• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Mlžení skel ASTRA G
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Vilda
Monday 11 April 2005 - 08:40:18
Host
Prosím o radu. Z ničeho nic se mi zacala straąně mlľit skla
/ vąechna / Po zapnutí klimoąky, je jedno jestli je zapnutá na teplej nebo studenej reľim se okna odmlľí , po jejím vypnutí se zamlľí do 20 sekund tak, ľe přes ně neni vidět. Je nějaké řeąení ??? Díky za kaľdou pomoc.
pr»ka
Monday 11 April 2005 - 08:54:48
Host
Nefunkční motorek ovládání klapy vnitřního okruhu,máą klapu pořád na vnitřní okruh a vlhkost se ti honí pořád do kola,pokud ovąem nemáą nechtěně zapnutý vnitřní okruh.Nezapomeň ,ľe kdyľ máą knoflík jen na přední okno tak nepoznáą jestli máą zapnutý vnitřní nebo z venku protoľe kontrolka ti nesvítí.Klapa je, kdyľ sundáą u spolujezdce kastlík tak za ním a zkusíą jestli funguje.Pokud ne ,oddělej táhlo od motorku a» můľeą jezdit a dej klapu do polohy na venek a mazej na vrakáč koupit nový motorek.Nezpravuj je to k ničemu.Bach jsou dva druhy.od firmy Behr taková půlkoule a od firmy Delphi taková hranatá
[ Upraveno Po dub 11 2005, 09:06 ]
klubo
Monday 11 April 2005 - 09:09:59
Host
nebo mokrej/zasranej pylovej filtr, je taky za kastlíkem
Kocour123
Monday 11 April 2005 - 10:10:52
Host
čau ve spolek,to je ale náhoda taky se mi ráno začaly mlľit skla,bude to ta klapka,jel sem za tatrou kouřila,jako kráva a v autě nic,dík za radu,astru nemám moc dlouho a asi hodku sem koukal kde to má tu klapku.Není tam nějaká záludnost při vyměně?
klubo
Monday 11 April 2005 - 10:20:25
Host
kdyľ uľ jsme u toho já mam taky v prdeli ten můtůrek ale jelikoľ vnitřní cirkulaci nepouľívám tak sem jenom otorek odpojil a klapku otevřel...
pr»ka
Monday 11 April 2005 - 10:23:37
Host
Záludnost ani ne ,akorát ten motorek nejde sundat bez toho aby jsi sundal i celý větrák,aspoň u té polokoule,je to z boku,hlavně nezapomeňte ,ľe jsou dva typy a» nejezdíte s motorkem sem a tam jak ąulinci a kdyľ uľ v tom budetu mít zabořenou hlavu mrkněte na ten pylák jak říkal klubo
Kocour123
Monday 11 April 2005 - 12:02:39
Host
jo,dík za radu,ale stojim kaľdej den v koloně v Praze a to se bez vnitřní cirkulace nedá to by jeden chcíp,ten pylák chci taky vyměnit,uľ se těąim na cestu do hlubin palubky
biL
Monday 11 April 2005 - 12:42:32
Host
jo, znám, dělal jsem to, není to zas aľ tak velkej porod. Připrav se na to , ľe jeslti nemáą TORX, tak se budeą vztekat, pač je fąechno na hvězdičky. povedlo se mi to ale udělat i tak. Na vrakači jsem za náhradní motorek dal 500,-
ViSiS
Tuesday 12 April 2005 - 15:04:55
Host
Zdravim, mam stejny problem. Porad se mi mlzi okna, akorat v lete ne. Ale kdyz prepnu okruhy, tak je slyset nejaky zvuk, jako kdyz se nekde neco přesouvá. Takze myslíte ze to je tim pylovym filtrem, nebo je jeste nejaka moznost?
freez
Tuesday 12 April 2005 - 17:13:06
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
klubo:myslíą ľe by ten pilovej filtr mohl dělat takovej bordel mám taky ten problém ale na A-F dneska sem zkouąel to tlačko na přepínání okrohů lehl sem si ne podlahu a bylo slyąet tokovej zvuk jako membrána je tam totiľ nějakej podtlakovej systém či co.ale nevim jestli se ta klapka přehodí nebo ne protoľe i kdyľ sem jel za čoudící tatrou nic sem necejtil at sem přepínal jak sem chtěl ale je pravda ľe na ten filtr sem nekoukal .

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2218 sec,0.1669 z toho dotazů.