• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Podsvícení ovládacích prvků
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
P.P.
Thursday 05 August 2004 - 10:47:26
Host
Můľe mi někdo poradit, jakym způsobem se vyměni ľárovky podsvícení pod ovládacími prvky (ventilátor, topení)
Jim_Beam
Saturday 07 August 2004 - 18:25:07
Host
Jo není to nic těľkýho. Předevąím je nutné vyndat ľábry pro vydechování vzduchu (ty v inkriminovaných místech) pod nimi jsou ąrouby.Pak jsou daląí dva ąrouby pod oválným kusem plastu co je kolem toho táhla co ovládá klapku vnitří cirkulace vzduchu, takľe sundat tu ovládací čočku, a potom ten oválnej plastík, no a pak ty ąrouby co kryje. Potom se dá celý panel lehce povytáhnout a jaksi zlomit ovladačema čelem k podlaze, slovo zlomit jsem pouľil proto ľe to celý visí na bovdenech co ovládaj jednotlivý klapky a ty jsou kurevsky krátký, ale dá se to udělat a nepokurvit to. Pak uvidíą svazek drátů končící konektorem který samozřejmě ¨vedou k protikusu který je zhruba uprostřed zadní strany celýho panelu. Kdyľ tento konektror rozpojíą, vąimneą si ľe protikus je zčásti konektor a zčásti zprohýbaná plastová liątička, takľe konektor co je na kabelech zčásti kryje protikus a dva póly kryjou vývody této liątičky. Ta lze celá vyjmout a v ní jsou zasazeny tři malé bezpaticové ľárovičky. Takľe přeji příjemnou práci, a doporučuji tam hodit rovnou nějaké ľárovičky s "módní" barvičkou.Montáľ je pak opačná. PS: aľ budeą měnit ty v palubce dej vědět.
P.F.
Wednesday 20 October 2004 - 13:36:58
Host
Mohli byste mi napsat jake ľarovičky si mam koupit (typ). Taky mi polovina nesviti a chtel bych si je koupit driv nez ten panel rozmontuju.
Diky P.
K_P
Saturday 12 March 2005 - 10:05:49
Host
®árovky OS 12/1,2w 7Y
NIOI
Saturday 12 March 2005 - 11:23:13
Host
K_P160.218.194.181 napsal ...
®árovky OS 12/1,2w 7Y


doporucuji tam dat uz 2W sviti to lip
K_P
Saturday 12 March 2005 - 11:54:32
Host
Tak někdy příątě. I kdyľ raději ne. Za tu pakárnu to nestojí.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1567 sec,0.1157 z toho dotazů.