• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Totalka ve Velke Britanii - ma nekdo podobnou zkusenost?
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Belunak - Jiri Mach
Monday 04 August 2008 - 14:20:32 Citovat
Host
Zdravim, tak jsem vcera prisel o svoji Omegu Combi 2.5V6 na zpatecni ceste do CR. Nejaky manik s kamionem mne sestrelil, kdyz jsem cekal v odbocovacim pruhu. nastesti nejel rychle a tak se nikomu nic nestalo.....jen auto je v pr..... chtel jsem vas pozadat o radu, zda nekdo nemate zkusenost s anglickymi pojistovnami a jak z nich dostat co nejvice penez. Neb zdejsi auta jsou mnohem lacinejsi nez u nas....takze se trochu obavam jak se budu s nimi dohadovat.....diky za odpovedi a pomoc Jiri P.S. Dobre je ze mam komplet udelane nove zadni brzdy, nove pneu Brdgestone SR 300 na ktere jsem ujel 1000km, rozvody......no jsem zvedav jak to dopadne
vrgadaa
Monday 04 August 2008 - 14:38:37 Citovat
Host
Toz posilam uprimnou soustrast, pres veskere frflani preci jen je mi toho auta lito a jsem rad, ze se nikomu nic nestalo. Takove veci se resivaji pres kancelar pojistitelu, zkusenosti s tim primo ale nemam, ale podobne dotazy se rsi na ihvar foru o dovolene v chorvatsku. Byva to dost komplikovane a na dlouhe lokte...
jiri
Monday 04 August 2008 - 15:10:27 Citovat
Host
No tez mne to mrzi neb auto slouzilo super......ted jsem mluvil s anglickou pojistovnou, ten vinik to jeste nenahlasil takze ho bude kontaktovat pak jeste policajty a pak teprve mne.....rikala ze to muze trvat i 5 dni......jinak rada pro ostatni, vyndat si veskere veci z auta, dnes jsem byl nemile prekvapen kdyz mne nechteli k autu pustit a veci mi nosili po castech....proste neni dovolani, jedine kdyz si auto vyzvednu.....poslu Vam fotky na email pokud mate zajem....jo jinak kancelar pojistitelu v UK tez legracni prepojuji asi 20x a pak slibi ze se ozvou, no uvidim. Tak uzivejte prazdniny

vrgadaa napsal ...

Toz posilam uprimnou soustrast, pres veskere frflani preci jen je mi toho auta lito a jsem rad, ze se nikomu nic nestalo. Takove veci se resivaji pres kancelar pojistitelu, zkusenosti s tim primo ale nemam, ale podobne dotazy se rsi na ihvar foru o dovolene v chorvatsku. Byva to dost komplikovane a na dlouhe lokte...

Sup
Tuesday 05 August 2008 - 14:43:13 Citovat
Uživatel #1465
Registrován: Friday 04 April 2008 - 01:01:29
Příspěvků: 233
Obrať se na svou pojišťovnu v ÈR, mìli by Ti tam poradit. MOŽNOST v ÈR: Pokud máš auto pojištìné i havarijnì, pak lze vzniklou škodu uplatnit i z Tvé "havárky". V tom pøípadì se podílíš na pojistném plnìní dle Tvé spoluúèasti. Pojišťovny si to pak mezi sebou dohodnou. Jestli je tento postup možný i u pojistné události vzniklé v zahranièí (viník je cizinec) nevím, ale mám pocit, že alespoò u nìkterých pojišťoven ano. Pokud by ses nemohl nikde dopátrat adekvátní informace, napiš sem, u koho máš v ÈR pojištìné auto, zkusím se Ti poptat sám. Jinak Ti držím palce.

Sup je trpělivý pták.
Plejtvák (Omega B car X25XE)
Stříbrná Sršeň (FIAT Ducato 3.0 D Multijet Modular)
JAK JSEM NA TOM JÁ

A JAK JSME NA TOM SPOLEČNĚ
JM
Thursday 07 May 2009 - 23:43:26 Citovat
Host
Tak jen pro upresneni do dnesniho dne jeste neni pojistna udalost vyresena.....jsem zvedav jak to cele dopadne....kazdopadne koukam po nejake jinem voze, kdyby jste meli tip, budu vam vdecen.
KopA
Friday 08 May 2009 - 12:02:52 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
JM záleží kolik máš financí. Osobně se mi líbí tahle Odkaz padlo to tady před pár dny v chatboxu. Myslím cena akorát k tomu co to má, jak je to starý a kolik to má najeto.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
newbie
Friday 08 May 2009 - 21:27:30 Citovat
Host
KopA napsal ...

JM záleží kolik máš financí. Osobně se mi líbí tahle Odkaz padlo to tady před pár dny v chatboxu. Myslím cena akorát k tomu co to má, jak je to starý a kolik to má najeto.


jj, padlo to tu, ale zároven jsme s JardaB přemýšleli proč to nemá stk, možná nějaká číhošt... můj názor - to auto jsem tam viděl ještě v prosinci minulýho roku, takže prostě ten inzerát je starej a technická propadla jinak, pokud zruším současnou omegu tak o téhle vážně uvažuju
Belunak
Monday 11 May 2009 - 15:11:53 Citovat
Host
diky za tip, tez jsem na ni koukal, jo ta propadla TK je zarazejici.
Martas
Monday 11 May 2009 - 15:18:13 Citovat
Host
Me by propadla STK az tak nezarazela, autobazary jsou plny aut, ktery tam lidi dali nekdy loni v lete za tehdy aktualni ceny s STK na par mesicu a stojej tam doted leckdy i za polovicni cenu.
Anonymní
Monday 13 July 2009 - 22:20:17 Citovat
Host
Zdravim priznivce Opelu, tak jen pro zajimavost. Stale vse v jednani. Ted mi poslali dalsi papir kde pozaduji fotodokumentaci poskozeneho vozidla, prestoze ji musi mit, neb jsem z likvidatorem mluvil osobne, a zaplaceni letenek kreditni kartou pry není doklad. apod. jojo vyrizuje spolecnost AVUS s r.o. tak vám nepreji s nimi jednat

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1914 sec,0.1475 z toho dotazů.