• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
nepomohl ani TC
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
vvdd
Sunday 20 March 2005 - 01:24:34
Host
Myslím, ľe TC vůbec není ąpatná věc, přestoľe jsem na sněhu reagoval větąinou rychleji. Ale jednoho večera si to valím po posolené mokré silnici a najednou na mě bliklo TC. Silničářům doąla sůl, následoval leďánek a já to ani nepoznal, protočilo se asi jenom jedno kolo. Takľe jsem ubral a příątí zatáčka byla v pohodě. Je moľný, ľe bych to poznal o chviličku později, taky je moľný, ľe bych to poznal aľ v tý zatáčce _rendek ... kdo ví...
Arnie
Sunday 20 March 2005 - 12:31:05
Host
Naprosto souhlasim, vystrazna funkce TC neni vubec zanedbatelna. To Riwal: je bud pro vyse uvedene typy ridicu, nebo pro ostatni ktery chtej BEZPECNE vyuzit cely potencial vozu i za ztizenych podminek.
NIO
Sunday 20 March 2005 - 12:50:31
Host
vvdd napsal ...
Myslím, ľe TC vůbec není ąpatná věc, přestoľe jsem na sněhu reagoval větąinou rychleji. Ale jednoho večera si to valím po posolené mokré silnici a najednou na mě bliklo TC. Silničářům doąla sůl, následoval leďánek a já to ani nepoznal, protočilo se asi jenom jedno kolo. Takľe jsem ubral a příątí zatáčka byla v pohodě. Je moľný, ľe bych to poznal o chviličku později, taky je moľný, ľe bych to poznal aľ v tý zatáčce _rendek ... kdo ví...


na to je to v pohode. mam ho taky a jezdim s nim. jen ale kdyz jsem uz X kryt zapadl tak mi bylo kulovy platny. a po vypnuti.. lup a byl jsem venku. S nikym se o nic nepru.
vvdd
Monday 21 March 2005 - 00:58:39
Host
Souhlas. Letos na horách jsem si zajel do měkkýho sněhu. Vypnutý TC, řetězy, ruční brzda jako uzávěrka - mám zadek, MV6 - raubíři v kufru a měl jsem to tak tak, ľe jsem nemusel shánět traktor.
ronin44
Monday 21 March 2005 - 17:10:52
Host
Aby som neotvaral novu temu v Astre: Je mozne pridat TC do auta, ktore ho nema? Aka je priblizna cena? Astra G `98, x14xe, ABS to ma...
Lib
Monday 21 March 2005 - 17:53:18
Host
znamej mi rikal, ze zkousel s astou G bertone, 2.0T vyjet kopec, ze to slo krasne se zapnutym tempomatem a TCckem, ze si tak se ty dva systemy tak pekne dolnovaly, ze to vyjel, ikdyz normalne to vyjet nemoh. Podle me to je ten znamy teda jelito, aspon z toho co vypravi, takze si za to asi mohl sam ze to nevyjel
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1691 sec,0.1263 z toho dotazů.