• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
klima nechlaldí
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Devastaror
Monday 28 June 2010 - 13:08:59 Citovat
Host
JardaB napsal ...

No tak to uz se mi stalo taky, neukroutila se teda hridel ale ocesal se tisicihran... Nic neni nemozne

To by asi vyluzovalo nějaké zvuky, ale ono to běží hladce a bez nějakých zvukových projevů. Už nad tím kroutí hlavou několik lidí.
Martas
Monday 28 June 2010 - 13:11:44 Citovat
Host
A zvedne se nebo nezvedne tlak v systemu po zapnuti kompresoru ?
devastator
Tuesday 29 June 2010 - 23:03:19 Citovat
Host
zvedne minimálně, je to téměř neznatelné
JardaB
Wednesday 30 June 2010 - 06:21:59 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak to asi kompresor nefunguje... Jde o to jaky je to typ (s regulaci/bez). Nevis typ kompresoru? Kdyz zatocis tim stredem kompresoru rukou, klade to primereny odpor?

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
devastator
Wednesday 30 June 2010 - 09:55:40 Citovat
Host
Typ nevím, a řemen jsem ještě neměl dolů, navíc nevím jak bych s ním točil na běžícím motoru, teprve tehdy začne fungovat klima. Když přivedu napětí na spojku kompresoru tak max. sepne spojka, ale zbytek automatické klimy je mimo hru. No myslím, že se na to vykašlu když si nedokáží poradit lidi kteří to dělají a rozebrat půl auta metodou pokus omyl se mi nechce, na to opravdu nemám čas ani náladu. Ať žijí otevřená okýnka.
JardaB
Wednesday 30 June 2010 - 10:16:13 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ja to myslel tak, ze u kompresoru je zrejme remenice, v ni je civka a z boku se k ni magneticky pricucava takova placka co toci s hrideli. Takze jestli tam jde vrazit ruka, da se zatocit s tim stredem a odhadnout, jestli vubec neco uvnitr klade odpor nebo je to nekde urvany...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Devastator
Friday 09 July 2010 - 21:44:44 Citovat
Host
neví někdo jaké má mít hodnoty senzor slunečnígo svitu?
Znojmák
Wednesday 14 July 2010 - 08:12:52 Citovat
Host
Mám dotaz, byl jsem s doplnit preventivně klimu do Opel Sintra 2.2 DTI. Doplněno 130gr. Celkový objem dle šťítku činí cca 910gr. Po doplnění a celkovém vyvakuování doplnění oleje, kontrastní látky atd. byla měřena teplota na výdechu uprostřed palubní desky 9st. Celsia. Nemá to být kolem 6-7 st. Celsia? Dá se toto nějak regulovat? Vadné nějaké vnitřní čidlo ? Podotýkám, že s klimou nebyl problém jen jsem po celých 5 let s tím nic nedělal a tak jsem to nechal zkontrolovat atd.. Subjektivně mám pocit i z jiných aut, že bývá výstup "mrazivější" u mě jen chladný a trvá docela dlouho než se ten autobus vychladí.
Lhex
Wednesday 14 July 2010 - 08:26:47 Citovat
Host
co k tomu napsat? ne všude to s klimatizací opravdu umí - mě jí třeba v autorizáku opakovanými zásahy rozvrtali tak, že výsledkem byla izolace motoru nacucaná olejem a chlazení žádný !!(a) Kdybys byl okolo Prahy byl tu někde kontakt na pana Řiháčka.
Martas
Wednesday 14 July 2010 - 08:27:33 Citovat
Host
6 stupnu je spise spodní hranice malokdy to auto ma .... A ted v lete kdyz je teplo to bude jeste vice (ta klima ma nejake fyzikalni zakony)

Ale vice me zarazi co pises co ze ti delali ?

Kdyby jenom doplnovali tak se to nevyvakuovava.
A pokud vakuovali tak se tam obvykle dava cela nova napln (uz jsem videl hodne tech co inzerovali ze vysaji vycisti doplni a vrati ale vzdycky tam nakonec davali komplet plnou novou napln)

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1263 sec,0.0976 z toho dotazů.