• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zadní náprava VB
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martas
Wednesday 01 September 2010 - 20:51:56 Citovat
Host
Co na tom chces videt ?

Zelezna zohybana tyc centimetr v prumeru ktera spojuje obe ramena, je na dvou mistech chycena ke kastli a pak ke kazdymu rameni necim co vypada jako slanovaci osma (ta osma je ta tycka stabilizartoru).
Host
Thursday 02 September 2010 - 11:45:55 Citovat
Host
no, jestli by to neslo zakreslit do toho obrasku, nebo jestli to nema nekdo vyfoceny.. pod autem jsem byl tak mesic zpatky a ted se tam nedostanu ... nebo jestli nekdo vi, kde se to da koupit je i obrazek v eshopu tak to by byl u mne jednička .. sorko, že Vas tady mozna trosku seru ale mne pro zmenu sere to klepani .. jj a jeste jeden doatz , nevite cim nejlip vycistit ty plisky na vaze vzduchu ? problikava mi kontrolka el. motoru, a kdyz stojim, tak mi padaji otacky, nebo se mi stane ze kdyz to chci nakopnout , tak to natocim a hned to chcipne ... dik za vse ..
KopA
Thursday 02 September 2010 - 21:41:21 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Plíšků váhy bych se ničím nedotýkal - opláchnout technickým lihem.

Obrázek je doufám jasnej.



Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Host
Friday 05 November 2010 - 20:13:32 Citovat
Host
přesně tak číslo 21 je výherce ted jsem z pod toho vylez hroznej masakr ^au
cebas
Tuesday 22 February 2011 - 21:55:24 Citovat
Host
chtel jsem se zeptat jak se ty silenbloky č 21. daji vylisovat a nalisovat zpet mam je totis v haji a nevim co tam bude jeste dal mlati to strasne mam strach ze me upadne kola
Martas
Wednesday 23 February 2011 - 05:51:14 Citovat
Host
No nejlepe lisem a k tomu urcenym pripravkem _;

Ale protoze ani jedno z toho clovek nemiva, tak ven je jakoliv vytluces a dovnitr jdou nalisovat napriklad velkym oriskem.
cebas
Wednesday 23 February 2011 - 11:27:34 Citovat
Host
diky za radu a nemuze se to lisovat za stred toho silenbloku musi se to delat tou obvodou stranou toby se poskodilo ty uz si to delal?
Martas
Wednesday 23 February 2011 - 11:51:56 Citovat
Host
Je to v podstate kulovej kloub takze kdyz to budes lisovat za stred vymackas si tu kulatou cast kloubu (nebo tu co je z mekciho materialu).

[ Upraveno Wednesday 23 February 2011 - 12:02:15 ]
Martas
Wednesday 23 February 2011 - 11:55:59 Citovat
Host
Rozebrany to vypada takhle :



cebas
Wednesday 23 February 2011 - 18:44:07 Citovat
Host
no to je mazec ja jsem to chtel vylisovat ze protrcim sroubovici silenblokem z jedne strany dam trubku do ktere to zajede s podloskou a na druhou stranu jen podlosku nebo tam dam ten orech s goly ale mam strach ze se ten silenblok porusi ted jsem podtim lezel venku zima jak svina nechce se me totis odelavat cela naprava kazdopadne dekuju za kazdou radu _;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1381 sec,0.1050 z toho dotazů.