• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
agr - sdělení servisu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
dada
Sunday 19 September 2004 - 22:44:09
Host
po zaslepení agr a ujetí asi 100km se rozsvítíl motor, po odslepení a 50km zase zhasnul. Chyby v řídící jednotce AGR. Druhá lambda za agr hlídá obsah kyslíku ve výfukových plynech a po zaslepení zjistí problém ve sloľení a nazdar bazar. Motor Z16XE. Nevím jak to vočůrat ale technik v oplím servisu si mě vzal stranou, radil jak to čistit a spoustu daląích ptákovin ale jak vočůrat diagnostiku mimo přeprogramování počítače nevěděl. Má prý hehehe stejný problém
NIO
Tuesday 21 September 2004 - 19:49:14
Host
vse zde kdysi popsane neplati pro zaslepeni u motoru se dvema lambdami. Tam je potreba vyssi oktanove cislo benzinu. pokud nepomuze tak jeste zkusit novou lambdu. jinak je to smula. Ale spis ti to nepujde.
dada
Wednesday 22 September 2004 - 15:43:41
Host
hmmm tak to je teda pech, dá se nio to agr nějak rozebrat? kdyľ ho odpertluji tak bych se dostal dovnitř.....má to význam?
NIO
Wednesday 22 September 2004 - 19:40:03
Host
ta krytka se da odpertlovat a pod ni je veliky sroub je to neco jako velika podlozky. odsroubuj a vycisti. je to tak na 50%
EnRico
Wednesday 29 September 2004 - 22:43:34
Host
Hmmm, tak koukám, ľe motory Zxxx, znamenaj druhou fázi tzv. Ekodreck. Ehm. U mýho Z22SE (2.2 16V) jsem byl po 118 tisících km téľ donucen vyměnit EGR. Za pouhých 6200 Kč bez DPH. No, neber to. (Předchozí vyčiątění pomohlo jen na 500km.) Zaslepení jsem si nakonec rozmyslel. Koukám, ľe jsem dobře udělal.

Zajímalo by mě, co motor vypuątěl, kdyľ před výměnou EGR kuckal po městě na volnoběh. A jak se tím (ne)spalováním zničil katalyzátor. Z22SE má prej tyristorový zapalování, coľ sice dává silnějąí ale kratąí jiskru. Zaneřáděný elektrody na svíčkách prej tolik nevaděj, ale ąpatný sloľení směsi jo. Tohle ti ekologové nějak nedomysleli. Zasr* Euro4!
dada
Thursday 30 September 2004 - 08:21:07
Host
jooo ekolog myslí a my platíme. pokud to funguje tak je to asi lepąí ale pokud se to podělá tak se mi zdá ľe je to ekologicky výrazně horąí......a při cenách oprav se se servisem moc nepospíchá. Mé agr stojí okolo 5tis. nąjak to nechápu, je to jen cívka a ventil tak proč to stojí jako celá 105ka ąkodovka??
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1863 sec,0.1471 z toho dotazů.