• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Koupě Vectra C
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
toskey
Monday 17 May 2010 - 18:51:22 Citovat
Host
Jak jsou na tom ty 3 litrovy nafty,delaj se v pekny vybave,benzín se nedá takřka sehnat v automatu a s lepší výbavo jako el.sedačky s pamětí,bixenony atd.jedna je tady: Odkaz kdyby ty kiláky byly pravdivý,tak by to mohlo být dobrý za ty prachy,ne?
Martas
Monday 17 May 2010 - 19:01:28 Citovat
Host
3 litr v nafte nebrat pokud nema najeto 20 000 km. Naprostej atyp kterejch se moc neudelalo a delal se hrozne kratkou dobu, kdyz k tomu pripoctu znamy problemy naftovejch motoru po 100 000 km tak je to cesta do pekel.
toskey
Monday 17 May 2010 - 19:50:45 Citovat
Host
Já se taky nafty bojím jak čert kříže,rád bych si koupil benzín v automatu,ale když je modni naftova vlna a všichni dnes kupují naftáky.Děs,sehnat auto střední třídy v benzínu v automatu nějakou slušnou výbavu=nadlidský ukol.Proč si sakra všichni nový auta kupujou naftáky?Dyt se to vyplatí až od 40tkm/za rok.Paky my méně majetní nemáme šanci koupit auto v benzínu,které nebude až taková finanční past jako nafta.
xpepa
Saturday 25 December 2010 - 10:49:29 Citovat
Host
Taky vam pridam par postrehu, vectra je vskutku hodne nedotaciva v zatackach, vcera sem jel po meste 30, skoro sem nevybral vyjezd z kruhace. Za mnou x5 a nechapal ze litam z prava doleva, ja taky nechapal trosku snehu na selnici a zimaky 225 siroky s 4 mm vubec nepobiraj. Motor mam 2.2 direct 114kw, po faceliftu 6 kvalt. s moji tezkou nohou mam ted na pc 10l / 100km. Prez le to je to kolem 8. Dovolena na slovenskou plne auto tempomat na 140 a spotreba 7.2.
Rekor co jsem zkousel s hodne lehkou nohou na plynu sem ujel 100km se spotrebou 6.3 ale to jsem za 100km nedal plynovej pedal ani jednou az na podlahu
Jedine co na tomhle motoru nevydrzi je vstrikovaci cerpadlo, da se sehnat za 13k a ja uz tam mam druhe. Benzinku si hodne vybiram, palivovej filtr menim s kazdou vymenou oleje, tak jsem zvedavej kolik tohle cerpadlo vydrzi.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1857 sec,0.1551 z toho dotazů.