• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nestartuje
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
George
Sunday 13 March 2005 - 03:52:29
Host
Jste úľasnný, diky za zájem a omlouvám se, ľe jsem nepoděkoval, ale přijel mi ąvagr z hor a měl jinou představu, o prioritách. To co píąe NIO je fajn, bohuľel dělám do včel a myslel jsem, ľe jen někam ąáhnu a bude to v pořádku. Kaľdopádně na tom začnu zítra pracovat, protoľe se vľdy cítím dobře kdyľ něco zpravuji, bohuľel sem tam se mi stává, ľe práci, kterou jsem začal dokončí někdo jíinej
NIO
Sunday 13 March 2005 - 07:54:16
Host
ono toho muze byt i vic jako palivovy filtr, nebo po narazu utrzeny kos v nadrzi......
ale ze zkusenosti je to asi v tom poradi jak jsem psal.
Anonymní
Sunday 13 March 2005 - 20:04:32
Host
Jeątě bych měl jeden dotaz ohledně kontrolek. Svítí mi tam takovej motorek, neměl by při startování zhasnout?
Anonymní
Sunday 13 March 2005 - 21:18:45
Host
Motorek ??? To je kontrolka dignostiky motoru, takľe máą nějakej problém a jěď na diagnostiku do servisu, protoľe máą ECU (řídící jednotka) ve stavu nouze.
riwal
Sunday 13 March 2005 - 21:23:48
Host
To sem byl já.
biL (Zafira elegance X20DTL)
Monday 14 March 2005 - 11:34:21
Host
Jestli svítí furt, je to jinak, ale jestli zhasne po chvilce od nastartování, tak bych si typl na ľhavící svíčky. Nebo alespoň jsem podobný problém řeąil před 14 dny.
George
Tuesday 15 March 2005 - 17:30:15
Host
Problém mám. Byl jsem na diagnostice - kód zavady: 1631 - vstřikovací čerpadlo!!!
Ten problém je, ľe u Opela v Olomouci to neumí zpravit a chcou mi to nechat odtáhnout do Brna k BOSCHovi.
Problém je, ľe jsem si to nechal dovézt z Německa před třemi měsíci od Opela v Brně, se vąema garancema s tím, ľe si uąetřím různý starosti.
Troąku to vypadá, ľe si tady vylívám srdíčo, ale spíą by mě zajímalo jestli se někomu nestalo něco podobnýho abych si mohl udělat vobrázek co mě tak asi jeątě čeká.
Anonymní
Wednesday 16 March 2005 - 00:20:41
Host
hele kdybys chtel tak mam kontakt a origo od vyrobce uplne nové mam za 25000kč kdybys chtel tak se ozvi Email
Jaro
Wednesday 16 March 2005 - 13:08:07
Host
A co kdyľ se při jízdě rozsvítila,motor se mi ale nezdál jako by byl v nouzáku,jel normál,na křiľovatce nechcípal,vąe v pohodě a točit ąel i nad 4500ot/min.Po vypnutí a znovu na točení uľ nesvítila.To to se mi stalo 2x
NIO
Wednesday 16 March 2005 - 17:17:58
Host
Jaro85.160.5.165 napsal ...
A co kdyľ se při jízdě rozsvítila,motor se mi ale nezdál jako by byl v nouzáku,jel normál,na křiľovatce nechcípal,vąe v pohodě a točit ąel i nad 4500ot/min.Po vypnutí a znovu na točení uľ nesvítila.To to se mi stalo 2x


diagnostika vse ukaze.
nejaka podtlakova hadicka
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1806 sec,0.1483 z toho dotazů.