• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Uni mlhové světlomety
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Tuesday 21 April 2009 - 07:28:21 Citovat
Host
Zdravím,poptřebuji poradit nebo spíše nakopnout mezi oči!!!Hledám nějaké slušné lépe řečeno dobré přední mlhovky.Podmínká je, že by měli mít čočokovitý tvar a průměr paraboly (čočky) MAX:45 mm nejlépe 44mm.Samozřejmě na žárovku H3.Než mě začnete kame novat za zbytečené založení vlákna,tak jsem opravdu a poctivě prošel forum a odkazy které již zde jsou mi nepomohli.Vím ,že Hella dělá čočkovité mlhovky o průměru 40mm ale cena je trochu vyžši.Na internetu jsem asi 3 dny hledal a našel jsem jen zminěné od Helly.Děkuji za každou pomoc při hledání
pepik
Tuesday 21 April 2009 - 21:53:11 Citovat
Host
S toho nevím do jakého nárazníku to jde, ale já mám tyto ovály
Odkaz
né této značky, ale v tomto nárazníku ( irmscher )
Odkaz
Anonymní
Tuesday 21 April 2009 - 22:51:25 Citovat
Host
Zdravím tak aspon jeden človíček se našel.Díky moc za odkaz.Je to do originániho nárazniku s verze sport,je tam podobný tunel na mlhovku jako máš ty na svém narazniku.Píšou průměr paraboly(čočky ) 50 mm můžeš mi PROSÍM přesněji změřit tu čočku,jestli opravdu má 50mm nebo něco okolo.Díky moc.Jarda
Anonymní
Thursday 23 April 2009 - 19:49:46 Citovat
Host
tento problem som riesil aj ja, mal som naraznik Sport, ale hmlovky som nevedel najst, pozri sa sem -

tie pasuju presne a ak mas aj originalne drziaky, daju sa tam pekne uchytit.
urcite ich kupis aj niekde v CR, len staci hladat.
a nie je zaco
Anonymní
Thursday 23 April 2009 - 19:51:02 Citovat
Host
tak este raz ten odkaz http://moto.allegro.pl/item610103227_biale_halogeny_soczewkowe_z_homologacja.html
Perunwit
Friday 24 April 2009 - 13:38:19 Citovat
Host
pepik napsal ...

S toho nevím do jakého nárazníku to jde, ale já mám tyto ovály
Odkaz
né této značky, ale v tomto nárazníku ( irmscher )
Odkaz


koukal jsem na to tvoje auto Pepíku, kdepak se dají koupit ty "větrný štíty", co máš na předních dveřách !!(a) aby ti tam nefučálo (ner! já netušim jak se to oficielně jmenuje a už po tom nějakej čas pokukuju !!(a)
mates
Friday 24 April 2009 - 15:27:05 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Perunwit napsal ...

koukal jsem na to tvoje auto Pepíku, kdepak se dají koupit ty "větrný štíty", co máš na předních dveřách !!(a) aby ti tam nefučálo (ner! já netušim jak se to oficielně jmenuje a už po tom nějakej čas pokukuju !!(a)

Myslím, že se tomu říká "deflektor". Akorát nechápu význam u aut s klimatizací. Já si teda taky občas stáhnu okno (jaro, podzim, zácpa - cígo), ale právě proto, že chci aby na mě foukalo.

[ Upraveno Friday 24 April 2009 - 15:28:12 ]

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Anonymní
Friday 24 April 2009 - 21:01:06 Citovat
Host
Zdravím,t\ jo díky za odkaz ...a říkáš pasuji ty mlhy akorát jo.tO jsem rááád tak já je zkusím sehnat a uvidíme.Nejsou ani nijak drahé takže paráda mlhovky stejnak pouštím 2x do roka takže to chci jen jako desino zaležitost,takže tyhle jsou dostačujcí
díky ,jo můžeš poslat fotku tvého narazniku???Máš možnost na origo sport něco sehnat???
Perunwit
Monday 27 April 2009 - 11:14:02 Citovat
Host
Mates: jj, díky za osvícení, jako "deflektory" je to k nalezení, teď dokonce na VeBe v akci za něco přes 500 jenom na předek a i na zadek za 700. Já to právě chci kvůli cigárku, aby na mě nefučelo, já nepotřebuju, aby na mě foukalo, stačí, když jde dovnitř vzduch a neplnim si popelník .
Anonymní
Monday 27 April 2009 - 19:33:59 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Zdravím,t\ jo díky za odkaz ...a říkáš pasuji ty mlhy akorát jo.tO jsem rááád tak já je zkusím sehnat a uvidíme.Nejsou ani nijak drahé takže paráda mlhovky stejnak pouštím 2x do roka takže to chci jen jako desino zaležitost,takže tyhle jsou dostačujcí
díky ,jo můžeš poslat fotku tvého narazniku???Máš možnost na origo sport něco sehnat???


tie hmlovky urcite zozenies aj v CR, ja som ich kupoval z jedneho slovenskeho e-shopu a vysli ma okolo starych 1000 Sk. svietia dobre, az velmi by som povedal. neviem kedy sa dostanem k foteniu, ale keby nahodou, nahram sem fotku, ale co sa tyka konkretne tychto hmloviek, tak sadnu presne, snad milimeter z kazdej strany, ale dobre to vyzera aj tak. a nemam moc moznosti zohnat nejake veci, sam zhanam ostrekovace na svetla, ale tie asi nahradim ostrekovacmi z Octavie a este ta spodna lista ide prisposobit z Astry G

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1829 sec,0.1443 z toho dotazů.