• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
slabé xenony
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
filmař
Wednesday 09 March 2005 - 21:44:15
Host
Ahoj vąem,
po přesednutí z VB r.v.96 do VB r.v.00 s originál xenonama si připadám, ľe mě ąálí zrak Odrazivost od reflexních povrchů je proti H7 fantastická, ale na silnici není pořádně vidět. Nejdřív jsem si myslel, ľe si musím zvyknout na jinou barvu světla, ale kdyľ za mnou stálo auto s normálníma H7 a já před sebou viděl vlastní vrľený stín - je jasný ľe to nesvítí jak má.
Co jsem se poptával, tak mě vąichni posílaj rovnou do Opel servisu a tam:
- jestli je prej nemám ąpinavé ))
- jestli nejsou ty plastikové kryty světlometů poąkrábaný - no, nejsou.
- jo, tak to se vám voprejskaly paraboly, to je na výměnu celého světlometu, chcete je vobjednat - 11 kKč jeden (((
Nemáte někdo tip, co s tím?
klubo
Wednesday 09 March 2005 - 21:47:29
Host
no a nevítí ti to někam dopr... třeba vysoko? co ątelung? neni to tam jenom dodělaný (origo lampy) ale bez ątelungu?
filmař
Wednesday 09 March 2005 - 22:03:44
Host
Kdepak, světla i výbojky jsou původní. ©telování je taky funkční - kdyľ při rozsvícených světlech zapnu zapalování, tak sjedou dolů a pak se vyrovnají do správné polohy.
ronin44
Thursday 10 March 2005 - 06:39:12
Host
To je len vyrovnavanie horizontu, to ale neznamena, ze su dobre nastelovane svetla. Skoc si do servisu, tam Ti to nadstavia
riwal
Thursday 10 March 2005 - 07:17:56
Host
No vono teda obecně na Vectrách ty xenony jsou dost ubohý, sleduju to a občas mi to připadá spíą jako pohřební lampičky oproti jinejm značkám.
Anonymní
Thursday 10 March 2005 - 10:03:00
Host
mel jsem podobny problem na Omeze. Vyndal jsem svetlomety (mimochodem vyborna zabava) a vycistil vatickou na kusu dratu. Ta cocka byla pokryta nejakym svinstvem, takze vypadala jako mlecna. Setrel jsem i paraboly a vnitrek kryciho plexiskla. Je to obrovsky rozdil. Vranoch
NIO
Thursday 10 March 2005 - 18:50:30
Host
je potreba ty svetla poradne seridit aby svitily tak jak maji. pokud jsou starsi dela se uvnitr na cocce takovy sedy povlak. je potreba ho setrit.

To Riwi: na testu pri zkouskach svitivosti svitej Oply zatim nejvic.
Tva predstava je brana z toho co vidis a nei pravdou ze vetsi cocka vic sviti. Ona je vice videt ale pri porovnani s VW nebo Audi to sviti na oplu vic, z toho duvodu sahli konstrukteri na Fordech, nissanec a renaultech po mensich cockach.
riwal
Thursday 10 March 2005 - 19:26:07
Host
jj to je moľný, ale vypadá to jako, ľe to nesvítí, nevim s xenonama jsem nikdy nejel. Takový BMW za mnou, tak mám pocit, ľe za mnou svítí letadlo.
Praetor
Friday 11 March 2005 - 01:05:48
Host
riwi nesmis litat tak vysoko, pak ti nebudou do zrcatek svitit letadla
riwal
Friday 11 March 2005 - 07:00:57
Host
jj občas to přeľenu, to je tim výkonym agregátem co mám pod kapotou, to by se neudrľel nikdo
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1481 sec,0.1098 z toho dotazů.