• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Uni mlhové světlomety
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Friday 01 May 2009 - 15:52:54 Citovat
Host
Zdravím takže mlhovky jsem vyřešil a požil jsem tyhle,pasuji dobře a i se k autu hodí.http://www.autofam.cz/index.php?page=product&id=5754
JE to je škoda,nooo já jsme také zháněl ostřikovače světel ale nikde nejsou a už mě to nebavilo jelikož k tomu je třeba taky vysokotlaké čerpadlo,zpětný ventil,jiná nádobka atd.....tak jsem se naštval a zašel jsem do autorizovaného prodejce Opel a nadyktoval jsem jim to tam všechno,koukali na mě jako na blázna a já zase na ně když mi řekli že to vyjde asi na 4000Kč,ale co chci to už mít a mám akorát ztoho nervy že auti není pořád kompletní,takže jsem to objednal a bude hotovo,asi za 3 dny bych to měl mít vše doma.
Anonymní
Friday 15 May 2009 - 00:09:08 Citovat
Host
no ved to su tie iste, co mam ja, len obal je iny, inak co hovoris na to ako svietia? podla mna dost silno. ja som zhanal tie ostrekovace z Octavie, zohnal som, ale pred fl a tie nesedia, takze zhanam po fl, tie tam sedia. inak ja som mal original ostrekovace, ale na Sport narazniku su ine trysky. mas aj svetla original xenonove?
Anonymní
Sunday 17 May 2009 - 11:43:28 Citovat
Host
Zdravím,noo ještě to nemám hotovo ,chystal jsem ještě bráchovi auto na lak tak až ted mám vše v plniči.až budu mít hotovo tak dám vědět.Origo xenony jsem chtěl ale známy je měl a nadával na to jak čert ,že to málo svítí,a jak jsem se sám přesvětčil tak opravdu nic moc takže mám normalní světla a vtom přestavbovou sadu xenonu 5000K a paráda.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1437 sec,0.1077 z toho dotazů.