• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
rozloučení
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
mates
Tuesday 24 November 2009 - 09:01:42 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
doktor: tywe tak vypadne už z tebe co sis koupil? !frr Že by Toyotaaaa?

[ Upraveno Tuesday 24 November 2009 - 09:02:17 ]

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
qpc
Tuesday 24 November 2009 - 13:43:57 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Mates,nestraš s tim Japoncem :-/

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


vrgadaa
Thursday 17 June 2010 - 11:20:11 Citovat
Host
Vrgada (ostrůvek v Chorvatsku) se rozhodl odplout do rozbourenejsich Subaru vod, protoze levny sportovni kombik Opel uz neni. Ale nebyly to spatne roky:
minulost:
OA C24NE asi nejlepsi opel, co jsem kdy mel-stale jezdi
OB X25sekvLPG neuveritelnej kram-dojezdil v Anglii
OA C30SEJnasLPG jedina omega, ktera opravdu jela-dokorodoval
..................................................
soucasnost
OA C20NEnasLPG kazdodenni hrkac-neberte auto po tunerovi
OA C26NEnasLPG pohodlny dalnicni expres-na dovolenou a vylety
...
dojezdime, dalsi opravy a udrzbu neplanuji, pokud si dovoli zastavkovat jdou na dily ci do remetu
...............................................
budoucnost
a prihlasujeme wagon Legacy turbo-dobre zajety s najetymi 440tkm i s prepisem a Bursikem za 22tKc, kdyby mne nekdo chtel nasledovat a dezertovat do tolerantnejsi subaru komunity, tak jsou i hezci ale drazsi kousky, napr.
Odkaz
.....
aspon uz vas tady nebudu nasirat a nebudete muset mazat mou zalozena vlakna
Anonymní
Thursday 17 June 2010 - 12:00:23 Citovat
Host
440tis km? no,to jsem zvědavej,jak to bude sloužit..
vrgadaa
Thursday 17 June 2010 - 12:30:27 Citovat
Host
To se uvidi, na subaru foru byly odkazy na suba s 500 000 a 650 000 km. A mne to nijak netrapi, krome toho budu mit stale jeste 2 omegy- takze neco z toho vzdycky pojede. Chci to auto v lete pro zabavu a na zimu do hor, nepredpokladam, ze by to u mne jeste najzdilo statisice kilometru. Co mam zkusenost s 3litrovym dualramem s 330tkm priznanymi, jezdil pekne. A i toto subaru jezdilo na LPG, takze motor bude cistej a nezakarbonovanej. Auta z prelomu konce 80 a zacatku 90. let se stavely jinak nez dnes, nebyla to takova spotrebka a zrovna tento motor v mirne upravenem sedanu ujel 100 000km prumernou rychlosti 219km/hod-svetovy rekord a nahodne vybrany zcela seriovy kombik dokazal krouzit v 93tym hodinu 250km/hod-taky rekord, rekl bych, ze ten motor neco vydrzi a kdyz ne budu o 20ku chudsi-uz jsem prisel o vetsi penize, napriklad u te temer nove uzasne OB V6
Lhex
Thursday 17 June 2010 - 13:12:13 Citovat
Host
vrgadaa napsal ...

Odkaz

teda to subaru za 54!! vypada podle fotek dost úděsně! Kam se hrabe na omegu !!(a) - za tyhle peníze by byla super. Tak nevim jestli sis polepšil.

Jinak od značky nikdo nikam neutečete! !!(a) Všechny ty auta jsou veskrze dost podobný, akorát omegy jsou v nevýhodě že údajně reznou.. !!(a) ovšem co se týká techniky a takých drobností jako dojezdy oken, dvojitý zamykání, palubní počítače - kam se na omegu jiné značky ještě dneska hrabou. Myslim, že budeš spíš zklamanej. !_;

vrgadaa
Thursday 17 June 2010 - 13:22:12 Citovat
Host
No ta moje vyhlidnute Legacy vypada jeste hur-vsak taky stoji tretinu. Ale svezl jsem se s nim, akcelerace se mi libila moc a jeste vic mne nadchly brzdy-takhle teda omegy nebrzdi . A zivot je zmena. 3litrovy dualram uz neni v inzerci druhym rokem a peknej tak 5.tym, ale techto Gtcek je na netu celkem porad dost, to uz je muj 5.ty pokus koupit toto auto a zatim nejlepsi nabidka.
...
Myslel jsem si loni, ze ztratu za 24ventilem zaceli 12ventilova 2,6ka a ac je moc pekna a 240tacho na dalnici nakonec po premlouvani vytahne, tak zatlaceni do sedacek se nekona a brzdy i po kompletni vymene stoji za prd-vadnou. A do hor v zime se s tim neda.
...
dobovy prospekt a video
...
Odkaz
...
Odkaz
vrgadaa
Thursday 17 June 2010 - 13:32:03 Citovat
Host
a jo technika, to pro mne nejsou dojezdy oken a palubni pocitac, ale motor, brzdy a podvozek. Proste jine priority:-)
vrgadaa
Thursday 17 June 2010 - 20:18:03 Citovat
Host
2Lhex
nejsous i vsechna auta podobny, jsou proste auta a pak subaru
Odkaz
...
HOWG
freez
Thursday 17 June 2010 - 21:04:09 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Proč ne i Subaru je dobrý auto, ale to v odkazu za těch 54 tis to je snad for ne 123 tis km jo tak možná v Afghánistánu to vypadá jako by v něm někdo bydlel a to se všemi lidskými potřebami hrůza

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1894 sec,0.1576 z toho dotazů.