• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
rozloučení
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JardaB
Thursday 17 June 2010 - 21:14:56 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
No hlavne je to zadany auto a levne se asi zachovaly kousek nesezene. A ta dostupnost dilu a servis bude taky nekde jinde nez u Omegy... Taky zacinam mit problem, jaky dalsi auto si koupit.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Vodník
Thursday 17 June 2010 - 21:51:12 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Neodvádějte pozornost od vlákna. Tak Doktore, co že jsi to koupil?
Yper
Friday 18 June 2010 - 22:14:13 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Jsi mne nasral Doktore, jsi pták Jarabák.
Plno lidí zůstalo členy a je nám všem absolutně jedno, zda mají jiné auto než Opel. Hlavně když jej nechají stát před branami kempů, kde se srazy pořádají! !!(a)
Koukej se ozvat a nesééééér prde!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
vrgadaa
Saturday 19 June 2010 - 01:01:05 Citovat
Host
tak jsem si to subaru konecne privezl, 200km po okrskach vysociny. Naprosto neuveritelny auto, 3litr dualram tomu nesaha ani po kotniky, ostatni oply se mohou uplne vycpat-zcela promrhanych 10 let zivota. V 3000ot/min zacbne hucet turbina ve 4000 vas zatlaci do sedacek, omezovac to vypne na 7000. Zataqcky to bere jako pokolejich, clovek nevi jak moc si to muze dovolit auto proste porad drzi stopu-neco naprosto neuveritešlnyho. Kdyby nekdo chtel me 2 omegy jsou k mani. Opl je proti Subaru totalni srot. Mejte se tu hezky
vrgadaa
Saturday 19 June 2010 - 11:14:06 Citovat
Host
stridani strazi
Odkaz
a pro ty co si nemysli, ze technika jsou dojezdy okena a dvojite zamky ve dverich, mne to trvalo 15 let-ale nikdy neni pozde, motor po 440 000km
Odkaz
...............................................................................
Tak se tu mejte, zdar
qpc
Sunday 20 June 2010 - 12:30:55 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
vrgadaa napsal ...

tak jsem si to subaru konecne privezl, 200km po okrskach vysociny. Naprosto neuveritelny auto, 3litr dualram tomu nesaha ani po kotniky, ostatni oply se mohou uplne vycpat-zcela promrhanych 10 let zivota. V 3000ot/min zacbne hucet turbina ve 4000 vas zatlaci do sedacek, omezovac to vypne na 7000. Zataqcky to bere jako pokolejich, clovek nevi jak moc si to muze dovolit auto proste porad drzi stopu-neco naprosto neuveritešlnyho. Kdyby nekdo chtel me 2 omegy jsou k mani. Opl je proti Subaru totalni srot. Mejte se tu hezky


tak přesně takhle jsem ted jel po Vysočině já s Oplikem myslim,že srovnavat tvoje staré Omegy(limzina) a víceméně sportovní oturbenej sedan,to neni ani trochu adekvátní


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


chip27
Monday 21 June 2010 - 09:31:15 Citovat
Uživatel #1014
Registrován: Thursday 22 February 2007 - 19:45:22
Příspěvků: 59
tak jsem si to subaru konecne privezl, 200km po okrskach vysociny. Naprosto neuveritelny auto, 3litr dualram tomu nesaha ani po kotniky, ostatni oply se mohou uplne vycpat-zcela promrhanych 10 let zivota. V 3000ot/min zacbne hucet turbina ve 4000 vas zatlaci do sedacek, omezovac to vypne na 7000. Zataqcky to bere jako pokolejich, clovek nevi jak moc si to muze dovolit auto proste porad drzi stopu-neco naprosto neuveritešlnyho. Kdyby nekdo chtel me 2 omegy jsou k mani. Opl je proti Subaru totalni srot. Mejte se tu hezky

Nikdy jsem nebyl a ani nehodlám být konfliktním členem tohoto klubu,nicméně na toto již reagovat musím.
Takže milej vrgadaa ...my máme svoje auta rádi i když mají svoje mouchy,a to že jsi byl nespokojenej se svými auty je jen a jen tvůj problém!! A navíc není to tu jen o autech, ale taky o lidech v tomto klubu,ale to ty nemůžeš vědět, jelikož jsi nikdy na žádném srazu nebyl(a tak tvoje negativní postoje kolem značky mne už nebaví a myslím,že nepíši jen za sebe).
A proto jsem moc štastnej za tvoji poslední větu ...mějte se tu hezky....Věř, že bez tebe se tu budem mít jistě líp.

Mira
Opel vectra B
Opel zafira c
Mercedes V 250
vrgadaa
Friday 25 June 2010 - 20:41:49 Citovat
Host
Sehnal jsem 24ventilovy dualram, caravan, manual, s taznym neshnily, jezdici do opel servisu s vyplnenou serviskou s najetymi 178 000 km a to za lidovych 10 000 korun. Nicmene jsem si netroufl koupit behem tydne 2 auta a mit tak doma 4 strepy a tak jsem ho prihral kamaradovi. Ja uz ztratil viru, ze se to da ve slusnym stavu koupit-takze uz opravdu subaru. ALe takhle jezdi nejlepsi oplici vsech dob
Odkaz
qpc
Friday 25 June 2010 - 22:14:54 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
no,v závěru videa je předjíždění v pravotočivé zatáčce přes plnou čáru,to je teda frajeřina,no tfuj

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


vrgadaa
Friday 25 June 2010 - 23:30:19 Citovat
Host
On je blazen a ja tohle opravdu neschvaluji a dost jsem se bal si s nim i do auta sednout, ale objektivne toho ocipovanyho dehtobavoraka bral tesne zrcatko na zrcatko a silnice je tam siroka na 4 auta. Je to tam do docela prudkyho kopce a na jeho vyjezdu bylo 150 tacho (dle GPS logeru 125km/hod). Bylo to okruh na necelych 10 minut, tak jsem to risknul. Nejvetsi akceleraci to melo hned na pocatku, v grafu rychlosti je to kolmice nahoru a jinak to video vypada ryhlejsi nez je zaznam trasy, motalo se to okolo 100ky GPS a tachometr promeruje tako 20km/hod.
...
Ale, kdybych ten inzerat objevil o tyden driv, tak tady dalsich 5 let strasim s dualramem-berte to z te pozitivnejsi stranky. Fakt je, ze jsem neveril tomu inzeratu, jen veta bez obrazku prodavam OA3litr 147kW-tot vse, kdybych vedel jaka ta omega bude-tak jsem ten rozvod riskl:-)
Odkaz
Odkaz

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1563 sec,0.1128 z toho dotazů.