• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Re: Totalka ve Velke Britanii - ma nekdo podobnou zkusenost?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Belunak - Jiri Mach
Odeslal: Monday 04 August 2008 - 14:20:32
Zdravim, tak jsem vcera prisel o svoji Omegu Combi 2.5V6 na zpatecni ceste do CR. Nejaky manik s kamionem mne sestrelil, kdyz jsem cekal v odbocovacim pruhu. nastesti nejel rychle a tak se nikomu nic nestalo.....jen auto je v pr..... chtel jsem vas pozadat o radu, zda nekdo nemate zkusenost s anglickymi pojistovnami a jak z nich dostat co nejvice penez. Neb zdejsi auta jsou mnohem lacinejsi nez u nas....takze se trochu obavam jak se budu s nimi dohadovat.....diky za odpovedi a pomoc Jiri P.S. Dobre je ze mam komplet udelane nove zadni brzdy, nove pneu Brdgestone SR 300 na ktere jsem ujel 1000km, rozvody......no jsem zvedav jak to dopadne
Poslední odpovědi
Sup
Odeslal: Friday 09 April 2010 - 13:46:27

Měl ses na jednání s AVUS vy..at a řešit si to sám přes české pojišťovny. Podle data Tvého zakládacího příspěvku od nehody uběhl víc jak rok a 1/2. Kdyby to bylo naopak (ty si byl viník), tak při takovém průběhu "řešení" pojistné události by už bylo i po případném soudu. :_:n
vrgadaa
Odeslal: Friday 09 April 2010 - 13:17:14

je to neuveritelne, drzim palce
Jiří Mach
Odeslal: Wednesday 07 April 2010 - 15:45:23

Tak po dlouhé době zdravim. Tak moje pojistna udalost je stale v reseni. To ze po mne chteli fotky, neb jejich likvidator je pry ztratil je jen jedna z perlicek. Situace je takova, v lednu poslali vycislenou skodu za auto jako totalku 75.000,- ovsem jeste nemam auto odhlasene, vyrizenou likvidaci, to stale cekam az se opet rozhoupou. Na urgence nereaguji....takze ja cekam a cekam a cekam....
Anonymní
Odeslal: Thursday 16 July 2009 - 22:10:22

Jo já si AVUS nevybral. A auto je totalka. Ani mne uz k autu nechteli pustit, takze je odstavene nekde v UK. Veci mií prinesli dle jejich posouzeni co si jako mysli ze bych mohl jeste pouzit nahazeny v igelitovym pytli....Co se tyce AVUSu na jejich telefonim cisle to nikdo nebere a pan Certok, ktery to ma na starosti je neuveritelne arogantni, co se tyce jeho slovniho projevu. Jen pro ukazku jeho reaakce. : pokud se Vam nelibi nase jednani, muzete samozrejme celou vec resit osobne s Norwich Union..... j
Hujer
Odeslal: Tuesday 14 July 2009 - 12:41:25

Nj. musíč si uvědomit, že Avus zastupuje tu cizí společnost a ne tebe. Taky jsem udělal tu chybu, že jsem vyřizoval pojistnou událost přes ně. Měl jsem drobnou kolizi v Německu. Od Polizei jsem měl vyjádření, že viníkem byl druhý řidič. No a ve finále pojišťovna v Německu prostřednictvím Avusu rozhodla, že vina je půl na půl a poslali jen polovinu plnění. Naštěstí jsem tu škodu nechal posoudit ve značkovém servisu, takže i polovina byla dostatečná na opravu.
Kdybych to byl býval věděl, řešil bych to přes mé havarijní pojištění, nebo přímo u pojišťovny v Německu. Avus už nikdy více.
qpc
Odeslal: Tuesday 14 July 2009 - 01:38:58

celkem dlouhá doba vyřízení
Anonymní
Odeslal: Monday 13 July 2009 - 22:20:17

Zdravim priznivce Opelu, tak jen pro zajimavost. Stale vse v jednani. Ted mi poslali dalsi papir kde pozaduji fotodokumentaci poskozeneho vozidla, prestoze ji musi mit, neb jsem z likvidatorem mluvil osobne, a zaplaceni letenek kreditni kartou pry není doklad. apod. jojo vyrizuje spolecnost AVUS s r.o. tak vám nepreji s nimi jednat
Martas
Odeslal: Monday 11 May 2009 - 15:18:13

Me by propadla STK az tak nezarazela, autobazary jsou plny aut, ktery tam lidi dali nekdy loni v lete za tehdy aktualni ceny s STK na par mesicu a stojej tam doted leckdy i za polovicni cenu.
Belunak
Odeslal: Monday 11 May 2009 - 15:11:53

diky za tip, tez jsem na ni koukal, jo ta propadla TK je zarazejici.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0546 sec,0.0203 z toho dotazů.