• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kmitani volantu
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JOB
Wednesday 27 December 2006 - 10:30:08 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Možný je úplně všechno.

Prvně začni vyvážením kol. To že je na kole závaží neznamená že je dobře vyvážený.V tvém případě bych to ale viděl na nějaký čepy nebo silentbloky.Buď se teda podívat kde je vůle a vše povyměňovat nebo to nechat na servisu.Nezapomenout na geometrii.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Scheni
Wednesday 27 December 2006 - 10:36:17 Citovat
Host
No, kola jsem dneska rano obouval (teda ja ne, ale pneuservis) tak doufam, že to vyvážili dobře, jinak jim to omlatim o hlavu __;

Takže chcu testnout, jestli to bude kolama...

myslite, že je možne aby v gumě praskl kord jenom tak při jizdě ?
Protože podle mě to bude prostě guma v ...

a taky jsem si všimnul kapaliny u tlumiče (Jakoby vytelk)
muže to byt aji tlumičem ? I když Ti to podle mě nebude, protože to by nemělo vliv na to, že auto táhne doleva...

jinak važím asi 95 Kg, takže auto výrazně nepřetěžuju na jednu stranu
vrgada
Wednesday 27 December 2006 - 11:22:53 Citovat
Host
V pneuservisech je mozne vse. Naposledy jsem byl v nejmenovanem pneuservisu a po odjezdu jsem mel pocit, ze je s autem neco hodne divneho, v prvni levotocive zatacce jsem prakticky nemusel zatacet-tocilo samo, za to na rovince jsem to musel drzet, abych nevletel do protismeru, jakmile jsem dosahl rychlosti 50 rozklepal se volant. Kamarad, pres ktereho to bylo domluvene mi vysvetlil, ze se to urcite pokazilo az po vyjezdu z pneuservisu, co uz kamarad-nekamarad, jsel jsem druhy den jinam.
Scheni
Wednesday 27 December 2006 - 11:55:54 Citovat
Host
Tedka jsem na ty kola koukal, a ti krypli misto aby sundali stare zavaži, tak je tam nechali a přidali nove...
tak to je mazec...

jak to nebude dobre, tak jim to tam zitra zajedu omlatit o hlavu, a s tím, že si to z toho auta sundají a nandají znovu...

Taxem zvědav, až ty kola po praci přehodím...
a hlavně taky jak to bude vypadat na tom autě

Scheni
Thursday 28 December 2006 - 11:11:09 Citovat
Host
Tak jsem včera obul ty liťáky s gumama (Yokohama 306 175/65 R14) a řeknu vám, auto není vůbec slyšet, krásně se mi točí volantem, kmitání a táhnutí auta na jednu stranu uplně zmizelo.

Jsem nadšen.
Stare (zimni gumy) asi měly praskle kordy, nebo co...
prostě koupim nove zimaky, a nebo budu spolehat na to, že letos sněžit v Ostravě nezačne _;

Scheni
Čelda
Thursday 28 December 2006 - 11:51:06 Citovat
Host
Scheni napsal ...

Tak jsem včera obul ty liťáky s gumama (Yokohama 306 175/65 R14) a řeknu vám, auto není vůbec slyšet, krásně se mi točí volantem, kmitání a táhnutí auta na jednu stranu uplně zmizelo.

Jsem nadšen.
Stare (zimni gumy) asi měly praskle kordy, nebo co...
prostě koupim nove zimaky, a nebo budu spolehat na to, že letos sněžit v Ostravě nezačne _;

Scheni

Stejný problém jsem měl kdysi na Astře F se zimákama.Koupil jsem jeté gumy v bazaru někde u cesty ,s tím, že mi bohatě stačí a po obutí a najetí asi 300 km. mi začal klepat volant a lehce táhl doprava.Zjistilo se v pneuservisu,že přední pravá guma má na vnitřní straně bouly.Tak jsem nakonec koupil nové a už bych nikdy nějaké jeté nekoupil.Nové jsou nové a máš jistotu.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1331 sec,0.1045 z toho dotazů.