• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
odhad ceny za opravu zacinajici koroze dveri a vystrikani dutin
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petr__
Sunday 14 June 2009 - 08:59:48 Citovat
Host
tak cenu jsem uz nasel, ted jeste, jestli je mas jeste na prodej
Petr__
Tuesday 16 June 2009 - 19:33:57 Citovat
Host
halooo
Adam Blažek
Sunday 20 September 2009 - 13:38:46 Citovat
Host
spam_bot napsal ...

chci dat pred zimou do poradku spodni lem vnitrku dveri a chtel bych se zeptat, na kolik to tak prijde u 4 dveri, neni to ni hrozneho, ani hlubokeho, jenom se odloupla barva, ktera je v kontaktu s tesnenim a lehce nabobtnala... zitra se pojedu poptat do par lakoven, nez se vrati muj servisak z dovolene tak se tam predbezne ptam, kolik to cca muze stat, pak potrebuju nalakovat jednu listu na dverich, vubec nemam predstavu o cene, pac jsem jeste nic na zadnem aute nenechaval lakovat

... koukal jsem na podvozek a tam to majitel nechal postrikat asfaltem, ale uz se na jednom miste kousek odlupuje, tak jeste treba jestli jste nekdo nenechal delat nastrik podvozku

... a ma cenu vystrikavat dutiny? docela se toho bojim, pac tam jsou repraky a elektrika oken, tak aby se s tim nic nestalo


dik za info




čau poši mi fotky nastřik 4 dveři te ume vyjde cca 5500 kč nastrik spodku 1000 kč a vyvareni tech 4 dveri podle stavu a velikosti koroze cca 300 kč za jedny v případe zajmu volej 605249431 sem z ostravy

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1352 sec,0.1091 z toho dotazů.