahvička korekčního laku k psacímu stroji či jako lak na nehty se štětečkem. U metalizovaných emailů jsou to dvě lahvičky, jedna je s emailem (barvou-metalízou), druhá lahvička je s vrchním bezbarvým lakem. Dá se to koupit ve specializovaných prodejnách anebo v autoservisu (Opel). S největší pravděpodobností tvůj odstín nebudou mít na skladě, ale objednají ti ho.
Oprava touto "tužkou" není plnohodnotná oprava, bude to na laku vidět.
Anonymní
Friday 11 August 2006 - 07:05:17 Citovat
Host
2 Martas: .. mně ve standoxu namíchali i půl deci. Vždy jsem si kupoval vše po 1dc, ale pak jsem to jednou zkusil se zeptat a nebyl problém.
Martas
Friday 11 August 2006 - 07:28:11 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

2 Martas: .. mně ve standoxu namíchali i půl deci. Vždy jsem si kupoval vše po 1dc, ale pak jsem to jednou zkusil se zeptat a nebyl problém.


No jasne to bylo mysleno predevsim tak ze ne po kilech ... Zalezi na tom jakou maji michacku a predevsim soft v ni, kamos co k nemu jezdim umi nejmin deci a to vyjde na cca. 160 korun.
Pokud vim tak ti dokonce namichaji rovnou spray s metlou a k tomu si dokoupis druhy s lakem.

[ Upraveno Friday 11 August 2006 - 07:29:35 ]
Milan
Monday 02 August 2010 - 16:15:02 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
koupil jsem si u opla opravnou tužku na opravu laku,můžete mi někdo poradit postup?Není tam žádný návod,jsou dvě,barva a bezbarvý lak a nevím jak to správně použít.Jedná se o malé poškození velikosti hrášku.Mám tmvě modrou metlu.
Díky předem za rady.

[ Upraveno Monday 02 August 2010 - 16:16:39 ]
Martas
Monday 02 August 2010 - 20:15:03 Citovat
Host
Mirne prebrousis, odmastis, naneses barvu ... po zaschnuti i lak. Ale rozhodne nepocitej s tim, ze to nebude videt.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1403 sec,0.1027 z toho dotazů.