• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Mlžení skel - špatné větrání
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pája
Monday 22 August 2005 - 09:20:51 Citovat
Host
Když vyndáš kastlík před spolujezdcem tak máš recikl. klapku před sebou. Zapínáním a vypíánání klapku krásně vidíš jestli se odevírá a zavírá. Je to i slyšet ( servomotor).Neboj se toho nic těžkého to není.
Radim
Thursday 29 December 2005 - 03:01:31 Citovat
Host
Astra mlzila, vsem jsem zavidel cira skla a rikal jsem si, ze je neco asi spatne. Spray proti mlzeni pomohl tak na 30 minut, jinak se dalo jezdit jen s klimatisaci.

Vyndal jsem ten kaslik. Klapka vetrani byla prepnuta na vnitrni okruh a nereagovala na knoflik na stredovym panelu. Pripojil jsem jeji motorek na draty od osvetleni kasliku a prepnul to na vnejsi okruh a nechal ten motorek odpojeny. Od te doby zadna mlha.

Takze to vypada na nejakou chybu v rizeni. Ten motorek fungoval dobre. Ted je to natvrdo prepnuty na vnejsi okruh, nemohu tedy jezdit kolem hnojiste a za roburem, coz se da stravit nez se na to podiva nejaky profesional.

Kazdopadne mnohorat dekuji za radu!

timony
Monday 02 January 2006 - 15:13:59 Citovat
Host
Většinou je to právě vadná klapka přepínání vnitřní cirkulace vzduchu. Měl jsem stejný problém
Nunak
Tuesday 03 January 2006 - 10:09:17 Citovat
Host
Muzu sezeptat jak je to u astry F Caravan (97) ? konretne kde je pylovy filtr a jak se da overit funkcnost klapky. Muj problem je ze si mlzi zadek (zadni skla). DIky
macil
Tuesday 03 January 2006 - 10:32:41 Citovat
Host
2Nunak: Filter je v motorovej časti pod plastom pod predným oknom. Tu to máš aj s obrázkami. Odkaz
Pod filtrom uvidíš aj klapku prepínania vnútornej cirkulácie.
Ale zahmlievanie zadku, hlavne v tomto počasí, je známa bolesť F-ka. Mám hatchback a tiež sa mi zadok mlží. Klapka funguje a filter mám vymenený. Klimatizácia pomôže, ale po jej vypnutí sa mi okamžite zamlží aj predok. Musím pustiť vetrák až na 4 aby to poriadne ofúklo.
prtka
Tuesday 03 January 2006 - 10:43:30 Citovat
Host
V tomto počasí se ti bude mlžit zadek vždy...neřeš to
Petr-kolemjdouci
Tuesday 03 January 2006 - 11:11:16 Citovat
Host
Koukni se sem
Odkaz

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1541 sec,0.1268 z toho dotazů.