• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Mlžení skel ASTRA G
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Vilda
Wednesday 13 April 2005 - 06:30:25
Host
Vąem díky za rady. Včera jsem to rozebral a ´měl jsem jenom zaseklou klapku ventilace, tak jsem jí promazal / i táhlo ke klapce / a zase to maká, a kdyľ uľ jsem byl v tom montování, tak jsem vyměnil i filtr za kaslíkem. Jenom mi neni jasný jestli je jeątě filtr nahoře na straně u řidiče pod krytem u stěrače. Je to sání přímo do ventilátoru.... asi by tam ten filtr měl být !!! Dík
pr»ka
Wednesday 13 April 2005 - 06:55:25
Host
Uľ tam ľádný není,a jeątě Vildo, jak si měl tu klapu zaseklou,zkoąel jsi,třeba 20x tou klapou nahoru dolů.Jestli se zas zasekne je to ten motorek.Jsuo v něm spínačky na kterých to zůstane vyset,vąak uvidíą
Anonymní
Wednesday 13 April 2005 - 08:08:13
Host
Jo zkouąel jsem to opakovaně zapínat a vypínat a zatím to naká, tak doufám, ľe se mi to zase nezasekne. Myslíą, ľe se to zase zasekne ? Je divný, ľe nahoře neni ľádnej filtr nebo aspoň mříľka. Neni to ničím chráněný a stávalo se mi, ľe kdyľ jsem zapnul ventilaci na 4, tak jsem měl plný auto lupení )
biL
Wednesday 13 April 2005 - 08:08:47
Host
jo, jo souhlas s pr»kou, 5x OK a pak kousnutej, furt do blba.
Vilda
Wednesday 13 April 2005 - 08:11:11
Host
Tak já to nebudu moc zapínat. Dík
Kocour123
Thursday 14 April 2005 - 13:24:57
Host
čus ve spolek tak sem ten motorek vyndal a rozebral a nevim za co chtěj takový prachy je v tom motorek jak z autodráhy a 3 kolečka,mohli by to soudruzi od bosche dělat kvalitněji,vyndal sem pylák a byl jak bota,nevíte náhodou kolik stojí,dík
freez
Thursday 14 April 2005 - 20:44:04
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
kocour 123: je tam víc typů obyč-Delphi:457,s klimou-Behr:457,aktivní uhlí-Delphi:839,aktivní uhlí-Behr:844. jsou to ceny od opla nevim ale kterej tam máą.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
freez
Tuesday 19 April 2005 - 13:35:58
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
ad:1 tak sem ůspěąně vyměnil pylovej filtr na své A-F teda řeknu vám to byl humus foto zde Odkaz jak se to tam vůbec můľe dostat to nikdo neměnil snad od výroby dal sem novej cena je 266,- s dph dekl jde sundat dobře topení je ted mnohem tiľąí a fouká to super takľe doporučuji kaľdému prohlídnout a vyměnit.
ad:2 daląí sračka je zaseknutá klapka takľe se vzduch honí pořád dokola na vnitřní okruh ručně sem jí otevřel zkontroloval hadičky na podtlakový ovládání klapky jsou dobrý jenľe klapka stále nechodí takľe rozdělat vevnitř středovej panel a zkouknout to tlačítko na přepínání případně dát nový ted uľ je mi jasný proč se mi ty okna pořád mlľili hnus kdybych to věděl dřív mohl sem si uąetřit tu spoustu vysráľený vody v autě no nic zase sem o neco chytřejąí hlavně kdyľ se to přestane mlľit hurááá hyperlink text
[ Upraveno So kvě 07 2005, 08:25 ]

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Anonymní
Tuesday 19 April 2005 - 16:33:25
Host
Čus,filtr sem koupil v autobenexu,jen motorek sem měl trochu problem sehnat,ale zadařilo se,uľ to vąechno fachá.
Díky vąem za cenné rady.
Kocour123
Tuesday 19 April 2005 - 16:36:49
Host
sory sem se zapoměl přihlásit,tak jeątě jednou díky vąem za pomoc
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1468 sec,0.1032 z toho dotazů.