• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nestartuje
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
George
Friday 18 March 2005 - 11:21:55
Host
Zdravím opláče.
Mám pocit, ľe jsem spal 20 let ve skleněné rakvi.
Vezu spravit Opla do Opla a oni na mi řeknou, ľe to neumí a ani nejsou schopni zjistit typ toho čerpadla.
No nic, v současnosti je to tak, ľe jsem to dotáhl do Brna do Bosche a je to na diagnostice. dám vědět jak se to bude vyvíjet dál.
Na to čerpadlo se ozvu jak zjistím typa, doufám, ľe u Bosche na to příjdou. Kaľdopádně bych rači zháněl tu hadičku. Zatím dík George.
NIO
Friday 18 March 2005 - 16:11:55
Host
George81.30.246.33 napsal ...
Zdravím opláče.
Mám pocit, ľe jsem spal 20 let ve skleněné rakvi.
Vezu spravit Opla do Opla a oni na mi řeknou, ľe to neumí a ani nejsou schopni zjistit typ toho čerpadla.
No nic, v současnosti je to tak, ľe jsem to dotáhl do Brna do Bosche a je to na diagnostice. dám vědět jak se to bude vyvíjet dál.
Na to čerpadlo se ozvu jak zjistím typa, doufám, ľe u Bosche na to příjdou. Kaľdopádně bych rači zháněl tu hadičku. Zatím dík George.


dej mi pak vedet jestli to cerpadlo nema nahodou koncove cislo typu 11 az 13
George
Wednesday 27 April 2005 - 19:02:35
Host
Vąechny Zdravím,
Měl jsem trochu pauzu, ale v bosh to taky neuspěchaj. Nabídli mi ąíleně drahej repas nebo o něco míň ąíleně drahou opravu s tím, ľe náhradní díly budou mít z německa aľ v půlce května. (Cena novýho čerpadla vypadá jak roční rozpočet praľskýho magistrátu).
Zjistil jsem, ale typ toho čerpadla - VP 44, objednávkový číslo je 0470504011. Kdyby náhodou bylo k mání za sluąnou cenu tak mi dejte vědět.
Dík George
Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1425 sec,0.1162 z toho dotazů.