• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kmitani volantu
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
riwal
Friday 19 August 2005 - 10:53:26 Citovat
Host
Přesně, dělali mi nový gumy v Barumu a kmitalo to jaxviňa, tak mi to kámoš vyvažoval a bylo to nevyvážený o 5g na každý straně - značkový servis.
Bad.Man
Friday 19 August 2005 - 11:50:49 Citovat
Host
2 Riwal: 5g je hovno ..... to nemá vliv .....
riwal
Friday 19 August 2005 - 12:16:12 Citovat
Host
To by ses divil hošku .....
Yper
Friday 19 August 2005 - 12:19:01 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Bad Man:..divil by ses, ale má. Možná to nepoznáš na Šáde a nebo na těch hrůzách Daimler-Chrysler, kterážto "auta?" vlastně dělaj snad ještě ve slévárně, bo je odlévaj z jednoho kusu rovnou při odpichu vysoký pece - tam, věřím, že 5q roli nehraje.

Nebe je modrý, voda je mokrá a Satan claus na nás číhá..... a mně to nesé..!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
dave
Friday 19 August 2005 - 13:13:24 Citovat
Host
kola mam vyvazene 2krat rocne,protoze na ne davam i zimni kola.kouknu na ty tycky ke stabilizatoru.moc diky za dobre rady.
Anonymní
Wednesday 21 September 2005 - 13:42:17 Citovat
Host
Mám podobný problém, který byl zbůsebenej špatnou geometrií. Teda jezdil jsem chvíli se špatným kulovým čepem a tím se mi sjeli špatně gumy. To bych nevěřil co můžou zbůsobovat špatně sjetý gumy. Doufám, že až na letní disky koupim nový, tak že kmitání přestane. Na zimákách mi to nedělá.
a
Friday 21 October 2005 - 10:47:14 Citovat
Host
Riwal,s barumem mam špatný zkušenosti,špatně mi udělali sbíbavost,rodíl byl 6mm,jsou ubožáci...
Jikom
Friday 21 October 2005 - 20:07:21 Citovat
Host
Kmitání do volantu, pokuď to není při brzdění , je od rotující součásti. Disk, guma a může být i prfektně vzvážená pokud má "tvarovou nestálost".
K-P
Friday 21 October 2005 - 20:38:12 Citovat
Host
2 a: není to o firmách, ale o lidech. Jestliže je někdo lempl tak lemplem zůstane a je jedno v jaké firmě maká.
Scheni
Wednesday 27 December 2006 - 10:15:39 Citovat
Host
čaute lidi, nedávno jsem si pořídil Corsu 1,2 8V r.v. 97
A řeším tedka stejný problém. Při koupi bylo vše OK, ale asi před 2mi týdny mi začal kmitat volant do stran (při všech rychlostech) při brždění to nedělá.Auto táhne pořád doleva, při brždění jede rovně.

Zadní bubny jsem měl dole, vymezil jsem vule na ložisích nový tuk, takže zadek paráda.

Tedka jsem obul letní gumy (yokohama 306 - 175/65/R14) na ALU (mám je v kufru) tak to dneska zkusím přehodit,ale docela mě to štve a znepokojuje...

Slyšel jsem o pár felíciích, kterým to takhle začlo klepat a pak se jim zlomil čep a uletělo jim kolo...

co myslíte? JE to u corsy možné ?

Díky Scheni

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2379 sec,0.2032 z toho dotazů.