• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
odhad ceny za opravu zacinajici koroze dveri a vystrikani dutin
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
spam_bot
Thursday 31 July 2008 - 19:06:29 Citovat
Host
chci dat pred zimou do poradku spodni lem vnitrku dveri a chtel bych se zeptat, na kolik to tak prijde u 4 dveri, neni to ni hrozneho, ani hlubokeho, jenom se odloupla barva, ktera je v kontaktu s tesnenim a lehce nabobtnala... zitra se pojedu poptat do par lakoven, nez se vrati muj servisak z dovolene tak se tam predbezne ptam, kolik to cca muze stat, pak potrebuju nalakovat jednu listu na dverich, vubec nemam predstavu o cene, pac jsem jeste nic na zadnem aute nenechaval lakovat

... koukal jsem na podvozek a tam to majitel nechal postrikat asfaltem, ale uz se na jednom miste kousek odlupuje, tak jeste treba jestli jste nekdo nenechal delat nastrik podvozku

... a ma cenu vystrikavat dutiny? docela se toho bojim, pac tam jsou repraky a elektrika oken, tak aby se s tim nic nestalo


dik za info
Martas
Thursday 31 July 2008 - 19:09:44 Citovat
Host
Pokud si to nebudes "klepat" sam tak nejlevnejsi bude koupit na srotu ctvery dvere a nalakovat je. Cena jednech kolem 2000 + lak v podobne cene.
Anonymní
Thursday 31 July 2008 - 19:20:22 Citovat
Host
jako ony nejsou moc zhnile, staci vybrousit pasek 5mm x delka dveri rzi, zakytovat a nastrikat, to bych jinak musel sehnad dvere uplne nedocene korozi
Anonymní
Thursday 31 July 2008 - 19:22:28 Citovat
Host
ta rez nejde videt z venku, jenom z vnitrni strany, jak je v kontaktu s gumou, tak to klidne zastrikat nejakou hustou vrstvou neceho, at to pak nezacne znovu a vzhled bych z vnitrku moc neresil
Martas
Thursday 31 July 2008 - 19:22:30 Citovat
Host
Never tomu, jestli mas rezavej prouzek 5mm tak bude ve finale 3cm, takze skrz !
spam_bot
Thursday 31 July 2008 - 19:31:06 Citovat
Host
a nastrik dveri stoji +- kolik?, znamemu delal autorizak na dvoje dvere lak, pac mu to poskrabal zlodej a cena byla 30tis, ale to bylo docela mozna i kvuli pojistovne
Martas
Thursday 31 July 2008 - 19:37:20 Citovat
Host
Uz jsem ti to psal, v podstate plati ze obvykla cena za jeden dil na aute je 2500,- Kc takze 10 000 lak, ale i kdyz to jen "vyvaris" tak to budes delat stejne, akorat v podstate muzes nechat nastrikat jen vnejsek dveri od listy dolu a zevnitr spodek pod tapecem.
spam_bot
Friday 01 August 2008 - 13:42:55 Citovat
Host
tak jsem s tim byl v lakovne a tam mi rekli, ze s tim nic delat nebudou, ze je to hloubkove (co jsi taky rikal) a ze leda jine dvere, pak je prej otazka, jak je na tom podvozek, jestli ma cenu s tim neco delat a celolak by eventuelne vysel na 30tis
Martas
Friday 01 August 2008 - 13:52:16 Citovat
Host
ANO 30 000,- za celolak je obvykla cena, ono to tak vychazi auto ma obvykle 11 - 13 dilu po 2500,- Kc
Yper
Friday 01 August 2008 - 14:24:22 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Ctělo by to sem dát foto, aby se dalo poznat, nakolik je to "hloubkové". Každopádně to, že Ti to nechtějí dělat neznamená, že se s tím nedá NIC dělat. Jejich poplitika je si vydělat co nejvíc a já pochybuju, že oni by kvůli vnitřnímu lemu dveří, kde se odchlípla těsnící hmota (já to mám taky) a dostala se tam voda, že by si kvůli tomu nechali měnit všechny dveře a ještě nechali stříkat celé auto. Navíc stříknutí lišty a k tomu ještě nové, která je třeba mimo auto, je celkem pohoda práce. A i kdyby nebyla mimo - dá se to udělat.
Lak a metalýza jsou sice drahé, ale vzhledem k tomu, že v lakovnách se ze zásady stříká tak, že se nemusí šetřit (vše platí zákazník), tak 1/5 objemu spotřebované barvy jde do ventilace.
U mne jsou lakýrové vychcaná cháska. Sobě např. rozstřik s broušením a rozleštěním udělají, ale druhému ani náhodou.
Ale oblepit skla a gumu páskou a stříkat až se hory zelenají za 30 litrů, tak na to jsou kabrňáci.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1633 sec,0.1307 z toho dotazů.