• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zadní náprava VB
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
koudy
Friday 08 April 2011 - 13:57:18 Citovat
Host
No to je teda škoda v Brně jsem byl celý dopoledne. Nicméně za chvíli jdu na to.
cebas
Sunday 10 April 2011 - 02:11:02 Citovat
Host
jdes jako delat ty napravy jo da se to udelat docela rychle kdyz neni problem nejde me to poslat na ten mail
liberty
Tuesday 25 October 2011 - 00:43:44 Citovat
Host
mě nedávno v servisu v polsku měnili komplet silenbloky na zadní nápravě(10ks)+rozvody i s pumpou a přední brzdové destičky.materiál jsem si koupil kvalitní na internetu a jen jim to dovezl i s autem....za 10 hodin to měli hotovo a nechápal jsem kolik chtěli za práci!!!!4 200kč i s geometrii zadní nápravy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!U nás v servisu chtěli za to samé a to bez geometrie 8000-9000kč říkali že je to práce na minimálně dva dny.ještě že bydlím 10km od polských hranic....
lesak
Tuesday 25 October 2011 - 07:39:24 Citovat
Vectra A 3,0 V6
Uživatel #1443
Registrován: Saturday 01 March 2008 - 20:49:44
Příspěvků: 450
Jak většina z vás víte tak se živím opravou aut,pořád mě udivuje co za cenu je pro většinu lidí přijatelné já účtuji 300kč za hodinu což je jestli dobře počítám při 10 ti hodinách práce 3000kč i z DPH.Ano to co ti naúčtovali je ještě v normě.U mě by všechny tyto práce trvali asi taky tak dlouho max do jednoho dne ale spíš míň jen tu geometrii neumím nemám na to mašinu.Kluci od tud kteří u mě byli,čučeli když jsem jim řekl co za to chci protože třeba v Praze dají i pětinásobek ceny.Lidi neplatte když nemusíte.

Autoopravna-Pneuservis Plzeň a okolí
Odtahová služba
liberty
Tuesday 25 October 2011 - 18:54:17 Citovat
Host
lesak napsal ...

Jak většina z vás víte tak se živím opravou aut,pořád mě udivuje co za cenu je pro většinu lidí přijatelné já účtuji 300kč za hodinu což je jestli dobře počítám při 10 ti hodinách práce 3000kč i z DPH.Ano to co ti naúčtovali je ještě v normě.U mě by všechny tyto práce trvali asi taky tak dlouho max do jednoho dne ale spíš míň jen tu geometrii neumím nemám na to mašinu.Kluci od tud kteří u mě byli,čučeli když jsem jim řekl co za to chci protože třeba v Praze dají i pětinásobek ceny.Lidi neplatte když nemusíte.

ZAPOMĚL JSEM JEŠTĚ DODAT ŽE MI UDĚLAL GEOMETRII I NA PŘEDNÍ NÁPRAVĚ.TA CENA JE U NÁS BEZKONKURENČNÍ!!
Cvrk
Tuesday 29 November 2011 - 14:10:06 Citovat
Host
cebas napsal ...

/home/jan/Plocha/Nový/P1020094.jpg


Pošli mi prosim foto toho stahováku.Mám nápad jak jej vyrobit,ale zajímalo by mě jak jsi ho vyřešil. Díky
Host
Tuesday 29 November 2011 - 14:25:06 Citovat
Host
[quote]
cebas napsal ...

/home/jan/Plocha/Nový/P1020094.jpg


Pošli mi prosim foto toho stahováku.Mám nápad jak jej vyrobit,ale zajímalo by mě jak jsi ho vyřešil. Díky Email

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2210 sec,0.1758 z toho dotazů.