• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ANDREJ - story
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
ms
Friday 18 March 2005 - 18:28:24
Host
Ahojte, povodne som to tu nechcel pisat, ale co uz. V 10/2004 som vybral z mojej vebe display TID (riwi sa mozno pamatas, si mi posielal navod na demontaz palubky) a ako byvaly radioamater - idem ho opravit. Samozrejme dobabral som co sa dalo a nasiel som ze to vie opravit ANDREJ. Kontaktoval som ho a poslal som mu ho. Dohodli sme sa ze mu poslem peniaze na ucet a on mi posle opraveny display. Peniaze som mu na ucet poslal. A potom to zacalo. Kazdy tyzden som mu volal co je s displayom, on stale tvrdil: poslal som ho v stredu rano, vratil sa mi, poslal som ho vcera poobede, pojdem na postu co s tym je poslem ho cez DHL... Pravda je taka ze ako tusite 18.marca 2005 ten displey este stale nemam. Pol roka som jazdil z rozobratou palubkou. Zajtra rano si ju idem zmontovat hoci bez displeya a zhanam si nejaky druhy. Nehovorim ani kolko som prevolal do ciech. Neviem co to je za chlapec, ale mozem povedat ze je maximalne nezodpovedny a nespolahlivi a spickovy klamar -a to som len jemne povedal. Nechcite vediet co si o nom skutocne myslim. Na webe vyzeral seriozne a vidno ze tomu asi aj trochu rozumie, ale nechapem preco sa tak zachoval. Velmi mu dakujem, ze mi sprijemnil tento polrok a ja som mal co robit vysvetlovat doma, preco je rozobrata palubka a kde je display. Srdecne ho tymto pozdravujem a prajem mu vela uspechov v jeho dalsej praci. (maros) Ps.:Ak by niekto mal zvysny displey, hoci neuplne finkcny alebo nefunkcni prosim ozvite sa na Email
riwal
Friday 18 March 2005 - 18:37:15
Host
Hmm, tak to mi na něj nesedí, třeba se to jeątě vysvětlí, znám ho dobře osobně a nevim. Musel jsem k tomu něco napsat, protoľe mě to nedá.
riwal
Friday 18 March 2005 - 23:04:38
Host
Tak jsem si zjią»oval od lidí, který jsem dohodil a bohuľel musim s ms souhlasit. Hrozně mě to mrzí i za Andreje. Ale takhle se to nedá dělat. Tady si snaľíme pomoct a ne rejľovat nebo bejt neseriozní.
rumcajs
Saturday 19 March 2005 - 01:12:26
Host
neni lepsi reklama, nez osobni zkusenost. s timto prispevkem je tady alespon mnoho novych poucenych, ktere jsi potencialne zachranil od problemu...diky
Koren
Saturday 19 March 2005 - 08:10:59
Host
Tak to me dostalo. Co si teda Riwi zjistil, proc to Andrej neposlal? Ja si na nej nemuzu stezovat, vsechno v pohode, auto mi opravil za rozumnou cenu, sehnal dily a jeste mi ho devezl az pred dum. Je to divny
pr»ka
Saturday 19 March 2005 - 08:16:17
Host
To teda čumím jako kráva, je tada pravda co tu chodím pravidelně, ľe Andrej se tu pěkně dlouho neoběvil a kdysi tu byl častěji, třeba se to vysvětlí, nechci se nikoho dotknout, ale jestli je to pravda ,tak moje doměnka ľe jsem tady v bezpečí, mezi sluąnýma lidma, no ty vole, to je rána, pevně doufám , ľe se to vysvětlí. &|
[ Upraveno So bře 19 2005, 08:20 ]
riwal
Saturday 19 March 2005 - 10:30:56
Host
V to doufám taky, můľe se stát cokoli a člověk má problémy, ale musí se vąe řeąit na rovinu. Já mám s Andrejem taky nejlepąí zkuąenosti, ale četli ste sami a jak to tak vypadá, tak ms neni sám. Nechci nikoho pranýřovat, ale Andreje jsem doporučoval kudy jsem chodil a to teď teda uľ nemůľu. Snad nám to vysvětlí, kdyľ uľ to tu ms rozmáz, ale nedivim se mu, protoľe půl roku poslouchat výmluvy a jezdit s rozebranou palubkou by mě nasralo moc a podstatně dřív.
Andrej
Saturday 19 March 2005 - 10:32:56
Host
No, ted je rada asi na me, ze...
Je pravda, ze zalezitost s Marosovym displejem se tahne velice doost dlouho. Nechci rozebirat, jake byly priciny, co se melo udelat a neudelalo atdatd...zkracene receno - kdyz na neco neni cas (a ten posledni dobou opravdu neni), a
me osobne to pripadalo jako zalezitost takrka "nehodna" me vlastni velke pozornosti, tak obcas veci tykajici se vyrizeni zalezitosti okolo zakazky nechavam na jine lidi...a ti se na neco pak vyserou, aniz daji cokoliv vedet...
Nicmene, s Marosem jsme minuly tyden spolu mluvili, a rikal jsem mu ze v prubehu tydne to osobne poslu a dokonce i na spravnou adresu, ta v Diviacke Nove Vsi se tam dostala diky jedne osobe a to ne moji. V patek rano to bylo konecne odeslane, v baliku krome funkcniho TID lezi i 50 eur jako kompenzace za neprijemnosti atd.
Jestli ti to (Maros) pripada malo, klidne mohu pridat.
PS: Nicmene, i pres to co jsem napsal, nechci aby to vyznelo ze svaluji vinu na lidi okolo sebe. Byla to moje zakazka, a taky jsem si to mel umet ohlidat. Proto se Marosovi jeste jednou moc omlouvam.
Andrej
Andrej
Saturday 19 March 2005 - 10:36:15
Host
2prtka - na renbau jsem nebyl asi tak 1.5mes - proste neni cas. Nestiham totalne nic
riwal
Saturday 19 March 2005 - 10:41:07
Host
Ku*rva Andrej co se děje ??? Co je s tebou ???
Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2250 sec,0.1779 z toho dotazů.